Funda & Mustafa [Mutluluğumuza Davetlisiniz]

Kına Gecesi : Meydan Kavağı Mahallesi, Aspendos Bulvarı, Ahmet Paylı apartman altı (Şimşek Köfte Piyaz Karşısı)
------------------------------------------------------------
Düğün: Karalar düğün salonu
------------------------------------------------------------
Düğünümüze ve Kınamıza bizi seven herkesi

bekliyoruz :)

▼ Show More Information


Antalya
17 September , Sunday 19:00

More Events Nearby

 24 September , Sunday
 Kepez Hasan Dogan Stadyumu, Antalya
 21 October , Saturday
 Konyaaltı Açık Hava Tiyatrosu, Antalya
 04 October , Wednesday
 Anfaş Antalya EXPO Center, Aksu
 06 October , Friday
 Jolly Joker Antalya, Antalya
 30 September , Saturday
 Go2night, Antalya
 02 October , Monday
 Tudors Arena, Antalya
 01 October , Sunday
 Antalya, Antalya
 01 October , Sunday
 Atatürk Parkı, Adana
 13 October , Friday
 Holly Stone Performance Hall, Antalya
 26 September , Tuesday
 Bademaltı, Antalya
 04 October , Wednesday
 Şehitler Parkı Antalya, Antalya
 29 September , Friday
 Cam Piramit, Antalya
 30 September , Saturday
 Sine Eğlence ve Kültür Merkezi Dokuma, Antalya
 14 October , Saturday
 Jolly Joker Antalya, Antalya
 14 October , Saturday
 Konyaaltı Açık Hava Tiyatrosu, Antalya
 24 September , Sunday
 Antalya Düzlerçamı Mesire Alanı, Antalya
 21 October , Saturday
 Bahtılı, Bahtılı
 30 September , Saturday
 Elmas'ın Has Bahçesi., Antalya
 06 October , Friday
 Jolly Joker Antalya, Antalya
 13 October , Friday
 Tudors Arena, Antalya
 25 September , Monday
 Konyaaltı Açık Hava Tiyatrosu, Antalya
 26 September , Tuesday
 Sirene Belek Hotel, Kadriye
 06 October , Friday
 Topbaş Düğün Salonları, Antalya
 30 September , Saturday
 Avrupa Düğün Salonu, Antalya
 21 October , Saturday
 Jolly Joker Antalya, Antalya
 13 October , Friday
 Holly Stone Performance Hall, Antalya
 01 October , Sunday
 Muratpaşa Belediyesi Evlendirme Dairesi, Antalya
 24 September , Sunday
 Antalya, Antalya
 26 September , Tuesday
 Konyaaltı Açık Hava Tiyatrosu, Antalya
 13 October , Friday
 Jolly Joker Antalya, Antalya
 29 September , Friday
 Anka Konyaalti Subesi, Antalya
 30 September , Saturday
 Antalya, Antalya
 18 October , Wednesday
 Antalya Expo Center, Antalya
 30 September , Saturday
 Jolly Joker Antalya, Antalya
 06 October , Friday
 Bademaltı, Antalya
 25 September , Monday
 New Life GYM, Antalya