Finał WOŚP 2018 w Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie

14 stycznia w godz. 9-11 w sali konferencyjnej Szpitala Dziecięcego w Olsztynie (parter) odbędą się otwarte dla wszystkich chętnych i bezpłatne warsztaty z cyklu "Szkoła Rodzica Wcześniaka".

Szkoła Rodzica Wcześniaka to możliwość wymiany doświadczeń ze specjalistami, którzy na co dzień zajmują się

dziećmi urodzonymi przed terminem (zaczynając od leczenia, a na rehabilitacji, karmieniu i szeroko pojętej pielęgnacji kończąc), a także z innymi rodzicami wcześniaków.

Podczas spotkania porad udzielą nasi specjaliści:
- dr n. med. Anna Kossakowska-Krajewska, pediatra i neonatolog z Poradni Neonatologicznej, Zaburzeń Laktacyjnych i Wspomagania Rozwoju Dziecka;
- mgr Iwona Nadratowska, Międzynarodowy Dyplomowany Konsultant Laktacyjny z Oddziału Klinicznego Patologii i Wad Wrodzonych Noworodków i Niemowląt;
- mgr Danuta Krzywda, fizjoterapeutka.

Szkoła przyszpitalna przygotowuje tego dnia atrakcje dla pacjentów. W godz. 10.30-12 w Planowej Izbie Przyjęć nauczyciele wraz z wolontariuszami z Olsztyńskiego Centrum Wolontariatu „Spinacz” zorganizują dzieciom różne zabawy, m. in. zabawy z animacją i plastyczne. Będzie można kupić za wrzut do puszki wykonane przez dzieci fanty.

Na terenie szpitala będą też obecni wolontariusze z puszką. Jedną z wolontariuszek będzie 7-letnia pacjentka naszego szpitala Jagienka Hursztyn, która będzie zbierać pieniądze razem z mamą.

▼ Show More Information

More Events Nearby

 31 December , Monday
 Olsztyn, Poland, Olsztyn
 31 December , Monday
 Auto-Kurs, Olsztyn
 31 December , Monday
 ktmsklep.pl - wszystko dla Ciebie i Twojego KTM, Olsztyn
 31 December , Monday
 Olsztyn, Poland, Olsztyn
 14 December , Friday
 Olsztyn CEIK, Olsztyn