Funda & Mustafa [Mutluluğumuza Davetlisiniz]

Kına Gecesi : Meydan Kavağı Mahallesi, Aspendos Bulvarı, Ahmet Paylı apartman altı (Şimşek Köfte Piyaz Karşısı)
------------------------------------------------------------
Düğün: Karalar düğün salonu
------------------------------------------------------------
Düğünümüze ve Kınamıza bizi seven herkesi

bekliyoruz :)

▼ Show More Information


Antalya
17 September , Sunday 19:00

More Events Nearby

 30 June , Saturday
 Uludağ Ultra, Antalya
 23 June , Saturday
 BÖRTÜ BÖCEK DOĞA, Antalya
 20 July , Friday
 The Land Of Legends, Antalya
 25 June , Monday
 Sevde Tur Yurtiçi Turlar, Antalya
 29 June , Friday
 Sevde Tur Yurtiçi Turlar, Antalya
 15 July , Sunday
 Haslet Tur, Antalya
 08 July , Sunday
 Haslet Tur, Antalya
 25 June , Monday
 Haslet Tur, Antalya
 09 July , Monday
 Skyline Travel, Antalya
 09 July , Monday
 Skyline Travel, Antalya
 14 July , Saturday
 Haslet Tur, Antalya