Globaltica Festival 2017

Zapraszamy w muzyczną podróż dookoła świata!

Już po raz trzynasty spotkamy się, by wspólnie odkrywać kultury z najdalszych zakątków świata. W tym roku Festiwal Globaltica to aż 5 dni z muzyką świata, warsztatami, pysznym jedzeniem, literaturą podróżniczą, teatrem dla najmłodszych w przyjaznej, bezpiecznej

atmosferze nadmorskiego Parku Kolibki w Gdyni.

Ogłoszeni do tej pory artyści:

▼ Show More Information

Zwycięstwa 291, 81-525
Gdynia
19 July , Wednesday 10:00

More Events Nearby

 10 March , Saturday
 Gorzko Gorzko, Sopot
 03 March , Saturday
 Gorzko Gorzko, Sopot
 28 February , Wednesday
 Stadion Miejski w Gdyni, Gdynia
 23 February , Friday
 B90, Gdansk
 18 March , Sunday
 ERGO ARENA, Gdansk
 09 March , Friday
 Bunkier, Gdansk
 03 March , Saturday
 M4K Garage Serwis Samochodowy, Szemud
 28 February , Wednesday
 Stadion Miejski w Gdyni, Gdynia
 17 March , Saturday
 Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej, Gdansk
 11 March , Sunday
 Atlantic Gdynia, Gdynia
 25 February , Sunday
 Reda, Poland, Reda
 16 March , Friday
 ELSA Gdańsk, Oliwa
 17 March , Saturday
 Centrum Stocznia Gdańska, Gdansk
 23 February , Friday
 ERGO ARENA, Gdansk
 03 March , Saturday
 Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej, Gdansk
 24 February , Saturday
 Gorzko Gorzko, Sopot
 10 March , Saturday
 Sfinks700, Sopot
 18 March , Sunday
 ONICO Gdynia Półmaraton,
 09 March , Friday
 B90, Gdansk
 25 February , Sunday
 Stary Maneż, Wrzeszcz
 19 March , Monday
 Gdansk, Poland, Gdansk
 17 March , Saturday
 Stena Line Polska, Gdynia
 23 February , Friday
 Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej, Gdansk
 05 March , Monday
 Gdańsk Przymorze Dąbrowszczakow,
 17 March , Saturday
 Scena Sopot, Sopot
 17 March , Saturday
 Stadion Energa Gdańsk, Gdansk
 22 February , Thursday
 Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej, Gdansk
 11 March , Sunday
 Gdański Teatr Szekspirowski/The Gdansk Shakespeare Theatre, Gdansk
 03 March , Saturday
 Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, Gdynia
 08 March , Thursday
 Gdański Teatr Szekspirowski/The Gdansk Shakespeare Theatre, Gdansk
 03 March , Saturday
 Sfinks700, Sopot
 09 March , Friday
 Gdański Teatr Szekspirowski/The Gdansk Shakespeare Theatre, Gdansk