Dovolená se cvičením – Ischia – moře a termální lázně

Letos máme v plánu vyrazit za sluníčkem a krásným mořem třikrát. A tady je jedna z našich nabídek...

ITÁLIE / ISCHIA / FORIA / hotel CORONA***

Na dohled pobřeží Apeninského poloostrova vystupuje z Tyrhénského moře ostrov, o jehož kráse věděli už staří Římané. Ostrov Ischia je jeden z nejkrásnějších

a nejslavnějších ostrovů ve středomoří. Dnes patří k nejoblíbenějším turistickým cílům, neboť je ideálním místem pro bezstarostnou a odpočinkovou dovolenou, a proto je označován za ostrov snů.

Ischia je známá ve světě díky mnoha faktorům: příjemné podnebí, barva křišťálového moře, příjemné písčité pláže a přívětivost místních obyvatel.
Sen o bezstarostné dovolené, procházkách v zeleni, koupání v modrém moři, o volných chvilkách strávených ve stínu zahrad, to vše a ještě jiná přání vám ostrov vyplní.
Ischia, největší z Kampánského souostroví, je však vyhlášená především svými lázněmi. Blahodárně působí na neduhy revmatologické, dermatologické nebo gynekologické. Z šestice termálních parků, kterým vévodí slavné Poseidonovy zahrady, si jistě vybere každý.

Přihlášky do 23. 3.!!!... ALE... JDE O LETENKY, NEODKLÁDEJTE PŘIHLÁŠKU...

POKUD NEMÁTE KAMARÁDKU, KTERÁ BY JELA S VÁMI, VEZMĚTE PARTNERA, MANŽELA...

Další informace a možnost přihlásit se na http://www.fitstudiojirina.cz/dovolena-se-cvicenim-ischia-more-termalni-lazne-nove

▼ Show More Information

sady Pětatřicátníků 12
Plzen
21 September , Friday 00:00

More Events Nearby

 15 December , Saturday
 Home Monitoring Aréna, Plzen
 15 December , Saturday
 Lidový dům Blovice, Blovice