Festiwal Kolorów w Katowicach 2017!

JEDYNY OFICJALNY FESTIWAL KOLORÓW W KATOWICACH! Nie dajcie się zwieść innym nieprawdziwym wydarzeniom ;)

KONKURS! :) Do wygrania Kolory Holi, pyszne MAOAM oraz żółte okularki LIPTON ICE TEA :) Łatwo zgarnie je 10 wybranych osób które:
♥ Udostępnią publicznie wydarzenie
♥ Zaproszą znajomych do wydarzenia


♥ Napiszą na tablicy eventu stan licznika zaproszonych osób przed i po zaproszeniach!
Nagrody do odebrania w Katowicach :) Czas start!

OFICJALNY FESTIWAL KOLORÓW W KATOWICACH!
Już 17 czerwca! Pola Marsowe w Parku Śląskim! Start o 16:00!
Dołącz do wydarzenia, zaproś znajomych, pokaż nam, że Śląsk potrzebuje kolorów! :)

Oczywiście jak co roku w trakcie wydarzenia odbędzie się także BIEG KOLORÓW!

Przyjdź i pokoloruj z nami siebie i swoich najbliższych! Festiwal jest otwarty dla wszystkich i zupełnie DARMOWY :)

Nieważne ile masz lat czy jakiej muzyki słuchasz, ważne że potrafisz się uśmiechać i lubisz spędzać czas w gronie zwariowanych osób :)

Na Festiwalu poza kolorową energią i koncertową muzyką, znajdziecie także wiele innych ciekawych atrakcji! Pamiętacie żółte okularki, przez które świat wydaje się bardziej różowy? Nie chcielibyśmy by zabrakło ich i tym razem! :-) Kolorki, pyszne napoje i smakołyki, świetne gadżety to tylko niektóre z planowanych atrakcji:)

Pomóż nam dotrzeć do wszystkich, polub, dołącz, podaj dalej! :)

▼ Show More Information

aleja Różana 2, 41-500
Chorzów
17 June , Saturday 16:00

More Events Nearby

 10 March , Saturday
 Katowice, Poland, Katowice
 17 March , Saturday
 Katowice, Poland, Katowice
 03 March , Saturday
 Kopiec Wyzwolenia, Piekary Slaskie
 02 March , Friday
 Spodek, Katowice
 18 March , Sunday
 Dolina 3 Stawów,
 28 February , Wednesday
 Arena Zabrze, Zabrze
 02 March , Friday
 Energy 2000 Katowice, Katowice
 11 March , Sunday
 Park Śląski, Chorzów
 13 March , Tuesday
 Spodek, Katowice
 23 March , Friday
 Galeria Szyb Wilson, Katowice
 03 March , Saturday
 Ruch Chorzów, Chorzów
 17 March , Saturday
 MegaClub, Katowice
 16 March , Friday
 P23 Katowice, Katowice
 03 March , Saturday
 Stadion Miejski w Gliwicach, Gliwice
 18 March , Sunday
 Królestwo, Katowice
 27 February , Tuesday
 Klub Spiż Katowice, Katowice
 01 March , Thursday
 MOSiR Zabrze, Zabrze
 02 March , Friday
 Katowice Miasto Wydarzeń, Katowice
 17 March , Saturday
 Chorzowskie Centrum Kultury, Chorzów
 03 March , Saturday
 Stadion Ruchu Chorzów, Chorzów
 09 March , Friday
 Energy 2000 Katowice, Katowice
 09 March , Friday
 Kinoteatr Rialto, Katowice
 16 March , Friday
 MegaClub, Katowice
 25 February , Sunday
 Park miejski im. Franciszka Kachla, Bytom
 02 March , Friday
 P23 Katowice, Katowice
 16 March , Friday
 Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Katowice
 09 March , Friday
 MegaClub, Katowice
 16 March , Friday
 Remedium, Sosnowiec
 08 March , Thursday
 Rondo Sztuki, Katowice
 25 February , Sunday
 Stadion Miejski w Gliwicach, Gliwice
 18 March , Sunday
 MegaClub, Katowice
 10 March , Saturday
 Stadion Ludowy, Sosnowiec
 17 March , Saturday
 Klub Centrum - Katowice, Katowice
 03 March , Saturday
 Drzwi Zwane Koniem, Katowice
 23 March , Friday
 Spodek, Katowice