Globaltica Festival 2017

Zapraszamy w muzyczną podróż dookoła świata!

Już po raz trzynasty spotkamy się, by wspólnie odkrywać kultury z najdalszych zakątków świata. W tym roku Festiwal Globaltica to aż 5 dni z muzyką świata, warsztatami, pysznym jedzeniem, literaturą podróżniczą, teatrem dla najmłodszych w przyjaznej, bezpiecznej

atmosferze nadmorskiego Parku Kolibki w Gdyni.

Ogłoszeni do tej pory artyści:

▼ Show More Information

Zwycięstwa 291, 81-525
Gdynia
19 July , Wednesday 10:00

More Events Nearby

 05 August , Saturday
 Plac Zebrań Ludowych, Gdansk
 26 July , Wednesday
 Stary Maneż, Wrzeszcz
 29 July , Saturday
 Jarmark św. Dominika, Gdansk
 11 August , Friday
 Gdynia, Plaża Śródmieście, Gdynia
 27 July , Thursday
 Stadion Miejski w Gdyni, Gdynia
 29 July , Saturday
 Ulica Elektryków, Gdansk
 18 August , Friday
 Plac Zebrań Ludowych, Gdansk
 11 August , Friday
 Plaża miejska w Gdyni, Gdynia
 27 July , Thursday
 Gdynia, Poland, Gdynia
 18 August , Friday
 Jarmark św. Dominika, Gdansk
 27 July , Thursday
 Sopot Beach, Sopot
 04 August , Friday
 Gdynia, Poland, Gdynia
 11 August , Friday
 Salsa Club, Gdansk
 28 July , Friday
 Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku, Gdansk
 04 August , Friday
 City Meble, Gdansk
 05 August , Saturday
 Hipodrom Sopot, Sopot
 31 July , Monday
 Miasto Gdańsk, Gdansk
 04 August , Friday
 Gdansk, Poland, Gdansk
 13 August , Sunday
 Podwórko, Gdansk
 19 August , Saturday
 Sopocka Szkoła Katamaraningu NAVIGO, Sopot
 21 August , Monday
 Hel, Poland, Hel
 20 August , Sunday
 Jarmark św. Dominika, Gdansk
 02 August , Wednesday
 B90, Gdansk
 12 August , Saturday
 Gdański Teatr Szekspirowski/The Gdansk Shakespeare Theatre, Gdansk
 29 July , Saturday
 Gdynia, Poland, Gdynia
 29 July , Saturday
 AmberExpo, Gdansk
 05 August , Saturday
 ul. Długa, Gdansk
 30 July , Sunday
 Jarmark św. Dominika, Gdansk
 29 July , Saturday
 Sopot Centrum, Sopot
 18 August , Friday
 City Meble, Gdansk
 28 July , Friday
 Sfinks700, Sopot
 31 July , Monday
 Gdansk, Poland, Gdansk
 15 August , Tuesday
 Klub Muzyczny Ucho, Gdynia
 17 August , Thursday
 Sopot, Poland, Sopot