Emine Arıkan ile ThetaHealing® Basic DNA - Temel Seviye Eğitimi

25.05.2018, Cuma - 19:00-21:30
26.05.2018, Cumartesi - 10:00-17:00
27.05.2018, Pazar - 10:00-17:00

Bu eğitim temel olarak, dört düzeyde (öz, genetik, geçmiş ve ruhsal düzeyler) tutulan sınırlayıcı yaşam kalıplarını değiştirmek için verilen tekniklerin uygulamasını içerir.

ThetaHealing® tekniği tanıtılır,

ortaya çıkışı, çalışma prensipleri aktarılır. Öğrenci, Yaratıcı’nın koşulsuz sevgi enerjisine açılımı deneyimler. Kendisinin ve sınıftaki diğer kişilerin sınırlayıcı inançlarını çıkartmayı, bunların yerine olumlu inanç ve hisleri nasıl koyacağını öğrenir. Kas testi tekniğini ve değişimleri kas testi ile nasıl gözlemleyeceğini öğrenir.

Konu başlıklarından bazıları:
ThetaHealing® tekniği nasıl oluştu ve temel kurallar, elektromanyetik alan, özgür irade ve birlikte yaratım, varoluş seviyeleri, kinesiyoloji-kas testi, sezgisel yetenekler, beden taraması, grup şifaları, inanç çalışması, his yüklemesi, rehberler ve rehber melekler, ruh arkadaşları, ruh parçacıkları, yaratım, gelecek okuması, ağır metallerin ve radyasyonun çekilmesi, kararsız ruhlar ve implantasyonlar, psişik kancaların çekilmesi, seratonin ve noradrenalin seviyelerinin dengelenmesi, gençlik-canlılık kromozomunun aktif edilmesi.

Ön Şart: Herkes katılabilir. Gebelik durumunda gebeliğin ilk 3 ayını tamamlamış olanlar.

Eğitim ile verilenler: Seminer Kitapçığı (Türkçe), Vianna Stibal'ın ThetaHealing Temel Seviye Türkçe kitabı, THINK (ThetaHealing® Institute of Knowledge) onaylı uygulayıcılık sertifikası

Eğitim yeri: ANKARA (açık adres katılımcılara kayıt sonrası bildirilecektir)
Kayıt için: Eğitmen Emine Arıkan 0552 201 8876 - emine@eminearikan.com

▼ Show More Information

ANKARA
adress is not specified
25 May , Friday 19:00