DHC4: Odchudzanie w asyście koni: Podejmowanie decyzji

Warsztaty DHC 2017 (Odchudzanie w asyście koni)
Część 4: PODEJMOWANIE DECYZJI
(Termin: 30 września - 1 października 2017, Natural Road Ranch pod Warszawą )

Zapraszamy na jedyne w Polsce warsztaty Diet Horse Coachingu – głęboka transformacja zachowań jedzeniowych, nawyków żywieniowych, odzyskiwanie umiejętności

słuchania własnego organizmu, radość z bycia aktywnym, poszerzenie samoświadomości, odzyskanie wolności i spokoju umysłu.

Proces DHC 2017 obejmuje 4 dwudniowe sesje warsztatowe, podczas których pracujemy z wykorzystaniem szerokiej gamy technik i metod rozwojowo-terapeutycznych, z udziałem koni jako trenerów-naszych luster. Jest to jedna z najskuteczniejszych metod trwałej zmiany wagi ciała i postrzegania siebie, bo pracujemy na trzech poziomach: świadomym, podświadomym i poziomie ciała.
* Możliwe jest uczestniczenie w jednym, wybranym warsztacie weekendowym lub w całym cyklu spotkań. Osoby uczestniczące w całym cyklu otrzymują dodatkowo 4 godziny indywidualnych sesji diet coachingowych GRATIS.

Programy dotyczące jedzenia: od tych, które każą nam jeść posiłki o określonych porach po te, które wywołują przemożną ochotę na słodycze, są zapisane w naszej podświadomości, a przez to nie mamy nad nimi kontroli. Wszystkie przyczyny tzw. zaburzeń odżywiania, ale też przyczyny zachowań jedzeniowych, które sprawiają nam kłopoty (np. zajadanie stresu, szybkie jedzenie, przejadanie się, ochota na słodkie lub niezdrowe jedzenie), mają swe źródło w umyśle podświadomym, który stanowi ponad 95% całego umysłu, a więc krótko mówiąc, zamiast świadomie decydować i wybierać, jesteśmy w ogromnej mierze sterowani przez to, co zostało zapisane w naszej podświadomości.

Podczas warsztatów DHC zmieniamy zapisy w podświadomości, poszerzamy świadomość, zyskujemy nową perspektywę, przekraczamy schematy, uruchamiamy pokłady energii, stajemy się na nowo!

Prowadzący:
mgr Dominika Radwańska – autorka programu i bloga Świadomość poprzez jedzenie.pl, socjolog, certyfikowany diet coach, terapeuta holistyczny, mentor duchowy, pracuje poprzez poszerzanie świadomości różnymi technikami w oparciu o Intuicję. Uczestniczka szkoleń psychoterapeutycznym w nurcie psychologii zorientowanej na proces. Więcej o podejściu: http://swiadomoscpoprzezjedzenie.pl/wspolpraca/

dr Jolanta Matuszewska-Radwańska – praktykujący lekarz, facylitator programów rozwojowych i terapeutycznych w asyście koni, dyplomowana arteterapeutka. Uczestniczka szkoleń psychoterapeutycznych w nurcie Ericskonowskim. Członek Europejskiego Stowarzyszenia Horse Assisted Education (EAHAE) oraz międzynarodowej sieci profesjonalistów, zajmujących się uczeniem i terapiami w asyście koni - EAGALA (Equine Assisted Growth And Learning Associates).

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Termin: 30 września - 1 października 2017
(Inne warsztaty Programu DHC: 1-2 lipca, 5-6 sierpnia oraz 2-3 września 2017).

Godziny: sobota 10:00 – 16:00, niedziela 10:00-16:00

Miejsce: Natural Road Ranch (pod Warszawą)

Cena: 800 zł
OFERTA SPECJALNA: Druga osoba 50% taniej!

PROMOCJA: Uczestnicząc w 2 warsztatach otrzymujesz 1 godzinę konsultacji diet coachingu pogłębionego z Dominiką Radwańską (stacjonarnie lub przez Skype)
Uczestnicząc w 3 warsztatach otrzymujesz 2 godziny konsultacji diet coachingu pogłębionego.
Uczestnicząc w 4 warsztatach otrzymujesz 4 godziny konsultacji diet coachingu pogłębionego.

Istnieje możliwość noclegu w sąsiedniej agroturystyce w cenie 30 zł/osoba oraz wyżywienia na miejscu w cenie 30 zł/obiad kuchni roślinnej.

Ilość miejsc: max. 8 (decyduje kolejność zgłoszeń popartych wpłatą).

Zgłoszenia: warsztaty@dorad.pl lub 691 715 154

▼ Show More Information

Chojnata 25, 96-111
Kowiesy
30 September , Saturday 10:00

More Events Nearby

 31 August , Friday
 Schronisko w Korabiewicach Viva, Puszcza Marianska
 31 August , Friday
 Fundacja Zielony Pies, Grabce Towarzystwo
 01 September , Saturday
 Skierniewice, Poland, Skierniewice
 02 September , Sunday
 Skierniewice, Skierniewice
 17 September , Monday
 Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Skierniewice - Wolontariat, Skierniewice