Festival KOOLITANTS 2016

6.veebruaril
Kohtla-Järve Kultuurikeskuses
FESTIVAL KOOLITANTS 2016. IDA- JA LÄÄNE-VIRUMAA MAAKONDLIK TANTSUPÄEV

Kell 12.00 Lastetants, estraaditants, tänavatants, eesti-teemaline tants, vabatants.
Pileti hind 4€ - 25€
Kell 18.00 Showtants, koolitants, vabatans.
Pileti hind 6€ - 25€
Päevapilet 7€

- 25€

Piletid on müügis PILETILEVI müügipunktides: SELVER, WRIS REISIBÜROO, STATOIL, JÕHVI KONTSERDIMAJA, http://www.piletilevi.ee/rus/tickets/kogupere/muusika_ja_teater/festival-koolitants-2016-ida-ja-laane-virumaa-maakondlik-tantsupaev-lastetants-estraaditants-tanavatants-eesti-teemaline-tants-vabatants-179160/

Festival Koolitants 2016 on oma hoo sisse saanud, et Eestile ring peale teha ning tantsivad noored endaga kaasa haarata.
Festivalist Koolitants on aastatega kujunenud tantsufestival, mis on tuntud pea kõigi tantsuvaldkonnas tegutsevate inimeste seas ning sellest on saanud tantsivate noorte üks aasta oodatuim suursündmus.
2016. aastal on Festivalil Koolitants seitse tantsužanri: Eesti-teemaline tants, showtants, tänavatants, lastetants, vabatants, estraaditants ja uue žanrina kooli tants.
Festivali meeskond sõidab Eesti maakonnakeskusesse, kus valitakse välja silmapaistvaimad trupid seitsmes erinevas žanris. Edasipääsenud trupid osalevad finaalkontserdil Jõhvi Kontserdimajas aprilli alguses. Festival Koolitants 2016 maakondlikud tantsupäevad toimuvad 16. jaanuarist kuni 28. veebruarini Eesti erinevates paikades.
Festivali Koolitants korraldab Eesti Tantsuagentuur.
Sihtasutus Eesti Tantsuagentuur on tantsukeskus, mille eesmärk on tantsukunsti jätkusuutlikkuse ja kvaliteedi tagamine Eestis, pakkudes kaasaegset ja professionaalset tantsuõpet, loome- ja esinemisvõimalusi tantsukunstnikele, tantsuõpetajatele ning tantsuga tegelevatele lastele ja noortele. Oluline osa ETA tegevustest on suunatud väljapoole pealinna, et pakkuda tantsukunsti vaatamise võimalusi Tantsutuuril ning esinemisvõimalusi lastele ja noortele Festivali Koolitants tegevuste raames. ETA tegevused hõlmavad kõiki tantsukunstiga seotud tegevusi: loometegevust, etendustegevust, huviharidust ja tantsijate koolitust, üle-Eestilist valdkonna infovahetust ja koostööd ning tantsukunsti jätkusuutlikkuse tõstmist regionaalselt läbi Koolitantsu ja Tantsutuuri tegevuste. ETA teeb aktiivset koostööd teiste erialaliitude ja sarnaste eesmärkidega (tantsu)organisatsioonidega nii Eestis kui ka välismaal.
--------------------------------------------------------------------------------------

6 февраля
В Центре Культуры г.Кохтла-Ярве
ФЕСТИВАЛЬ "KOOLITANTS 2016"
Уездный день танца для Ида-Вирумаа и Ляэне Вирума
В 12.00 Детский танец, эстрадный танец, уличные танцы, танцы на эстонскую тематику, свободный танец (free-dance).
Цена билета 4€ - 25€
В 18.00 Шоу-танцы, школьный танец, свободный танец (free-dance).
Цена билета 4€ - 25€
Билет на целый день 7€ - 25€

Билеты продаются в пунктах продажи PILETILEVI:
SELVER, WRIS REISIBÜROO, STATOIL, JÕHVI KONTSERDIMAJA, http://www.piletilevi.ee/rus/tickets/kogupere/muusika_ja_teater/festival-koolitants-2016-ida-ja-laane-virumaa-maakondlik-tantsupaev-lastetants-estraaditants-tanavatants-eesti-teemaline-tants-vabatants-179160/

Фестиваль «Школьный танец» (Koolitants) - самое популярное и многочисленное ежегодное танцевальное мероприятие, в котором участвуют дети и молодежь. С годами «Школьный танец» стал фестивалем, о котором знают все, кто так или иначе связан с танцами. Это самое важное мероприятие, которого с нетерпением каждый год ждут все участники.
«Школьный танец» стал стартом для многих эстонских танцоров, занимающихся этим искусством на высшем уровне.

▼ Show More Information

Keskallee 36, 30325
Kohtla-Järve
06 February , Saturday 12:00

More Events Nearby