Dirty Dancing Show w Trójmieście!

Bilety on-line : https://tixer.pl/go/dirty-dancing-gdynia
Rezerwacje telefoniczne : 61 679 27 27

„Nikt nie będzie sadzał Baby w kącie…”

Z okazji przypadającej w tym roku 30 rocznicy premiery filmu „Dirty Dancing” przygotowaliśmy dla Państwa nie lada gratkę. Jedyne takie wydarzenie w Polsce. Wielke

muzyczno-taneczne przedstawienie, podczas którego przypomnimy Państwu wszystkie przeboje z kultowego filmu. Muzyka wykonywana na żywo, będzie doskonałym tłem zespołu tanecznego który towarzyszyć będzie muzykom podczas całego przedstawienia.

Lato 1963 roku. Frances Houseman, zwana przez znajomych Baby , jest pozytywnie nastawioną do życia nastolatką, spędzającą wakacje z rodziną w letnim ośrodku wypoczynkowym Kellerman's. Pewnego wieczoru poznaje tancerza Johnny'ego Castle , uzdolnionego i przystojnego instruktora tańca. W obliczu niedyspozycji jego tancerki Penny, Baby przechodzi intensywny kurs tańca i zastępuje ją na pokazie mambo w hotelu. Wkrótce Baby i Johnny zakochują się w sobie, lecz ich związek nie jest zaakceptowany przez ojca dziewczyny, który podejrzewa chłopaka o nieślubne ojcostwo. W ostatni dzień pobytu w ośrodku ojciec przypadkowo dowiaduje się, że Johnny jest niewinny……

Wykonawcy:
Dirty Band w składzie :

Karolina Kończal - vocal
Jacek Ciepliński - vocal
Jacek Kotlarski - vocal
Maciej Gwódź - trąbka
Maciej Kociński - saksofon
Maciej Kołodziejski - puzon
Michał Pietrzak - gitara
Michał Kwapisz - gitara basowa
Marcin Górny - instrumenty klawiszowe
Grzegorz Siek - instrumenty perkusyjne
Piotr Kończal - perkusja

Zespół taneczny Art of Move (30 tancerzy)

Choreografia : Marta Marcysiak / Michał Mroczkowski

Kierownik Muzyczny : Piotr Kończal

Reżyseria : Jacek Lisewski

▼ Show More Information

Kazimierza Górskiego 8, 81-302
Gdynia
01 October , Sunday 18:00

More Events Nearby

 04 July , Wednesday
 Gdynia, Gdynia
 04 July , Wednesday
 Gdynia, Poland, Gdynia
 14 July , Saturday
 Sopot, Poland, Sopot
 04 July , Wednesday
 Gdynia, Poland, Gdynia
 07 July , Saturday
 Puck, Poland, Puck
 04 July , Wednesday
 Port lotniczy Gdynia-Kosakowo,
 05 July , Thursday
 Gdynia, Gdynia
 04 July , Wednesday
 Port lotniczy Gdynia-Kosakowo, Kosakowo
 04 July , Wednesday
 Kosakowo, Poland, Kosakowo
 13 July , Friday
 Klub Muzyczny Ucho, Gdynia
 24 June , Sunday
 Decathlon Rumia, Rumia
 15 July , Sunday
 Europejskie Centrum Solidarności I European Solidarity Centre, Gdansk
 24 June , Sunday
 CYKLO - rowery, wyścigi, kolarstwo na Pomorzu, Gdynia
 04 July , Wednesday
 Heineken Open'er, Gdynia
 08 July , Sunday
 Park Miejski im. A. Majkowskiego, Wejherowo, Wejherowo
 30 June , Saturday
 Gdynia, Poland, Gdynia
 14 July , Saturday
 Sopot, Poland, Sopot
 17 July , Tuesday
 Opera Leśna / The Forest Opera, Sopot
 14 July , Saturday
 Strzelnica FHU Czapla, Lublewo
 14 July , Saturday
 Kolibki Adventure Park Gdynia, Gdynia
 06 July , Friday
 Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej, Gdansk
 13 July , Friday
 SoSalsa Summer Jam, Gdansk
 23 June , Saturday
 Oliwa, Poland, Oliwa
 30 June , Saturday
 Olivia Business Centre, Gdansk
 29 June , Friday
 Hipodrom Sopot, Sopot
 12 July , Thursday
 Hotel Number One, Gdansk
 22 June , Friday
 Sopot, Poland, Sopot
 06 July , Friday
 Gdansk, Poland, Gdansk
 21 June , Thursday
 Muzeum Miasta Gdyni, Gdynia
 04 July , Wednesday
 Port lotniczy Gdynia-Kosakowo, Kosakowo
 27 June , Wednesday
 Lotnisko Babie Doły,
 14 July , Saturday
 Zukowo, Poland, Zukowo
 05 July , Thursday
 School of Smiles, Sopot
 01 July , Sunday
 Wiszące Ogrody, Gdansk