Globaltica Festival 2017

Zapraszamy w muzyczną podróż dookoła świata!

Już po raz trzynasty spotkamy się, by wspólnie odkrywać kultury z najdalszych zakątków świata. W tym roku Festiwal Globaltica to aż 5 dni z muzyką świata, warsztatami, pysznym jedzeniem, literaturą podróżniczą, teatrem dla najmłodszych w przyjaznej, bezpiecznej

atmosferze nadmorskiego Parku Kolibki w Gdyni.

Ogłoszeni do tej pory artyści:

▼ Show More Information

Zwycięstwa 291, 81-525
Gdynia
19 July , Wednesday 10:00

More Events Nearby

 13 October , Friday
 Gorzko Gorzko, Sopot
 21 October , Saturday
 ERGO ARENA, Gdansk
 20 October , Friday
 Gdański Teatr Szekspirowski/The Gdansk Shakespeare Theatre, Gdansk
 30 September , Saturday
 Hipodrom Sopot, Sopot
 29 September , Friday
 Biblioteka Rumia, Rumia
 14 October , Saturday
 B90, Gdansk
 13 October , Friday
 B90, Gdansk
 30 September , Saturday
 Pomorska Szkoła Fitness 4FIT, Pruszcz Gdanski
 29 September , Friday
 B90, Gdansk
 07 October , Saturday
 Galeria Przymorze, Gdansk
 26 September , Tuesday
 Gdansk, Poland, Gdansk
 06 October , Friday
 Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej, Gdansk
 18 October , Wednesday
 Gdansk, Poland, Gdansk
 07 October , Saturday
 Gorzko Gorzko, Sopot
 05 October , Thursday
 Hala Sportowo - Widowiskowa, Gdynia
 07 October , Saturday
 Centrum Stocznia Gdańska, Gdansk
 07 October , Saturday
 Sfinks700, Sopot
 13 October , Friday
 Klub Muzyczny Ucho, Gdynia
 21 October , Saturday
 B90, Gdansk
 21 October , Saturday
 Stary Maneż, Wrzeszcz
 21 October , Saturday
 Miasto Gdańsk, Gdansk
 01 October , Sunday
 Gdynia Arena, Gdynia
 13 October , Friday
 Sfinks700, Sopot
 30 September , Saturday
 Gdański Teatr Szekspirowski/The Gdansk Shakespeare Theatre, Gdansk
 06 October , Friday
 Bunkier, Gdansk
 20 October , Friday
 Miasto Gdańsk, Gdansk
 08 October , Sunday
 Stary Maneż, Wrzeszcz
 29 September , Friday
 Metaphoric Tools, Rumia
 30 September , Saturday
 ERGO ARENA, Gdansk
 07 October , Saturday
 Klub Muzyczny Ucho, Gdynia
 29 September , Friday
 XX LO w Gdańsku im. Zbigniewa Herberta, Gdansk
 06 October , Friday
 Stary Maneż, Wrzeszcz
 07 October , Saturday
 Sfinks700, Sopot
 28 September , Thursday
 Klub Muzyczny Ucho, Gdynia
 07 October , Saturday
 Hipodrom Sopot, Sopot