Festojm se bashku 8 vjet shtet Treviso

Next Event si gjithmon me argetim dhe knaqesi vetem per ju gyrbetqar nje MEGA MBRAMJE per diten e pavarsis se kosoves festen ma te madhe perqdo info

dhe rezervime ne numrat e telfonit posht tek rekllama me respekt nexet event

▼ Show More Information

, 31050
Ponzano
21 February , Sunday 18:30

More Events Nearby

 16 December , Sunday
 Avis Comunale Preganziol, Preganziol