CORIA w OSTROWIE WIELKOPOLSKIM!

Zespół Coria, Metal Mind Productions oraz klub Fanaberia zapraszają na koncert!

Bilety 15zł

Muzyka:
https://www.youtube.com/watch?v=MXD_Aa6N-z4&list=PLsHiE680NfrKb_FutMzJRX8Vix98AXZca

Biografia
Coria to połączenie byłych muzyków polskiej grupy rockowej Symetria (dwa albumy studyjne, support m.in.

Guns'N Roses) i charyzmatycznego wokalisty znanego z programu X-Factor oraz MBTM Tomasza Mrozka.

Grupę wyróżniają przede wszystkim polskie teksty, nietuzinkowa barwa głosu wokalisty i ciekawe aranżacje gitarowe. Zespół wydał w 2014 album "Teoria Splątania" dzięki wytwórni Metal Mind Productions. Krążek ten został uznany poprzez serwis Heavyrock i jego czytelników za najlepsze Polskie wydawnictwo 2014r. "Teoria Splątania" została również wyróżniona w ogólnopolskiej stacji radiowej i brał udział w plebiscycie na najlepszy Polski krążek 2014r. W Antyradiu wszystkie trzy single "Sen Boga", "Efuzja" i "Nie Pozwól Mi" wydane na potrzeby promocji albumu znalazły się wielokrotnie na szczycie listy Turbo Top. Zespół wygrał ogólnopolski, wieloetapowy konkurs - festiwalu Life Stage i zagrał przed Soundgarden i Erickiem Claptonem. Coria jest zespołem o bogatej historii scenicznej. Składa się z doświadczonych muzyków. W zespole najważniejsze jest tworzenie muzyki i wspólna pasja do ciężkiej pracy związanej z działalnością zespołu. Można powiedzieć, że zespół to grupa przyjaciół, którzy ponad wszystko kochają tworzyć muzykę i grać koncerty.

Zespół grał koncerty przed takimi zespołami jak Europe, Soundgarden, Eric Clapton. Występował na festiwalu Orange Warsaw Festival (2015) i wielokrotnie na Festiwalu Kolorów. Grupa została również zaproszona na wyjątkowy koncert z okazji 150-lecia Katowic.
Po 389 dniach od ostatniego wydawnictwa - 20.11.2015 zespół wydał swój drugi album o tytule "Kwestia Czasu" (Metal Mind Productions) i obecnie trwają prace nad promocją tego wydawnictwa.


Zapraszamy!

▼ Show More Information

Wrocławska 35, 63-400
Ostrów Wielkopolski
12 February , Friday 20:00

More Events Nearby

 18 December , Tuesday
 Ostrów Wielkopolski, Poland, Ostrów Wielkopolski
 18 December , Tuesday
 B5-tka.pl mobilna wypożyczalnia gier planszowych, Kalisz