Festiwal Kolorów w Katowicach 2017!

JEDYNY OFICJALNY FESTIWAL KOLORÓW W KATOWICACH! Nie dajcie się zwieść innym nieprawdziwym wydarzeniom ;)

KONKURS! :) Do wygrania Kolory Holi, pyszne MAOAM oraz żółte okularki LIPTON ICE TEA :) Łatwo zgarnie je 10 wybranych osób które:
♥ Udostępnią publicznie wydarzenie
♥ Zaproszą znajomych do wydarzenia


♥ Napiszą na tablicy eventu stan licznika zaproszonych osób przed i po zaproszeniach!
Nagrody do odebrania w Katowicach :) Czas start!

OFICJALNY FESTIWAL KOLORÓW W KATOWICACH!
Już 17 czerwca! Pola Marsowe w Parku Śląskim! Start o 16:00!
Dołącz do wydarzenia, zaproś znajomych, pokaż nam, że Śląsk potrzebuje kolorów! :)

Oczywiście jak co roku w trakcie wydarzenia odbędzie się także BIEG KOLORÓW!

Przyjdź i pokoloruj z nami siebie i swoich najbliższych! Festiwal jest otwarty dla wszystkich i zupełnie DARMOWY :)

Nieważne ile masz lat czy jakiej muzyki słuchasz, ważne że potrafisz się uśmiechać i lubisz spędzać czas w gronie zwariowanych osób :)

Na Festiwalu poza kolorową energią i koncertową muzyką, znajdziecie także wiele innych ciekawych atrakcji! Pamiętacie żółte okularki, przez które świat wydaje się bardziej różowy? Nie chcielibyśmy by zabrakło ich i tym razem! :-) Kolorki, pyszne napoje i smakołyki, świetne gadżety to tylko niektóre z planowanych atrakcji:)

Pomóż nam dotrzeć do wszystkich, polub, dołącz, podaj dalej! :)

▼ Show More Information

aleja Różana 2, 41-500
Chorzów
17 June , Saturday 16:00

More Events Nearby

 22 October , Sunday
 MegaClub, Katowice
 10 November , Friday
 Spodek, Katowice
 22 October , Sunday
 GKS Katowice, Katowice
 27 October , Friday
 Galeria Szyb Wilson, Katowice
 10 November , Friday
 Marquee Club & Restaurant, Katowice
 27 October , Friday
 P23 Katowice, Katowice
 29 October , Sunday
 Stadion Ruchu Chorzów,
 27 October , Friday
 Browar Obywatelski Tychy, Tychy
 21 October , Saturday
 Energy 2000 Katowice, Katowice
 27 October , Friday
 Energy 2000 Katowice, Katowice
 21 October , Saturday
 MegaClub, Katowice
 17 November , Friday
 Fabryka Porcelany, Katowice
 03 November , Friday
 MUZA, Sosnowiec
 04 November , Saturday
 Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu, Zabrze
 11 November , Saturday
 Rajzefiber, Katowice
 28 October , Saturday
 MegaClub, Katowice
 27 October , Friday
 Galeria Szyb Wilson, Katowice
 28 October , Saturday
 Cafe Europa Katowice, Katowice
 05 November , Sunday
 MegaClub, Katowice
 03 November , Friday
 MegaClub, Katowice
 10 November , Friday
 Cotton Club, Katowice
 21 October , Saturday
 M1 Czeladź, Czeladz
 29 October , Sunday
 Fabryka Porcelany, Katowice
 10 November , Friday
 STARY Browar Restauracja & Klub muzyczny & Catering - Gliwice, Gliwice
 22 October , Sunday
 Paprocany, Tychy
 07 November , Tuesday
 Kinoteatr Rialto, Katowice
 31 October , Tuesday
 OKIEM WILKA, Sosnowiec
 24 October , Tuesday
 SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny - Wydział Zamiejscowy w Katowicach, Katowice
 01 November , Wednesday
 Katowice, Poland, Katowice
 12 November , Sunday
 Spodek, Katowice
 25 October , Wednesday
 Katowice, Poland, Katowice
 04 November , Saturday
 Tychy Mediateka, Tychy
 14 November , Tuesday
 KINO ASP w Katowicach, Katowice
 29 October , Sunday
 Katowice Rynek, Katowice
 27 October , Friday
 MDK Batory, Chorzów