Ekonomika Superprestige met Gilles Van Bouwel

-- INSCHRIJVINGEN VOLZET --
Inschrijven op de wachtlijst kan op: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfmcF439XCrNJ42r-9-NoK0fE4c5-h_mVmkZvh9lz3gldLjbw/viewform

Klaar voor de grootste studentenquiz van Leuven en omstreken? Snuister die Wikipediapagina's al maar af, haal die encyclopedieën van onder

het stof. Want op woensdag 18 oktober strijden honderd teams van vier personen elk naar een felbegeerde prijzenpot van €5000!

Wanneer je bent ingeschreven op het formulier kan je aan de Kursusdienst van Ekonomika je ticket halen voor €2 ledenprijs/ €3 niet-leden. Indien je je ticket niet gaat afhalen aan de KD, kan je op het evenement zelf nog betalen aan €5 ledenprijs/€6 niet-leden.

*Opgelet*
Minstens 1 Ekonomikalid per team.

▼ Show More Information

Charles Deberiotstraat 24, 3000
Leuven
18 October , Wednesday 19:30

More Events Nearby

 20 December , Wednesday
 Grand-Place de Bruxelas, Brussels
 23 December , Saturday
 Kasteel van Arenberg,
 31 December , Sunday
 Bondgenotenlaan, Leuven
 14 December , Thursday
 Royal Military Academy, Brussels
 20 December , Wednesday
 Het Depot, Leuven
 26 December , Tuesday
 Jumping Mechelen, Mechelen
 16 December , Saturday
 Retrocyclingteam De Eddy's Baal, Baal
 14 December , Thursday
 De Hoorn, Leuven
 21 December , Thursday
 Het Depot, Leuven
 14 December , Thursday
 Après Skihut Betekom, Betekom
 20 December , Wednesday
 Musicafe Leuven, Leuven
 14 December , Thursday
 Heist-op-den-Berg, Belgium, Heist-op-den-Berg
 15 December , Friday
 Vrijbroekpark, Mechelen
 23 December , Saturday
 Putte, Belgium, Putte
 14 December , Thursday
 BOZAR, Brussels
 19 December , Tuesday
 Be Film Festival, Brussels
 22 December , Friday
 You Night Club, Brussels
 19 December , Tuesday
 Lido Leuven, Leuven
 06 January , Saturday
 Magasin 4, Brussels
 31 December , Sunday
 Winterbar Mirage Mechelen, Mechelen
 31 December , Sunday
 BLOODY LOUIS, Brussels
 15 December , Friday
 Wagenoord, Mechelen
 16 December , Saturday
 Centre Belge de la Bande Dessinée, Brussels
 15 December , Friday
 Siba (Stedelijk Instituut voor Technische Beroepen), Aarschot
 14 December , Thursday
 Ville de Wavre, Wavre
 30 December , Saturday
 Depot 39, Keerbergen
 14 December , Thursday
 STUK - House for Dance, Image & Sound, Leuven
 28 December , Thursday
 Belgium,
 14 December , Thursday
 Auditoire Paul-Emile Janson, Brussels
 22 December , Friday
 Jeugdhuis De Molotov, Herent
 31 December , Sunday
 Koloniënpaleis - Palais des Colonies, Tervuren
 15 December , Friday
 Blauwe Kater, Leuven
 31 December , Sunday
 Meer Van Rotselaar, Rotselaar
 31 December , Sunday
 Horta Gallery, Brussels
 15 December , Friday
 Hoger Instituut voor Gezinswetenschappen - HIG, Schaerbeek
 13 December , Wednesday
 Atelier 210, Brussels