Den Rváčů - Rivalové 7 - Plzeň

DEN RVÁČŮ - RIVALOVÉ 7 - NÁVRAT KRÁLE
Tradiční profi GALAVEČER bojových sportů BOXu, KICKBOXu a MUAY THAI v hale TJ Lokomotiva Plzeň.

5 titulovýxh zápasů a návrat legendy bojových sportů zpět do ringu

VSTUPENKY od 1.11.2017
rezervace na info@atomgym.cz, 603886106

Vánoce v Plzni budou už 16. prosince
Plzeňské

milovníky bojových sportů čeká nevídaná podívaná. Další ročník domácího galavečera Den Rváčů, čeká v pořadí již sedmý ročník a z toho podruhé Vás bude vítat v hale Lokomotivy. Večerem vás budou provázet profesionální zápasy v thajském boxu, boxu a kickboxu.
Česká republika zažila svoji první boxerskou dražbu zápasu o profesionální Mistra republiky v boxu, když za neuvěřitelnou částku 300.000 Kč prodala zápas plzeňskému Atom gymu. Je úsměvné, že dva nejlepší zápasníci super těžké váhy jsou oba z Plzně. Václav Pejsar (bývalý člen Atom gymu, nyní Qwert) současný držitel titulu, přijal výzvu od Pavla Šoura (Atom gym). Tato bitva bude splňovat všechny boxerské aspekty a bude to doopravdy třešinka českého boxu. Lze očekávat ukončení zápasu před limitem, ať z jedné či druhé strany. Vyhraje lépe takticky připravený zápasník, protože zkušenosti, technickou vyspělost a sílu mají oba borci na velice podobné úrovni. Druhý zápas, taktéž o Mistra republiky v klasickém boxu, bude v podání domácího Vladimíra Řezníčka, který se utká se s všestranným zápasníkem (box, kickbox, mma) Vasilem Ducárem z Brna. Obě tyto bitvy budou podle pravidel vypsané na 10 kol, po 3 minutách.
Kickboxerské zápasy ale nezůstanou pozadu. V jednáním je hned další zápas o interkontinentálního mistra organizace WKN, který bude v podání Jana Greisigera (G-titan Žatec). Ženské a plzeňské barvy bude hájit několinásobně Mistryně světa Martina Jindrová (TKBC Praha). Tento zápas bude pravděpodobně jediný podle pravidel thajské boxu (tzn. včetně loktů a dlouhé práce v klinči). Potvrzený zápas má také Petr Kraft (Atom gym) podle pravidel K-1, který vyzval Mistra světa Petra Kareše (Iron fighters) a bude se tímto chtít nominovat do České reprezentace.
Hlavní „bombou“ je ale návrat plzeňské krále Jana Kalaše, který se po 11 letech vrací zpět do ringu. Bývalý národní šampion, vicemistr Evropy a medailista z Mistrovství světa v kickboxu je v plné přípravě na další zápas. Vzhledem k jeho dřívějšího působení v boxerské extralize (3 roky) se rozhodl, pro zápas podle pravidel boxu.

▼ Show More Information

Úslavská 75, 32600
Plzen
16 December , Saturday 18:00

More Events Nearby

 04 August , Saturday
 Bolevák pláž Ostende, Plzen
 11 August , Saturday
 Vlčtejn, Czech Republic, Vlctejn
 21 July , Saturday
 Blovice, Czech Republic, Blovice
 21 July , Saturday
 TJ Lokomotiva Plzeň, Plzen
 11 August , Saturday
 Plzeň, Doubravka,
 19 July , Thursday
 Letiště Plzeň / Airport Pilsen, Line
 22 July , Sunday
 Kemp Ejpovice, Ejpovice
 04 August , Saturday
 Nyrany, Czech Republic, Nyrany
 28 July , Saturday
 Bolevák pláž Ostende, Plzen
 20 July , Friday
 Studio Fitness KA, Plzen
 05 August , Sunday
 Rs Máj Plasy, Plasy
 28 July , Saturday
 Plzeň Region, Czech Republic,
 27 July , Friday
 Plzen, Czech Republic, Plzen
 04 August , Saturday
 Úslava rockfest Šťáhlavy, Stahlavy
 30 July , Monday
 Měšťanská beseda, Plzen
 10 August , Friday
 Cestovní agentura Andrea a Karel Hrdličkovi, Plzen
 29 July , Sunday
 Město Blovice, Blovice
 21 July , Saturday
 Brezina, Czech Republic, Brezina