Gisle Sunde Band // Antikvariatet

Gisle Sunde Band er en akustisk powetrio bestående av av Gisle Sunde (Vokal/Gitar) Martin G.F Johansen (Vokal/Bass)
og Frank Gudmundsen (Trommer)
Trio

en er rykende fersk og holder minikonsert for å promotere sine låter.

CC: Hattn går

▼ Show More Information

Nedre Bakklandet 4, 7014
Trondheim
27 June , Wednesday 20:00

More Events Nearby

 20 October , Saturday
 Olavshallen, Trondheim
 12 October , Friday
 Olavshallen, Trondheim
 29 September , Saturday
 Olavshallen, Trondheim
 10 October , Wednesday
 Olavshallen, Trondheim
 26 September , Wednesday
 Trondheim Spektrum, Trondheim
 07 October , Sunday
 Olavshallen, Trondheim
 12 October , Friday
 Olavshallen, Trondheim
 06 October , Saturday
 Nidelven Bar & Scene, Trondheim
 22 October , Monday
 Clarion Hotel & Congress Trondheim, Trondheim
 19 October , Friday
 Zenit Yoga, Trondheim
 28 September , Friday
 SiT Idrett Portalen, Trondheim
 13 October , Saturday
 ILA BRAINNSTASJON, Trondheim
 29 September , Saturday
 Nordens Stjerne, Trondheim