Coach-Up vol. 1 - Jak przemienić postanowienia noworoczne w rzeczywistość?

„Przyszedł kolejny Nowy Rok, co oznacza tyle, że jestem rok starsza, dalej nie mam wyśnionego domu, samochodu, wyjazdu, partnera* (właściwe zaznaczyć), a obecne miejsce pracy jednostajnie podnosi mi ciśnienie (aż do stanu przedzawałowego). Dodatkowo po okresie świąteczno sylwestrowym automatycznie zwolnił

mi metabolizm i jak z powietrza wzięły się dodatkowe kilogramy. Nie mówiąc już o tych nieśmiertelnych POSTANOWIENIACH NOWOROCZNYCH…” – brzmi znajomo?

STOP! ZATRZYMAJ SIĘ!

Rozejrzyj się dookoła i zobacz, jak wiele czeka na Ciebie okazji. Masz szansę, aby w tym roku swoje postanowienia noworoczne przekuć w rzeczywistość! Wystarczy tylko przyjść na spotkanie i doświadczyć na własnej skórze ile jesteś w stanie osiągnąć dzięki coachingowi.

Na pierwszym spotkaniu z cyklu "COACH-UP" będziemy rozmawiać o motywacji do działania i realizowania naszych celów - skąd się w nas bierze? Jak możemy ją wykorzystać?

Przyjrzymy się też naszym postanowieniom noworocznym - odpowiemy na pytanie, co możesz zrobić w tym roku, aby za rok... nie przeczytać dokładnie takiej samej listy postanowień noworowcznych ;)

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

DATA: 28.01.2016 (czwartek)
CZAS: 17:00 - 19:00
MIEJSCE: Opole, ul. Reymonta 32/2

▼ Show More Information


Opole
28 January , Thursday 17:00

More Events Nearby