Föreläsning i Stockholm - JAG AB 2.0

I JAG AB 2.0 ger Kjell Enhager konkreta exempel på hur man kan ta sig an hela livspusslet med arbete, ekonomi, familj och relationer samt få tillvaron att fungera på ett optimalt vis.

Kom, upplev och bli inspirerad av Kjells underhållande och unika berättelser om vägen till att skapa ett starkt, lyckligt

och framgångsrikt liv.

Supersuccén JAG AB har setts av hundratusentals besökare genom årens lopp och har nu äntligen fått en uppföljare.

▼ Show More Information

Kungsgatan 63, 111 22
Stockholm
13 November , Tuesday 18:30

More Events Nearby

 25 November , Sunday
 Ericsson Globe, Stockholm
 24 November , Saturday
 Ericsson Globe, Stockholm
 30 November , Friday
 Annexet, Stockholm
 17 November , Saturday
 Södra Teatern, Stockholm
 19 November , Monday
 Stockholm Waterfront Congress Centre, Stockholm
 27 November , Tuesday
 Fryshuset Klubben/ Arenan, Stockholm
 01 December , Saturday
 Hellasgården, Stockholm
 27 November , Tuesday
 Tele2 Arena, Stockholm
 08 December , Saturday
 Fryshuset Klubben/ Arenan, Stockholm
 17 November , Saturday
 yogaShakti, Stockholm
 30 November , Friday
 Hovstallet, Stockholm
 24 November , Saturday
 Outdoorladan, Stockholm
 08 December , Saturday
 Fiesta Casaloca, Stockholm
 17 November , Saturday
 Stockholmsmässan i Älvsjö, Älvsjö
 04 December , Tuesday
 Rival, Stockholm
 30 November , Friday
 Dansens Hus, Stockholm
 05 December , Wednesday
 Rival, Stockholm
 30 November , Friday
 Kungsträdgården, Stockholm
 13 December , Thursday
 Södermalms stadsdelsförvaltning, Stockholm
 22 November , Thursday
 Södermalms stadsdelsförvaltning, Stockholm
 20 November , Tuesday
 Stockholm, Sweden, Stockholm
 11 December , Tuesday
 Oscarsteatern, Stockholm
 13 December , Thursday
 Elite Palace Hotel, Stockholm
 12 December , Wednesday
 Stockholm, Sweden, Stockholm
 17 November , Saturday
 Vaxholms Kastell, Vaxholm
 17 November , Saturday
 Scandic Infra City, Upplands-Väsby