Deep Café Party// The 1st in the Year

A szilveszteri hatalmas buli után itt van 2018-ban az első DEEP CAFÉ PARTY, várunk január 27-én, szombaton a Tesla Budapest falai közé!

Nigel Stately

hosszabb szettel örvendeztet meg Titeket újév alkalmából :)
warm up: Daniel Brooks

Behopp: 3000 Ft
▬ Asztalfoglalás: 06-20-316-9215 ▬

▼ Show More Information

Kazinczy utca 21. / C, 1075
Budapest
27 January , Saturday 22:00

More Events Nearby

 11 March , Sunday
 BudapestArena, Budapest
 21 February , Wednesday
 Budapest, Hungary, Budapest
 11 March , Sunday
 BudapestArena, Budapest
 23 February , Friday
 Deák Ferenc tér (metróállomás), Budapest
 17 March , Saturday
 BudapestArena, Budapest
 12 March , Monday
 BudapestArena, Budapest
 02 March , Friday
 Dürer Kert, Budapest
 08 March , Thursday
 Dürer Kert, Budapest
 15 March , Thursday
 BARBA NEGRA, Budapest
 24 February , Saturday
 Ferencvárosi Torna Club, Budapest
 17 March , Saturday
 Èrdi Sportcsarnok, Érd
 20 February , Tuesday
 Sándor-palota, Budapest
 14 March , Wednesday
 Akvárium Klub Official, Budapest
 24 February , Saturday
 Groupama Aréna, Budapest
 26 February , Monday
 BARBA NEGRA, Budapest
 04 March , Sunday
 Európa Hajó, Budapest
 26 February , Monday
 BudapestArena, Budapest
 23 February , Friday
 Hungexpo, Budapest
 10 March , Saturday
 Semmelweis Egyetem - Nagyvárad téri Elméleti Tömb, Budapest
 24 February , Saturday
 ÁRKÁD Budapest, Budapest
 07 March , Wednesday
 BudapestArena, Budapest
 23 February , Friday
 Akvárium Klub Official, Budapest
 17 March , Saturday
 Ferencvárosi Torna Club, Budapest
 23 February , Friday
 A38 Hajó, Budapest
 10 March , Saturday
 Dürlin Budapest, Budapest
 14 March , Wednesday
 BARBA NEGRA, Budapest
 10 March , Saturday
 BudapestArena, Budapest
 23 February , Friday
 Hungexpo - Programod van, Budapest
 01 March , Thursday
 Dürer Kert, Budapest
 16 March , Friday
 A38 Hajó, Budapest
 10 March , Saturday
 Akvárium Klub Official, Budapest
 08 March , Thursday
 BARBA NEGRA, Budapest
 23 February , Friday
 Hungexpo,
 24 February , Saturday
 Mom Sport, Budapest