Gisle Sunde Band // Antikvariatet

Gisle Sunde Band er en akustisk powetrio bestående av av Gisle Sunde (Vokal/Gitar) Martin G.F Johansen (Vokal/Bass)
og Frank Gudmundsen (Trommer)
Trio

en er rykende fersk og holder minikonsert for å promotere sine låter.

CC: Hattn går

▼ Show More Information

Nedre Bakklandet 4, 7014
Trondheim
27 June , Wednesday 20:00

More Events Nearby

 10 August , Friday
 Sverresborg, Trøndelag Folkemuseum, Trondheim
 15 August , Wednesday
 Sverresborg, Trøndelag Folkemuseum, Trondheim
 16 August , Thursday
 Pstereo, Trondheim
 09 August , Thursday
 Sverresborg, Trøndelag Folkemuseum, Trondheim
 15 August , Wednesday
 Sverresborg, Trøndelag Folkemuseum, Trondheim
 11 August , Saturday
 Sverresborg, Trøndelag Folkemuseum, Trondheim
 11 August , Saturday
 Clarion Hotel & Congress Trondheim, Trondheim
 14 August , Tuesday
 Sverresborg, Trøndelag Folkemuseum, Trondheim
 16 August , Thursday
 Trondheim, Norway, Trondheim
 03 August , Friday
 OLAVSFESTDAGENE, Trondheim
 31 July , Tuesday
 Borggården, Trondheim
 02 August , Thursday
 Borggården, Trondheim
 04 August , Saturday
 Vår Frue Church, Trondheim
 01 August , Wednesday
 Trondheim, Norway, Trondheim
 28 July , Saturday
 Nidarosdomen / Nidaros Cathedral, Trondheim
 01 August , Wednesday
 Borggården, Trondheim
 30 July , Monday
 Borggården, Trondheim
 01 August , Wednesday
 Nidarosdomen / Nidaros Cathedral, Trondheim
 11 August , Saturday
 Erkebispegården, Trondheim
 01 August , Wednesday
 Trondheim, Norway, Trondheim
 30 July , Monday
 Nidarosdomen / Nidaros Cathedral, Trondheim
 16 August , Thursday
 Kafe Skuret, Trondheim
 18 August , Saturday
 Kristiansten festning, Trondheim
 11 August , Saturday
 Antikvariatet, Trondheim
 26 July , Thursday
 Rabarbrateateret, Trondheim