Elektrik-Elektronik ve Yeni Nesil Teknolojiler | Aycan Erentok

Sorunu sor: https://goo.gl/forms/Mw0C05nlXctFUgUH2
Canlı yayın linki: https://www.youtube.com/c/KesişenYollar/live
YouTube kanalını takip etmek için: https://goo.gl/dN3GZ9
Websitemiz: www.kesisenyollar.org

ING Orange Lab’de düzenleyeceğimiz ve ikramların olacağı ücretsiz meetup’a katılarak konuğumuza

bizzat canlı yayında soru sorma şansını elde edebilirsiniz, kayıt olmak için: https://silikonvadisindencanlitesla.eventbrite.com/?aff=fb

ING Orange Lab adresi: Esentepe Mahallesi, No:4 Polat Plaza Esentepe, Ali Kaya Sk., 34394 Şişli/İstanbul
Konumu: https://goo.gl/maps/pVwxUTMpFW82

Orange Lab, ING Bank Türkiye’nin Dijital İnovasyon Atölyesi olarak 2016 Mayıs’ta hayata geçirilmiş olup, Ar-Ge çalışmaları ile kurumiçi girişimcilik faaliyetlerinin yürütülmesi ve startup ekosistemiyle işbirliklerinin geliştirilmesi için merkez rolü oynamaktadır.

Aycan Erentok kimdir?
Aycan Erentok Arizona üniversitesi elektrik & elektronik mühendisliği bölümünde lisans (yüksek başarı ve onur ödülüyle), yüksek lisans ve doktora derecelerini sırasıyla 2001, 2003 ve 2007 yıllarında tamamlamıştır.
Aycan kariyerine cep telefonu anten tasarım mühendisi olarak başladı, Nokia ve Intel şirketlerinde çeşitli üst düzey teknik ve yönetim pozisyonlarında görevler aldı. Şu anda Tesla Motors şirketinde üst düzey mühendis olarak elektrikli araçlar için yeni nesil anten tasarımları üzerine çalışıyor.
Dr. Erentok IEEE kıdemli üyesidir. Tüketici elektroniği alanında 17 patent başvurusu bulunmaktadır. Toplamda 3800’den fazla atıf alan kitap bölümlerinin ve akademik yayınların eş yazarıdır. Intel New Devices Group Top Inventor Recognition Award (2016), ISAP En İyi Makele Ödülü (2007) ve URSI Öğrenci Makale Ödülleri 3. lük sıralaması (2004) aldığı ödüllerden bazılarıdır.

▼ Show More Information

YouTube Canlı Yayın
adress is not specified
07 April , Saturday 19:00