Fu Manchu ( USA) + support

11.martā klubā Melnā Piektdiena uzstāsies stoner rock grupa Fu Manchu.

Grupas pirms sākumi tiek meklēti 1987.gadā, kad kolektīvam bija nosaukums “Virulence”. Pirmo sastāvu veidoja Kens Puči(vokāls) , Skots Hills(ģitāra), Gregs Makkohi(bass) un Rubens Romano (bungas), grupa sākumā pārstāvēja hardkora

žanru.
Pēc viņu pirmā un vienīgā albuma un grupas vokālista Kena aiziešanas, vietu ieņem Glens Čivens, šajā laika posmā grupa nomaina nosaukumu uz “Fu Manchu”. 1990.gadā leibls “Slap-a-Ham Records” izdeva grupas demo-singlu “Kept Between Trees”, kura laikā grupa pārgāja uz 70. gadu smagā roka žanra pusi.
Ar gadiem grupa izveidoja savu skanējumu, kurai piemīt smagu ģitārrifu psihodēlisks skanējums. 1994.gadā par mūziķiem sāka interesēties nopietnas ierakstu kompānijas. Rezultātā leiblā "Bong Load Custom" grupa ir izlaidusi divus pilnformāta albumus "No One Rides For Free" un “Daredevil”.
Grupa ir uzstājusies kopā ar tādiem kolektīviem kā "Kyuss", "Monster Magnet", "Marilyn Manson", "White Zombie", "Melvins", "Clutch" un "Corrosion of Conformity". 1998.gadā kompānija "Elastic" laiž grupas agrāko dziesmu kompilāciju "Return To Earth 91-93". Jāmin ka grupas kompozīcija “Asphalt Risin'” iegāja “Roadrunner Records” izdotajā izlasē "Burn One Up!" (1997) un “Mammoth Records” dziesmu izlasē "Music from the X-Games Volume 3" (1998) ar dziesmu “Jailbreak”. 2017.gadā vasarā grupa izdeva albūmu “California Crossing”.
Biļetes iespējams iegadāties jau no 8.decembra vietnē ticketshop.lv.

▼ Show More Information

Brīvības gatve 193c, LV-1039
Riga
11 March , Sunday 19:00

More Events Nearby

 23 November , Friday
 Rīgas Teikas vidusskola, Riga
 30 November , Friday
 Rīgas Latviešu biedrība, Riga
 30 November , Friday
 Riga, Latvia, Riga
 07 December , Friday
 Forum Cinemas LV, Riga
 30 November , Friday
 DevTernity, Riga
 01 December , Saturday
 DevTernity, Riga
 21 November , Wednesday
 Riga, Latvia, Riga
 17 December , Monday
 Riga, Latvia, Riga