Funda & Mustafa [Mutluluğumuza Davetlisiniz]

Kına Gecesi : Meydan Kavağı Mahallesi, Aspendos Bulvarı, Ahmet Paylı apartman altı (Şimşek Köfte Piyaz Karşısı)
------------------------------------------------------------
Düğün: Karalar düğün salonu
------------------------------------------------------------
Düğünümüze ve Kınamıza bizi seven herkesi

bekliyoruz :)

▼ Show More Information


Antalya
17 September , Sunday 19:00

More Events Nearby

 04 March , Sunday
 Cam Piramit, Antalya
 06 March , Tuesday
 Akdeniz Üniversitesi Atatürk Konferans Salonu, Antalya
 04 March , Sunday
 Cam Piramit, Antalya, Antalya
 02 March , Friday
 Antalya, Antalya
 06 March , Tuesday
 Tudors Arena, Antalya
 25 February , Sunday
 UmUt Organizasyon, Antalya
 22 March , Thursday
 Sine Eğlence ve Kültür Merkezi Dokuma, Antalya
 10 March , Saturday
 Alyans Plaza, Antalya
 10 March , Saturday
 Jungle Bar, Antalya
 16 March , Friday
 Tudors Arena, Antalya
 09 March , Friday
 Jolly Joker Antalya, Antalya
 11 March , Sunday
 Antalya Kültür Merkezi, Antalya
 10 March , Saturday
 Antalya Muratpaşa Belediyesi, Antalya
 16 March , Friday
 Holly Stone Performance Hall, Antalya
 25 February , Sunday
 Istanbul, Antalya
 27 February , Tuesday
 Akdeniz Çiçek Pasajı, Antalya
 09 March , Friday
 Holly Stone Performance Hall, Antalya
 22 March , Thursday
 Holly Stone Performance Hall, Antalya
 03 March , Saturday
 Roxx, Antalya
 18 March , Sunday
 Sine Eğlence ve Kültür Merkezi Dokuma, Kepez
 09 March , Friday
 Tudors Arena, Antalya
 08 March , Thursday
 Titanic Deluxe Golf Belek, Antalya
 11 March , Sunday
 Holly Stone Performance Hall, Antalya
 10 March , Saturday
 Star Palace Düğün Salonları, Antalya
 03 March , Saturday
 Antalya Devlet Tiyatrosu, Antalya
 21 March , Wednesday
 Holly Stone Performance Hall, Antalya
 25 February , Sunday
 Doğa Gezi ve Seyahat Grubu, Antalya
 17 March , Saturday
 Jolly Joker Antalya, Antalya
 25 February , Sunday
 Sensing Body Academy Antalya, Antalya
 01 March , Thursday
 Doğa Gezi ve Seyahat Grubu, Antalya
 20 March , Tuesday
 Antalya Kültür Merkezi, Antalya
 02 March , Friday
 Antalya, Antalya
 02 March , Friday
 Holly Stone Performance Hall, Antalya
 10 March , Saturday
 Jolly Joker Antalya, Antalya