DRUGA Połówka

http://www.nowapsychologia.com/?event=druga-polowka&event_date=2017-01-27

Warsztat przeznaczony dla osób zdecydowanych na znalezienie życiowego partnera, osób, które nie są usatysfakcjonowane z obecnego związku oraz dla par zorientowanych na rozwiązanie problemu.

,,Twój umysł jest kluczem do spełnionego

związku, a ciało wskazuje gdzie ten klucz znajduje się”. Dorota Hołówka

Wiedza, którą człowiek otrzymuje z zewnątrz - pod postacią nauki czy książek, jest tylko katalizatorem, ziarnem, które czeka na wykiełkowaniu w środku. Prawdziwe rozumienie musi być na poziomie podświadomości, bo to ona ucieleśnia nasze życie.
Podczas warsztatów będziemy przy wykorzystaniu wiedzy pochodzącej z podświadomości i z ciała:

– rozszyfrowywać i transformować wzorce, które stoją na drodze do spełnionej relacji,
-pracować z lekiem przed odrzuceniem
-konfrontować się z odrzuconymi emocjami,
– rozpoznawać wewnętrzną kobietę i mężczyznę w celu integracji tych dwóch pierwiastków,
– przy pomocy ,,pracy w polu,, uświadamiać sobie jak funkcjonuję w relacji z płcią przeciwną
-wizualizować poprawnie cel,
– odkrywać niechciane aspekty siebie w celu integracji

Warsztaty prowadzi Dorota Hołówka- trener rozwoju osobistego, terapeuta ,coach ICC, felietonistka magazynu Sens i Zwierciadło, doradca w programach radiowo-telewizyjnych. Prezes Stowarzyszenia Nowej Psychologii.

,,Od zawsze wierzyłam w istnienie mojej drugiej połówki i nawet po 10 letnim małżeństwie, który zakończył się rozwodem nadal moja wiara nie ustawała, a wręcz zmuszała mnie do zadawania pytań co muszę zrobić, żeby doświadczyć spełnienia w relacji. Odpowiedzi szukałam wszędzie poprzez terapię, pracę z ciałem, coaching, a nawet rozmowy z mędrcami wschodu i szamanami. Ten czas kilkuletnich poszukiwań został wynagrodzony, oprócz wymarzonego związku odkryłam coś bardzo cennego- świadomość wzorców, które bezwiednie powtarzałam, odkryłam to czego nie chciałam zobaczyć, a co tak naprawdę dominowało mój styl bycia i moje relacje z mężczyznami,,. Dorota Hołówka

Dzisiaj jestem gotowa, aby dalej przekazać swoje doświadczenie i wiedzę. Zapraszam tych, którzy naprawdę chcą..

strona wydarzenia, zapisy:
http://www.nowapsychologia.com/?event=druga-polowka&event_date=2016-11-04

Szkolenie odbywa się w siedzibie Stowarzyszenia na ulicy Retoryka 17/1 w Krakowie.

W piątek zaczynamy o godz. 9.45- 10.00 kończymy 17.00 ( z 1,5h przerwą na obiad)

sobota zaczynamy o 9.00 kończymy 17.00 – 18.00( z 1,5 h przerwą na obiad)

Prosimy przybyć o 9.45- czas na rozliczenie, kawę i ciastko, tak byśmy mogli zacząć warsztat o godz. 10.00

koszt: 500 PLN

decyzji uczestnictwa jest zaliczka w wysokości 100zł na konto

Bank PKO BP S.A.-nr rachunku 50 1020 5558 1111 1877 0030 0043

ważne: w tytule: warsztaty 2 połówka listopad

zapisy: biuro@nowapsychologia.com


OPINIE UCZESTNIKÓW :

20 lat czytania na temat rozwoju osobistego nie dało mi nawet w 10% co te warsztaty, każdy człowiek wkraczający w dorosłe życie powinien tego doświadczyć, więcej wówczas czerpałby radości z siebie i relacji,. Zrozumiałem tak dużo, że na ten moment nie chce mi się nawet pisać. Dziękuję to za mało...
Grzesiek W

Jestem ogromnie zmęczona i szczęsliwa. Coś nieprawdopodobnego co tu się zadziało wybaczyłam komuś na kogo byłam całe życie zła w ciągu 10 minut osiągnęłam taki poziom zrozumienia , że z jazgoczacej:) babki zamilkłam, ta cisza, w której przyszło do mnie odpuszczenie była jednym z najpiękniejszych przeżyć w moim życiu. Dorota nie wiem skąd wzięłaś się, jesteś nie ludzka, cieszę się, że poznałam Cię.

Malgosia Gładyś

Jeśli mogę się podzielić wrażeniami z warsztatów to powiem, że przeżyłam niemałe zdziwienie. Na Retoryka 17 okazało się jak słabo znam siebie samą. najbardziej zaskoczyło mnie ćwiczenie z orientacją na cel. zapytana przed warsztatami czy lubię walkę. oburzyłabym się w ogóle samym pytaniem. postrzegałam siebie jako pacyfistę i jogina z łagodnym wejrzeniem i kwiatem we włosach tymczasem jestem Talibem z rakietnicą na plecach! Emotikon grin dość wstrząsające odkrycie jak dla pani po trzydziestce Emotikon wink druga rzecz zauważyłam, że kobiety i mężczyźni zupełnie inaczej czytają moją „mesydż”. poczułam, że dla facetów jestem „szklaną górą”; piękną majestatyczną mieniącą się kolorami i chętnie się na mnie gapią, są mnie bardzo ciekawi, ale to wszystko na bezpieczną odległość. widzą we mnie „szczyt nie do zdobycia”. znamienne, że obaj panowie z grupy uprawiają wspinaczkę Emotikon smile rzecz trzecia: moje ciało tak bardzo mnie zdradzało. od zawsze miałam jakieś problemy z termoregulcją, a tu się nie udało ukryć jak duży to problem. z dłoni, ze stóp spływały mi wartkie strumienie wody. jakby chciały ugasić jakąś wewnętrzną pożogę. i rzeczywiście wielki pożar objął moją głowę. czułam jak przepalają mi się wszystkie bezpieczniki, a do tego trudna do opanowania chęć żeby się ratować i spieprzyć gdzieś hen hen! Jeszcze raz dziękuję, za to „wstrząsające”jakby nie było, doświadczenie, ale bez niego nie mogłabym ruszyć z miejsca.

L.S

Warsztaty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Ciesze się, że tak dużo ćwiczeń kontaktowało mnie z ciałem i emocjami.Znalazłam ogromna przyjemność w dotyku, odnalazłam w sobie zmysłowość. Spotkałam wiele pięknych kobiet, od których wiele się nauczyłam . Warsztaty były dla mnie inspiracją. Bardzo twórczy czas. Dorota świetnie prowadziła nas krok po kroku przez cały proces. Dziękuję sobie, że się zdecydowałam przyjść , kobietom za otwarcie, Dorocie że była z nami.

bez podpisu

Dotarłam do takich pokładów siebie o jakich nie miałam pojęcia. Skonfrontowałam sie z przekonaniami, nauczyłam się że zamiast walczyć mozna płynąć. Warsztaty zmieniły moja energię. Dziękuję.

Iza

opinia na blogu: http://szczesciolog.pl/w-drodze-do-stworzenia-szczesliwej-relacji-partnerskiej-czyli-o-warsztatach-w-nowej-psychologii/

Aleksandra Domagała

Bardzo dziękuję za wspaniałe warsztaty każde z ćwiczeń było dla mnie ogromnie wazne, ale szczególnie istotne były dwa: praca ze smutkiem i odrzuceniem i dojście do celu z przeszkodami. Bardzo podobało mi sie że było tak duzo pracy z ciałem, dotykiem i zmysłowością. Było naprawdę wspaniale.

bez podpisu

Dziękuję za rewelacyjne warsztaty! Dziekuje przede wszystkim za: mimo niewielkiej teorii bardzo cenne uwagi, podawanie konkretnych przykładów ze swojego życia, ćwiczenia, które nie były przeciągane. Dzięki temu czułam, ze nie robie niczego na siłę. Dorota dziękuję za twoja naturalność, spontaniczność, genialne podejście do ludzi. za otwarcie mi oczu na kilka kwestii, z których kompletnie nie zdawałam sobie sprawy.

Magda C.

Niesamowite warsztaty, super ćwiczenia. Jestem pod wielkim wrażeniem prowadzacej i jej profesjonalizmu. Według mnie najlepsze ćwiczenia: szukanie idealnych rąk, dążenie do celu. Dorota jeżeli w przyszłości miałabyś okazję przekazać feedeback byłoby to pomocne. Wielkie dzieki.

bez podpisu

Warsztaty były bardzo ciężkie dla mnie, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Wszystkie ćwiczenia uświadomiły mi schematy jakie realizuje w swoim zyciu, szczególnie w kontakcie z mężczyznami. Dzięki warsztata zdałam sobie sprawe, że nie lubie bliskości i fizycznego kontaktu. Jednak dzieki ćwiczeniom poszerzyłam swoją strefę komfortu i w przyszłości zamierzam pracowac nad tym.

bez podpis

Dzięki Dorocie bezpiecznie doświadczyłam bólu. Gdy zapytała mnie gdzie czuje ból pojawił sie natychmiast dobrze znany ból i zaczał przeogromnie narastać, bałam się że uniemozliwi mi udział w warsztatach. To było cudowne uczucie gdy Dorota przeprowadziła mnie przez doznawanie tego bólu, pozwoliła i nauczyła mnie jak go poznać i oswoić nie zawalczać tylko być z nim. Ból odszedł sam. Nigdy tego nie doświadczyłam. Podążając za ty co mówi Dorota odszedł bez tabletek. Dziekuję

Jola

W kazdym ćwiczeniu znalazłam cos dla siebie, mam mnóstwo odkryć na dziś i czekam na to co pojawi się po warsztatach. Uwielbiam jak Dorota zawraca mnie do ciała, ma w tym szczególny dar.

z wdzięcznością Agnieszka

Jeszcze raz bardzo dziękuję własnie tego oczekiwałam od tego warsztatu. Podobało mi się, ze nie było omawiania poszczególnych przypadków i zastanawiania się, wnioski zostawały dla nas to było super. Niestety nie mam uwag:)))

bez podpisu

Najlepiej moje zainwestowane pieniądze w zyciu. Zmieniałam swoje widzenie siebie i ludzi, niewiarygodne, jestem pod ogromnym wrażeniem, jeszcze nie mogę skupić się na pisaniu ponieważ chłonę siebie nowa. dziękuję Dorota Hołówka jest dla mnie kimś niewiarygodnym, obdarzonym ogromnym darem uzdrawiania ludzkich dusz. Pokłon i szacunek.

Beata G.

Cudowne, magiczne, zaskakujące w każdym calu. Zobaczyłam jak funkcjonuje z mężczyzanmi i przeraziłam się, nie miałam pojęcia ze tak to wygląda z drugiej strony. Olśnienie warte wszystkiego, dziękuję chcę więcej. Czekam na kolejne warsztaty. Jeśli byłyby kiedyś warszaty tygodniowe byłabym bardzo chętna i proszę o poinformowanie mnie.

Iwona W.

Cudowne dwa dni, pełne zaskoczenia, trudu i walki ze sobą po to aby na koniec poczuć po raz pierwszy w życiu jak to jest doznac wolności. Cwiczenie psychodrama jak funkcjonuję z mężczyznami otworzyło mi oczy, zrozumiałam to nie oni mnie rania to ja im to robię ze strachu. Kiedy skontaktowałam się z moim lękiem największym , zobaczyłam coś czego zupełnie nie byłam świadoma Dorota Hołówka przeprowadziła mnie przez tą ciemną jaskinię to krainy akceptacji i lekkości. Wczesniej walczyłam z lękiem, teraz zrozumiałam, że to uczucie, jest częścią mnie i że odtrącając je odtracam tę część siebie.

Dziękuję Gosia

▼ Show More Information

, 31-108
Kraków
24 November , Friday 10:00

More Events Nearby

 14 December , Friday
 Tauron Arena Kraków, Kraków
 31 December , Monday
 Bieszczady, Obrazów
 14 December , Friday
 Arena Kraków, Kraków
 30 December , Sunday
 Filharmonia Krakowska, Kraków
 31 December , Monday
 Oddech Życia - Mukowiscydoza, Kraków
 15 December , Saturday
 TAURON Arena Kraków, Kraków
 31 December , Monday
 Muzeum Historyczne Miasta Krakowa, Kraków
 29 December , Saturday
 THE STAGE - live music, food & bilard, Kraków
 31 December , Monday
 Ristorante da Timo, Kraków
 01 January , Tuesday
 Miasto Kraków, Kraków
 02 January , Wednesday
 Myslenice, Poland, Myslenice
 31 December , Monday
 Fundacja GAP, Kraków
 31 December , Monday
 Kraków, Poland, Kraków
 31 December , Monday
 Kraków Miastem Startupów, Kraków
 21 December , Friday
 Krak-Garden profesjonalny sklep i serwis sprzętu ogrodniczego, Kraków
 15 December , Saturday
 Kraków, Poland, Kraków