Ekonomika Superprestige met Gilles Van Bouwel

-- INSCHRIJVINGEN VOLZET --
Inschrijven op de wachtlijst kan op: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfmcF439XCrNJ42r-9-NoK0fE4c5-h_mVmkZvh9lz3gldLjbw/viewform

Klaar voor de grootste studentenquiz van Leuven en omstreken? Snuister die Wikipediapagina's al maar af, haal die encyclopedieën van onder

het stof. Want op woensdag 18 oktober strijden honderd teams van vier personen elk naar een felbegeerde prijzenpot van €5000!

Wanneer je bent ingeschreven op het formulier kan je aan de Kursusdienst van Ekonomika je ticket halen voor €2 ledenprijs/ €3 niet-leden. Indien je je ticket niet gaat afhalen aan de KD, kan je op het evenement zelf nog betalen aan €5 ledenprijs/€6 niet-leden.

*Opgelet*
Minstens 1 Ekonomikalid per team.

▼ Show More Information

Charles Deberiotstraat 24, 3000
Leuven
18 October , Wednesday 19:30

More Events Nearby

 11 March , Sunday
 Brussels, Belgium, Brussels
 25 February , Sunday
 Plateforme citoyenne de soutien aux réfugiés Bruxelles, Brussels
 03 March , Saturday
 Brussels Museums, Brussels
 02 March , Friday
 Tour & Taxis, Brussels
 16 March , Friday
 BLOODY LOUIS, Brussels
 10 March , Saturday
 Progress Booking, Ixelles
 02 March , Friday
 BLOODY LOUIS, Brussels
 02 March , Friday
 Alle Belgen Nieuwrode, Nieuwrode
 16 March , Friday
 JEUX D'HIVER, Brussels
 10 March , Saturday
 Botanique, Brussels
 18 March , Sunday
 Costumier Eldorado, Brussels
 17 March , Saturday
 Brussels, Belgium, Brussels
 09 March , Friday
 Hotel Bloom Brussels, Brussels
 07 March , Wednesday
 BRABANTHAL, Leuven
 14 March , Wednesday
 Régionale Mons-Borinage "UCL Montoise", Louvain-la-Neuve
 14 March , Wednesday
 La Madeleine, Brussels
 27 February , Tuesday
 Brussels, Belgium, Brussels
 14 March , Wednesday
 Pieter De Somer Aula, Leuven
 08 March , Thursday
 Brussels, Brussels
 09 March , Friday
 L'AUBERGE DE BOENDAEL, Brussels
 25 February , Sunday
 Horta Gallery, Brussels
 14 March , Wednesday
 Place Martin V, Woluwé-Saint-Lambert
 09 March , Friday
 Parochiezaal Herselt, Herselt
 10 March , Saturday
 Magasin 4, Brussels
 02 March , Friday
 De Hoorn, Leuven
 05 March , Monday
 Université Catholique De Louvain / Campus St-Luc Bruxelles, Brussels
 24 February , Saturday
 BLOODY LOUIS, Brussels
 24 February , Saturday
 SETT CLUB, Brussels
 17 March , Saturday
 BLOODY LOUIS, Brussels
 18 March , Sunday
 Cercle Spix, Woluwé-Saint-Lambert
 01 March , Thursday
 SPIRITO BRUSSELS, Brussels
 09 March , Friday
 KU Leuven - Campus Groep T, Leuven
 08 March , Thursday
 Cultuurcentrum Strombeek Grimbergen, Strombeek-Bever
 28 February , Wednesday
 Les Femmes Fatales, Leuven
 14 March , Wednesday
 La Tentation, Brussels