Dorćolski buvljak vol.4

Ako do sada niste, evo prilike da posetite najšareniji buvljak na Dorćolu.

Maštoviti izlagači za 16. septembar pripremaju rasprodaju. Osim letnje vintage garderobe, aksesoara, spremna je i jesenja kolekcija ne samo odevnih predmeta. Ovo je prilika da pronađemo sve ono što nam je kao novo mozda nepristupačno,

a kao polovno vrlo korisno.

Garderoba, obuća, odevni i kućni aksesoar, stari očuvani komadi nameštaja, dečija oprema i igračke, audio i video oprema, ploče, knjige samo su deo asortimana koji će se naći na tezgama.

Kao na berlinskom flohmarktu, čekamo vas u Beogradu na Dorćol Platzu!

▼ Show More Information

Dobračina 59b, 11000
Belgrade
16 September , Saturday 10:00

More Events Nearby

 28 June , Thursday
 Ušće, Belgrade
 30 June , Saturday
 Belgrade Fair, Belgrade
 22 June , Friday
 Ada Ciganlija, Belgrade
 23 June , Saturday
 Belgrade, Serbia, Belgrade
 23 June , Saturday
 Trim staza Košutnjak, Belgrade
 15 July , Sunday
 Belgrade, Serbia, Belgrade
 23 June , Saturday
 Србија за младе * Serbia4Youth, Belgrade
 23 June , Saturday
 JUNGLE TRAVEL - NEOBICNA PUTOVANJA, Belgrade
 01 July , Sunday
 Rapsody Travel & Events Serbia, Belgrade
 12 July , Thursday
 Beograd, Belgrade
 23 June , Saturday
 No Fat, No Stress, Belgrade
 12 July , Thursday
 Galerija 73, Belgrade
 07 July , Saturday
 Veslački Klub Crvena Zvezda-Beograd, Belgrade
 11 July , Wednesday
 Pro Rides, Belgrade
 16 July , Monday
 Pro Rides, Belgrade
 02 July , Monday
 Pro Rides, Belgrade
 22 June , Friday
 Pro Rides, Belgrade
 08 July , Sunday
 Belgrad, Serbia, Belgrade
 02 July , Monday
 Dao Alchemy School, Belgrade
 04 July , Wednesday
 Belgrade, Serbia, Belgrade
 06 July , Friday
 Folklore Festivals, Belgrade
 08 July , Sunday
 Beograd, Belgrade
 02 July , Monday
 Belgrade Summer School, Belgrade
 15 July , Sunday
 Shiva Shakti Yoga Studio, Belgrade