EMSA Movies&Medicine: Earl i ja, i umierająca dziewczyna

Zapraszamy na piąte w tym roku akademickim spotkanie w ramach EMSA Movies&Medicine!


CO BĘDZIEMY OGLĄDAĆ:
Na ekranie zobaczymy film "Earl i ja, i umierająca dziewczyna" (Me and Earl and the Dying Girl).

reżyseria: Alfonso Gomez-Rejon
scenariusz: Jesse Andrews
gatunek: Dramat
produkcja: USA
premiera:

25 stycznia 2015 (świat)
box office: $9 074 749


O CZYM JEST FILM:
Wyróżniona nagrodami jury i publiczności na festiwalu Sundance 2015, entuzjastycznie przyjęta przez amerykańskich krytyków ekranizacja powieści Jesse Andrewsa, którą wyreżyserował Alfonso Gomez-Rejon (seriale TV: "Glee" i "American Horror Story"). Greg jest uczniem ostatniej klasy liceum, który unika głębszych związków i próbuje zachować anonimowość, wtapiając się w tłum. Nawet swego nieodłącznego towarzysza, Earla, z którym realizuje amatorskie parodie słynnych filmów, nazywa nie najlepszym przyjacielem, a ”współpracownikiem”. Jego życie zmieni się na zawsze, gdy za namową matki zdecyduje się dotrzymywać towarzystwa Rachel, szkolnej koleżance, u której zdiagnozowano raka… [źródło: Filmweb]LINK Z KTÓREGO DOWIECIE SIĘ WIĘCEJ O FILMIE I ZOBACZYCIE ZWIASTUN:
http://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+2+polski-36559W ROLACH GŁÓWNYCH ZOBACZYMY:
Thomas Mann jako Greg Gaines
RJ Cyler jako Earl
Olivia Cooke jako RachelNASZYM EKSPERTEM BĘDZIE:
Dowiecie się wkrótce!GDZIE:
Aula Olszewskiego, Wydział Farmaceutyczny, Kampus BanachaDla wszystkich uczestników będą zapewnione napoje oraz przekąski. :)

Przewidziany konkurs z nagrodami od EMSA Warszawa dla uczestników wydarzenia!
PS CZYTAJCIE CIEKAWOSTKI :)))ZABIERZCIE ZNAJOMYCH I WPADAJCIE!

Serdecznie zapraszamy, naprawdę warto! ♥

Biorąc udział w akcji wyrażasz zgodę na uwiecznianie, umieszczenie zdjęć oraz materiałów filmowych zawierających Twój wizerunek, zarejestrowany podczas wydarzeń organizowanych przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Medycyny EMSA Warszawa związanych z uczestnictwem w programach, projektach i innych. Ponadto wyrażasz zgodę na umieszczenia i publikowanie swojego wizerunku na stronie internetowej emsa.waw.pl oraz profilach internetowych zarządzanych przez Organizację, jak Facebook, Instagram, Google i inne w celu informacji i promocji Stowarzyszenia EMSA Warszawa. Jeżeli nie zgadzasz się na uwiecznianie i publikowanie swojego wizerunku, jesteś zobowiązany dostarczyć pisemne oświadczenie do organizatora akcji.

▼ Show More Information

Aula Olszewskiego, Wydział Farmaceutyczny, Kampus Banacha
adress is not specified
09 April , Monday 17:30