Festivalis "Jauna Muzika". Suomiškojo ambient vakaras

Festivalis "Jauna Muzika" kviečia į suomiškojo ambient vakarą.

Marja Ahti / Olli Aarni (Suomija)
Švedų ir suomių garso menininkė Marja Ahti gyvena ir kuria Turku mieste, Suomijoje. Savo kūryboje ji naudoja lauko įrašus ("field recording"), akustinius garsus ir sintezatorius. Kurdama ji ieško ribos,

ties kuria šie skirtingi garsai ima panašėti ar tarpusavyje komunikuoti. Ji rašo muziką, kurioje girdėti lėtai deformuojamos, intuityviai derinamos harmonijos ir kintančios faktūros. Menininkės kompozicijos, anot jos pačios, pilnos aštrių kampų ir tirštai pripildytos detalėmis. Ahti taip pat rašo muziką šokio spektakliams bei performansams, o savo kūrybą yra atlikusi daugelyje Europos miestų, taip pat Japonijoje ir JAV. Ahti yra ir grupės „Himara“, organizuojančios eksperimentinės muzikos koncertus ir dirbtuves, narė bei viena dueto „Ahti & Ahti“ pusė.

Olli Aarni – suomių eksperimentinės muzikos kūrėjas ir atlikėjas. Jo elektroakustiniuose kūriniuose girdėti susidomėjimas oro sąlygų kaita, dirbtinių gamtos reiškinių kūrimo pastanga. Menininko kuriamos muzikos pagrindas − gilūs tembrai, statiškos harmonijos, ritminių repeticijų vengimas. Pats Aarni tvirtina, kad jo muzika formuoja pasaulį, kuris yra tarsi „realybė, susitapatinusi su magija, arba slaptas slėnis tarp „new age“ ir „noise“. Aarni diskografijoje yra per 20 kasečių, vinilinių plokštelių ir kompaktinių diskų, menininkas yra koncertavęs daugelyje Europos šalių, taip pat – Japonijoje.

Bilietus galite įsigyti bilietai.lt

https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/festivalis-jauna-muzika-suomiskojo-ambient-vakaras-245911/

Bilietų kainos:
9-12 EUR

▼ Show More Information

Šiltadaržio g. 6, LT 01124
Vilnius
25 April , Wednesday 19:00

More Events Nearby

 02 February , Saturday
 Vilnius, Lithuania, Vilnius
 25 January , Friday
 Who Hit John, Vilnius
 17 February , Sunday
 Sostinės ledo ritulio akademija, Vilnius