Fotospacery z Olympusem: Żyrardów!

Zapraszamy Was na dziewiąty w tym roku Fotospacer z firmami Olympus i Epson. Tym razem 30 września wybieramy się do Żyrardowa!

TRASA I ATRAKCJE

Do Żyrardowa wybieraliśmy się już od dłuższego czasu i… w końcu się udało. I to jeszcze jak się udało! Zwiedzimy wszystkie najpiękniejsze miejsca w tym mieście

i – jak to często bywa – dostaniemy się też tam, gdzie nie są wpuszczani „normalni śmiertelnicy” ;-) Po drodze między innymi stare fabryki, parki, pałacyki, muzea, kościoły, dworce… Będzie co fotografować!
No i jak zwykle planujemy jeszcze dodatkowe niespodzianki, a jak!

PARTNERZY

Głównym partnerem tego cyklu Fotospacerów jest firma Olympus i to ona zapewni nam sprzęt fotograficzny, który będziemy mogli wypróbować podczas Fotospaceru. Będą to najnowsze bezlusterkowe aparaty i obiektywy tej firmy!

Będziemy Was jednak prosić o przyniesienie własnych kart pamięci typu SD.

Drugim ważnym partnerem tego cyklu Fotospacerów jest firma Epson. Fotograficzny, 6-atramentowy model Epson L850 – posłuży nam do wykonania znacznej liczby wydruków, stanowiących nagrody konkursowe po każdym z Fotospacerów!

CZAS: 30 WRZEŚNIA!

Ten Fotospacer odbędzie się w sobotę, 30 sierpnia i zajmie nam około 4 godzin. Zaczniemy go we wczesnych godzinach popołudniowych, tak aby wiele przepięknych miejsc fotografować w promieniach coraz bardziej miękkiego i ładnie rysującego słońca.

Szczegółowe informacje czasowe (i nie tylko) wyślemy oczywiście osobom, które ostatecznie zaproszonym na ten Fotospacer.

No i warto sobie gdzieś zanotować kolejne daty Fotospacerów z Olympusem:
28.10
25.11
16.12

KRÓTKI KURS FOTOGRAFII

Tym razem zagadnieniem, które poruszymy, będzie jakość obrazu. To bardzo szeroki temat, więc będzie trochę o obiektywach, trochę o rozdzielczości matrycy, zapisie i edycji plików, ich drukowaniu. Poruszymy też problem kosztów i wprowadzimy pewne pojęcia, których może nie znacie

▼ Show More Information


Zyrardow
30 September , Saturday 14:00

More Events Nearby

 15 August , Wednesday
 Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy Nad Bzurą, Sochaczew
 31 July , Tuesday
 Fundacja Zielony Pies, Grabce Towarzystwo
 26 July , Thursday
 Sochaczew, Poland, Sochaczew
 27 July , Friday
 Sosenka, Skierniewice
 05 August , Sunday
 Mszczonów, Poland, Mszczonów
 15 August , Wednesday
 Leśne Zacisze - Teresin, Teresin
 06 August , Monday
 Matematyka - Mathriders Żyrardów, Zyrardow
 06 August , Monday
 Czarny Las, Grodzisk Mazowiecki County,
 22 July , Sunday
 Nieborów, Arkadia, Łowicz, Nieborów
 27 July , Friday
 Gospodarstwo Esterka, Nowy Kaweczyn