Generalforsamling for Gl. Svebølle Forsamlingshus

Årets Generalforsamling i Gl. Svebølle forsamlingshus og for Husets støtteforening.
MANDAG d. 12.3.2018 kl. 19.00
Først er det generalforsamling for huset umiddelbart herefter er det for støtteforeningen,
Dagsorden for begge generalforsamlinger er efter vedtægterne.

Kom og lad os få en god dialog om

vores allesammens hus.
Vi serverer kaffe og kage. Vh Bestyrelsen

▼ Show More Information

Gl. Svebølle vej 18, 4470
Kalundborg
12 March , Monday 19:00

More Events Nearby

 15 July , Sunday
 Jyderup Højskole, Jyderup
 30 June , Saturday
 Vesterlyng Camping, Føllenslev
 23 June , Saturday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 19 July , Thursday
 Valhalla Camp, Kalundborg
 30 June , Saturday
 Munkesø Stadion, Kalundborg
 10 July , Tuesday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 07 July , Saturday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 02 July , Monday
 Jyderup Boldklub, Jyderup
 15 July , Sunday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 30 June , Saturday
 Munkesø Stadion, Kalundborg
 26 June , Tuesday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 11 July , Wednesday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 21 June , Thursday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 06 July , Friday
 Gørlev Hesteskue og Kræmmermarked, Gørlev
 10 July , Tuesday
 Naturpark Åmosen, Store Fuglede
 25 June , Monday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 30 June , Saturday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 03 July , Tuesday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 22 June , Friday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 22 June , Friday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 02 July , Monday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 01 July , Sunday
 Jyderup Højskole, Jyderup
 28 June , Thursday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 06 July , Friday
 Gørlev Hesteskue og Kræmmermarked, Gørlev
 25 June , Monday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 24 June , Sunday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 06 July , Friday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 08 July , Sunday
 Jyderup Højskole, Jyderup
 27 June , Wednesday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 22 June , Friday
 Villa Villakulla, Sorø
 06 July , Friday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 08 July , Sunday
 Jyderup Højskole, Jyderup
 26 June , Tuesday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 22 June , Friday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 21 June , Thursday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg
 28 June , Thursday
 Kalundborg Havnepark, Kalundborg