DFA (DanceFloor Attack) 2017

Vážení přátelé tance a street dance obzvlášť,
je nám velikou ctí vás opět pozvat na jednu z nejprestižnějších tanečních událostí v ČR. Již dvanáctý ročník DFA přinese opět spoustu inovací a nějaké to překvapení navrch. Pozvány jsou opět nejlepší tuzemské street dance crew´s, takže o kvalitní tanec nebude

rozhodně nouze.
Hlavním hostem DFA bude famózní Damon Frost (US/SWE).
V rámci DFA proběhne i exhibiční KRUMP battle Čechy vs. Morava.

BATTLE: crew vs. crew all styles

KDY: v neděli 22. ledna od 13:00 hod.

KDE: KC Aldis Hradec Králové - malý sál (Eliščino nábřeží 375, 500 02)

SPEAKER: Otec Mirec (SK)

DJ Fuuse (Praha)

JUDGES: Damon Frost (US/SWE), Groofy Groof (BEL), další porotci v jednání...

STARTOVNÉ: zdarma

DIVÁCKÉ VSTUPNÉ: 190,-

REGISTRACE: nejpozději do 31.12. 2016 na e-mail: fidlajs@t-bass.cz

PODMÍNKY PRO ÚČAST: Max. 10 členů v crew, demo max. 5 minut, nejpozději do 15.1.2017 zašle každá crew svoje krátké promo video (cca 1 min.). Promo videa zasílejte rovněž na e-mail: fidlajs@t-bass.cz

Pořadatelem akce je taneční skupina T-BASS

Těšíme se na vás :)

▼ Show More Information


Hradec Králové
22 January , Sunday 13:00

More Events Nearby

 21 October , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 26 October , Thursday
 Tipsport arena, Pardubice
 02 November , Thursday
 Zimní stadion Hradec Králové, Hradec Králové
 27 October , Friday
 OC FUTURUM Hradec Králové, Hradec Králové
 28 October , Saturday
 Zimní stadion Hradec Králové, Hradec Králové
 28 October , Saturday
 Krematorium Pardubice, Pardubice
 14 November , Tuesday
 Bio Central, Hradec Králové
 27 October , Friday
 Denoche, Hradec Králové
 27 October , Friday
 Gimlet Music Bar, Pardubice
 11 November , Saturday
 Bufet U vlka, Hradec Králové
 03 November , Friday
 NãPLAVKA café & music bar, Hradec Králové
 18 November , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 21 October , Saturday
 Katedrála Svatého Ducha, Hradec Králové
 10 November , Friday
 Bastion No.35, Jaromer
 04 November , Saturday
 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449, Pardubice
 16 November , Thursday
 Kulturní dům města Holic, Holice
 04 November , Saturday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 16 November , Thursday
 Music Hall Hobe, Pardubice
 28 October , Saturday
 Správa Kolowratského rybářství Opočno, Opocno
 20 October , Friday
 Kraft, Hradec Králové
 28 October , Saturday
 Na Hlubáku, Holice
 27 October , Friday
 Žluťák, Pardubice
 04 November , Saturday
 Žluťák, Pardubice
 04 November , Saturday
 Basnice, Czech Republic, Basnice
 11 November , Saturday
 NãPLAVKA café & music bar, Hradec Králové
 21 October , Saturday
 Nároďák, Jaromer
 27 October , Friday
 Club La Fabrique, Hradec Králové
 03 November , Friday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 02 November , Thursday
 Fortuna aréna, Hradec Králové
 04 November , Saturday
 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449, Pardubice
 21 October , Saturday
 AC Klub (Official), Hradec Králové
 09 November , Thursday
 Denoche, Hradec Králové
 15 November , Wednesday
 Denoche Music Hall, Hradec Králové
 21 October , Saturday
 Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice
 04 November , Saturday
 Ekocentrum PALETA, Pardubice