Ekonomika Superprestige met Gilles Van Bouwel

-- INSCHRIJVINGEN VOLZET --
Inschrijven op de wachtlijst kan op: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfmcF439XCrNJ42r-9-NoK0fE4c5-h_mVmkZvh9lz3gldLjbw/viewform

Klaar voor de grootste studentenquiz van Leuven en omstreken? Snuister die Wikipediapagina's al maar af, haal die encyclopedieën van onder

het stof. Want op woensdag 18 oktober strijden honderd teams van vier personen elk naar een felbegeerde prijzenpot van €5000!

Wanneer je bent ingeschreven op het formulier kan je aan de Kursusdienst van Ekonomika je ticket halen voor €2 ledenprijs/ €3 niet-leden. Indien je je ticket niet gaat afhalen aan de KD, kan je op het evenement zelf nog betalen aan €5 ledenprijs/€6 niet-leden.

*Opgelet*
Minstens 1 Ekonomikalid per team.

▼ Show More Information

Charles Deberiotstraat 24, 3000
Leuven
18 October , Wednesday 19:30

More Events Nearby

 29 September , Saturday
 Brussels, Brussels
 26 September , Wednesday
 Magasin 4, Brussels
 12 October , Friday
 Brussels, Brussels
 30 September , Sunday
 Bois de la Cambre / Ter Kamerenbos, Brussels
 20 October , Saturday
 Brussels, Brussels
 27 September , Thursday
 Brussel Brost, Brussels
 21 October , Sunday
 Centre sportif Adeps de la Forêt de Soignes, Auderghem
 20 October , Saturday
 Sport Vlaanderen Hofstade, Hofstade
 06 October , Saturday
 Zaal Mardijk Molenbeek-Wersbeek, Bekkevoort
 11 October , Thursday
 Botanique, Brussels
 28 September , Friday
 Rhinocup - Lacrosse, Bonheiden
 29 September , Saturday
 Provinciedomein Kessel-Lo, Kessel-Lo
 06 October , Saturday
 Libbeke, Lubbeek
 21 October , Sunday
 Stars Rallye Télévie, Brussels
 23 September , Sunday
 Provinciaal Sport- en Recreatiecentrum De Nekker, Mechelen
 09 October , Tuesday
 The Black Sheep, Brussels, Brussels
 13 October , Saturday
 Nekkerhal, Mechelen
 20 October , Saturday
 AquaDive, Huldenberg
 07 October , Sunday
 Houwaart, Belgium, Houwaart
 05 October , Friday
 Tour & Taxis, Brussels
 29 September , Saturday
 Yoga Sun, Ixelles
 05 October , Friday
 Toogenblik, Brussels
 13 October , Saturday
 Brussels Yoga Loft, Brussels
 30 September , Sunday
 Provinciedomein Kessel-Lo, Kessel-Lo
 29 September , Saturday
 FBOA - Fédération Belge d'Ostéopathie Animale, Brussels
 13 October , Saturday
 La Ferme Nos Pilifs, Brussels
 13 October , Saturday
 Auderghem, Belgium, Auderghem
 15 October , Monday
 Putte, Belgium, Putte
 01 October , Monday
 Gemeente Herent, Herent
 13 October , Saturday
 Herselt, Herselt
 24 September , Monday
 Square-Brussels Meeting Centre, Brussels
 20 October , Saturday
 European Society of Intensive Care Medicine (ESICM), Brussels
 29 September , Saturday
 La Ferme Nos Pilifs, Brussels
 18 October , Thursday
 Théâtre Saint-Michel, Etterbeek
 05 October , Friday
 La ferme de Froidmont Insertion ASBL, Rixensart
 13 October , Saturday
 Herselt, Herselt