Global Underground Debrecen

Global Underground Debrecen

A hivatalosan is Budapestre visszatérő, talán a legnagyobb múlttal és jövővel rendelkező Global Underground kiadó és a budapesti székhelyű Legendary Moments úgy gondolta, a keleti régió se maradjon ki az ünnepélyes visszatérésből és zenei katarzisból.

Debrecen! Készülj!

#GuDebrecen

Az eseményre nem kisebb név érkezik, mint a Sámán. Dave Seaman négy GU albumon van túl, így a GU012, GU016, GU022 vagy éppen a GU039 mind mind csodálatos emlékek, igazi Legendás Pillanatok.

Az angol művész elektronikus zenei munkásságának minősége nem kérdéses, hiszen mérföldkövenként befolyásolta ez e-zenei szcéna.

Az estét Németi warm-upja után a GU és az aktuális korszak egyik prominens képviselője, Kühl következik, aki ez idáig tucatszor vezette már fel fel Dave Seamant. Dave hosszú szettje után Erich von Kollár zárja az estet.

Jegyek
GU Early Bird: 2000 HUF / 2500 HUF helyszínen 3000 HUF
GUVip: 5000 HUF

A jegyek hamarosan kaphatóak.

▼ Show More Information

Piac utca 28., 4024
Debrecen
15 September , Friday 23:00

More Events Nearby

 22 October , Sunday
 Főnix Hall, Debrecen
 30 September , Saturday
 Debrecen, Hungary, Debrecen
 26 September , Tuesday
 Nagyerdei Stadion, Debrecen
 29 September , Friday
 Debreceni Egyetem, Debrecen
 30 September , Saturday
 Club Manhattan, Debrecen
 16 October , Monday
 Debreceni Egyetem GTK Hallgatói Önkormányzat, Debrecen
 29 September , Friday
 Balmazújvárosi Piac, Balmazújváros
 13 October , Friday
 Az Igazi Romkocsma, Debrecen
 26 September , Tuesday
 Debrecen, Hungary, Debrecen
 13 October , Friday
 Club Manhattan, Debrecen
 29 September , Friday
 Club Manhattan, Debrecen
 10 October , Tuesday
 Debreceni Egyetem, Debrecen
 06 October , Friday
 Nagyerdei Víztorony, Debrecen
 14 October , Saturday
 Víg Kamaraszínház, Debrecen
 11 October , Wednesday
 Kossuth Lajos Kollégiumok, Debrecen
 16 October , Monday
 Lovarda Egyetemi Kulturális és Konferenciaközpont (official), Debrecen
 06 October , Friday
 Az Igazi Romkocsma, Debrecen
 27 September , Wednesday
 CAMPUS Party official, Debrecen
 30 September , Saturday
 Derecskei Gyümölcsös, Sáránd
 30 September , Saturday
 Base Club, Debrecen
 07 October , Saturday
 Az Igazi Romkocsma, Debrecen
 01 October , Sunday
 GTK akarom, Debrecen
 27 September , Wednesday
 Déri Múzeum, Debrecen
 07 October , Saturday
 Téglás, Hungary, Téglás
 27 September , Wednesday
 Lovarda Egyetemi Kulturális és Konferenciaközpont (official), Debrecen
 30 September , Saturday
 Nagyerdei Víztorony, Debrecen
 02 October , Monday
 Apollo mozi, Debrecen
 07 October , Saturday
 Nagyhegyes, Hungary, Nagyhegyes
 25 September , Monday
 Apollo mozi, Debrecen
 20 October , Friday
 Az Igazi Romkocsma, Debrecen
 14 October , Saturday
 Kaptár Klub, Debrecen
 22 October , Sunday
 Józsa, Hungary, Józsa
 07 October , Saturday
 Club Manhattan, Debrecen
 30 September , Saturday
 Debrecen, Hungary, Debrecen
 07 October , Saturday
 Derecskei Gyümölcsös, Sáránd