Dorćolski buvljak vol.4

Ako do sada niste, evo prilike da posetite najšareniji buvljak na Dorćolu.

Maštoviti izlagači za 16. septembar pripremaju rasprodaju. Osim letnje vintage garderobe, aksesoara, spremna je i jesenja kolekcija ne samo odevnih predmeta. Ovo je prilika da pronađemo sve ono što nam je kao novo mozda nepristupačno,

a kao polovno vrlo korisno.

Garderoba, obuća, odevni i kućni aksesoar, stari očuvani komadi nameštaja, dečija oprema i igračke, audio i video oprema, ploče, knjige samo su deo asortimana koji će se naći na tezgama.

Kao na berlinskom flohmarktu, čekamo vas u Beogradu na Dorćol Platzu!

▼ Show More Information

Dobračina 59b, 11000
Belgrade
16 September , Saturday 10:00

More Events Nearby

 28 September , Thursday
 Barutana, Belgrade
 24 September , Sunday
 Klub Studenata Tehnike, Belgrade
 24 September , Sunday
 Elektronska Industrija., Niš
 14 October , Saturday
 Galerija ŠTAB, Belgrade
 13 October , Friday
 Dom Omladine Beograda, Belgrade
 07 October , Saturday
 IMAGO CUK - Centar Urbane Kulture, Belgrade
 30 September , Saturday
 IRKA Inicijativa za legalizaciju Marihuane u Srbiji,
 29 September , Friday
 Klub Studenata Tehnike, Belgrade
 29 September , Friday
 Dom Omladine Beograda, Belgrade
 07 October , Saturday
 Dom Omladine Beograda, Belgrade
 30 September , Saturday
 IMAGO CUK - Centar Urbane Kulture, Belgrade
 27 September , Wednesday
 Dom Omladine Beograda, Belgrade
 07 October , Saturday
 Novi Bioskop Zvezda, Belgrade
 29 September , Friday
 Drugstore Beograd, Belgrade
 09 October , Monday
 Dom Omladine Beograda, Belgrade
 05 October , Thursday
 Dom Omladine Beograda, Belgrade
 21 October , Saturday
 Hangar, Luka Beograd, Novi Beograd
 14 October , Saturday
 Hangar, Luka Beograd, Novi Beograd
 07 October , Saturday
 Hangar, Luka Beograd, Belgrade
 20 October , Friday
 Drugstore Beograd, Belgrade
 02 October , Monday
 Drugstore Beograd, Belgrade
 01 October , Sunday
 Klub Kafana TARAPANA, Belgrade
 06 October , Friday
 klub Fest, Zemun
 20 October , Friday
 Belgrade, Serbia, Belgrade
 14 October , Saturday
 IMAGO CUK - Centar Urbane Kulture, Belgrade
 28 September , Thursday
 Bitef Art Cafe, Belgrade
 20 October , Friday
 Belgrade, Serbia, Belgrade
 13 October , Friday
 Drugstore Beograd, Belgrade
 14 October , Saturday
 DOT, Belgrade
 01 October , Sunday
 klub Fest, Zemun
 14 October , Saturday
 klub Fest, Zemun
 30 September , Saturday
 Drugstore Beograd, Belgrade
 20 October , Friday
 Belgrade, Serbia, Belgrade
 30 September , Saturday
 Dance Factory, Belgrade
 22 October , Sunday
 Elektropionir, Belgrade
 30 September , Saturday
 Hala sportova Novi Beograd, Novi Beograd