Ezhel // Ankara Yeni Albüm Lansman Konseri

“Müptezhel” adlı ilk albümünü 2017 yılı Mayıs’da yayınlayan Ezhel, yaptığı müziğin türünü "AnatolianUrbanCore/Hip-Hop/Reggae-Dub/Trap” olarak tanımlıy

or. Ankara’da içinden çıktığı mahalle yaşantısını müziğine büyük bir samimiyetle aktaran Ezhel, evrensel bir kalite yakalıyor.

▼ Show More Information

Tunus Cad. No: 14/A Kavaklıdere, 06680
Ankara
24 September , Sunday 21:00

More Events Nearby

 11 March , Sunday
 ÖSYM, Ankara
 03 March , Saturday
 Congresium Ankara, Çankaya
 23 February , Friday
 Winner İncek, Ankara
 28 February , Wednesday
 Odtu Mm-25, Ankara
 10 March , Saturday
 Yenimahalle Belediyesi - 4 Mevsim Tiyatro Salonu, Ankara
 01 March , Thursday
 TBMM, Ankara
 10 March , Saturday
 Congresium Ankara, Çankaya
 23 February , Friday
 6:45 KK Ankara, Ankara
 10 March , Saturday
 Kocatepe Kültür Merkezi topluluğu, Ankara
 25 February , Sunday
 Litai TBB Konuk Evi, Ankara
 16 March , Friday
 IF PERFORMANCE Hall, Ankara
 24 February , Saturday
 Pixel, Ankara
 17 March , Saturday
 JW Marriott Hotel Ankara, Ankara
 24 February , Saturday
 ODTÜ KKM - Kemal Kurdaş Salonu, Ankara
 24 February , Saturday
 Bahçelievler Milli Kütüphane Konferans Salonu, Ankara
 10 March , Saturday
 Congresium Ankara, Çankaya
 23 February , Friday
 JW Marriott Hotel Ankara, Ankara
 23 February , Friday
 Kanatçı İlker, Ankara
 09 March , Friday
 Yenimahalle Belediyesi - 4 Mevsim Tiyatro Salonu, Ankara
 11 March , Sunday
 ODTÜ İşletme Bölümü, Ankara
 25 February , Sunday
 Sincan Sanayisinde, Sincan
 03 March , Saturday
 HaymatlosMekan, Çankaya
 17 March , Saturday
 *Açık Öğretim Lisesi*, Ankara
 17 March , Saturday
 Ankara, Ankara
 15 March , Thursday
 Congresium Ankara, Çankaya
 11 March , Sunday
 Bambu Kültür Evi, Ankara
 21 March , Wednesday
 6:45 KK Ankara, Ankara
 23 February , Friday
 Nâzım Hikmet Kültür Merkezi - Ankara, Ankara
 21 March , Wednesday
 Jolly Joker Ankara, Kocatepe
 02 March , Friday
 6:45 KK Ankara, Ankara
 09 March , Friday
 6:45 KK Ankara, Ankara
 14 March , Wednesday
 Ankara HiltonSA, Ankara
 01 March , Thursday
 Gazi Üniversitesi Konser Salonu, Ankara
 03 March , Saturday
 CerEdebiyat, Sıhhıye