GFL - Semifinále + zápas o 5. místo

Dámy a pánové, příznivci nejvyšší futsalové ligy v Příboře. Dovolujeme si Vás pozvat na druhou část semifinále, ve které se rozhodne o finálových účastnících.

13.45 - TJ Sokol Komárek vs. Sedmikrásky z Béčka (zápas o 5. místo)
14.10 - Drtivá porážka vs. Cancer Team
14.35 - FK Chlív Żubrówka vs. Autistic

Club Škrabky

▼ Show More Information

Jičínská 528, 742 58
Pribor
06 April , Friday 13:45

More Events Nearby

 16 June , Saturday
 Trojhalí Karolina, Ostrava
 02 June , Saturday
 Jumpark Vaňkův kopec, Horní Lhota
 22 June , Friday
 OSTRAVAR, Ostrava
 06 June , Wednesday
 Ostravar Aréna, Ostrava
 15 June , Friday
 Městské Kulturní Centrum Fulnek, Fulnek
 06 June , Wednesday
 SPORT BAR ll ČEZ ARÉNA, Ostrava-Zabreh
 20 June , Wednesday
 Sweetsen fest - Frýdek-Místek sobě!, Frýdek-Místek
 16 June , Saturday
 Valašské Meziříčí, Valasske Mezirici
 08 June , Friday
 Provoz Hlubina, Ostrava
 23 June , Saturday
 Návštěvnické centrum Nový Jičín, Novy Jicin
 23 June , Saturday
 Barrák music club, Ostrava
 08 June , Friday
 Marley CLUB, Ostrava
 10 June , Sunday
 Divadlo Mír, Ostrava
 20 June , Wednesday
 Ostrava, Czech Republic, Ostrava
 16 June , Saturday
 Dělnický dům v Odrách, Odry
 04 June , Monday
 Multifunkcni hala Gong (Plynojem), Ostrava
 16 June , Saturday
 Přístav Hospůdka, Valasske Mezirici
 17 June , Sunday
 Faunapark Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
 02 June , Saturday
 Slezskoostravský hrad, Ostrava
 01 June , Friday
 Horský Hotel Čeladenka, Celadna
 09 June , Saturday
 Fabric - Ostrava, Ostrava
 29 May , Tuesday
 AKORD Ostrava-Zábřeh, Ostrava-Zabreh
 24 June , Sunday
 Faunapark Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
 23 June , Saturday
 Frýdlant nad Ostravicí, Czech Republic, Frýdlant nad Ostravicí
 15 June , Friday
 Aikido Dojo Nový Jičín, Novy Jicin
 11 June , Monday
 Kulturní dům Kopřivnice, Koprivnice
 20 June , Wednesday
 Kuncice Pod Ondrejnikem, Czech Republic, Kuncice pod Ondrejnikem
 16 June , Saturday
 Klimkovice, Czech Republic, Klimkovice
 15 June , Friday
 Zábavní centrum Venuše, Ostrava
 23 June , Saturday
 Frýdlant nad Ostravicí, Czech Republic, Frýdlant nad Ostravicí
 16 June , Saturday
 Obec Slatina (NJ/MSK), Slatina
 07 June , Thursday
 VŠB TUO, FMMI, Katedra automatizace a počítačové techniky v metalurgii, Ostrava
 22 June , Friday
 Klub kondice a vitality, Ostrava
 20 June , Wednesday
 Ostrava, Czech Republic, Ostrava
 23 June , Saturday
 Valasske Mezirici, Czech Republic, Valasske Mezirici
 30 May , Wednesday
 Dolní oblast Vítkovice, Hlubina a Landek, Ostrava