Chodź No Tu... Po raz ostatni @ Eliksir, Opole (30.01.2016)

Cześć.

To już półtora roku minęło od kiedy jesteśmy z Wami, a Wy z nami. Do tej pory grali u nas tacy zawodnicy jak Hellboy, Siasia, Nexy, Cream, I_Rec, Daniel Mencel. Mamy za sobą również imprezę charytatywną. Na naszych wydarzeniach przez parkiet przewinęło się setki osób za co Wam dziękujemy.

Niestety

wszystko co dobre kiedyś się kończy. Eliksir się zamyka, dlatego zapraszamy Was na ostatnią imprezę pod szyldem Chodź No Tu w naszym ulubionym podziemiu. Tym razem chcemy pojechać z Wami w 'głębokim' stylu i na koniec unieść Was na wyżyny. Z tej okazji wystąpi przed Wami 5. śmiałków, niosących ze sobą, osobistą interpretację muzyki elektronicznej.
Apelujemy... Przyjdźcie jak najliczniej i zróbcie pozytywny hałas jakiego w tym mieście jeszcze nie było.

O powiew świeżości i estetyki muzycznej zadbają:

Ejmi
By Grego
Matthew Mourner
Edwin
Selfless State

Muzyka: Deep House, Tech House
Start 21:00
Bilety 5 pln lista facebook. 10 pln bez listy.


Biografie:

>EJMI (Dapper / Nagle nad morzem 2016 // Wrocław)

Ejmi to młoda pasjonatka muzyki elektronicznej, dynamicznie rozwijająca się djka z Wrocławia, poruszająca się głównie w klimatach deep house i tech house. Po kilku latach ścierania butów o europejskie parkiety, zainspirowana djami takimi jak Laurent Garnier, Damian Lazarus, Solomun, Jamie Jones, Richie Hawtin, postanowiła sama spróbować przekazywać ludziom pozytywne emocje muzyką. Po ciepłym przyjęciu prowadziła cykl imprez „Finest Friday” we wrocławskim UP’ie. Występowała również w innych miejscach, między innymi w Das Lokalu, Baubarze czy klubie WZ, gdzie setem supportującym Dixona i Catz’n Dogz, podbiła serca publiczności. Grała na wydarzeniach również z Marcusem Worgullem, Presidentem Bongo (Gus Gus), Olivierem Huntemannem, Jensem Bondem, Anją Schneider, Silicone Soul, Blondish, Magdą, Jackiem Sienkiewiczem, Chmara Winter oraz innymi. Jej sety są podróżą od 120 do 130 bpmów utrzymaną w mistycznym klimacie. Ceniona za wyjątkową selekcję, przenoszącą w inny wymiar estetyki muzyki klubowej. Inspiracje czerpie głównie z niemieckiej sceny i pielgrzymek na festiwale. W zeszłym roku zdobyła wyróżnienie w rankingu "odkrycie roku" w prestiżowym plebiscycie "Munoludy".

www.soundcloud.com/ejmi
www.facebook.com/Ejmi


>BY GREGO (Rotterdam)

Po uszy zakochany w brzmieniu Deep House. W jego selekcji usłyszycie utwory ociekające zmysłowością i seksem. Inspiracje muzyczne czerpie m.in. z Holandii, w której spędza większość swojego czasu. Od kilku lat jest promotorem muzycznym, który dzięki swojemu kanałowi na Youtube udostępnia utwory innych artystów na szerszą skalę.

www.facebook.com/bygrego>MATTHEW MOURNER (Audiowizja Academy // Opole)

Matthew Mourner to pasjonat muzyki elektronicznej, który swoją edukację muzyczną zaczynał od 2001 roku. Pasja sprawia, że jego gust dojrzewa razem z nim. Za konsoletą od 2010 roku. W jego setach chodzi o house - oscylują one pomiędzy deep housem, tech housem i techno. Poprzez swoje dwie rezydentury, gościnne występy w klubach i na małych festiwalach, nabierał doświadczenia, które mocno go ukształtowało. Mimo to, twierdzi, że jeszcze sporo może się nauczyć. Teraz stara się promować dobrą muzykę, jak tylko może.

www.mixcloud.com/MatthewMourner
www.facebook.com/DJMatthewMourner


>EDWIN (Selekcja // Wołczyn)

Edwin to selekcjoner dobrego brzmienia wydobywanego z szeroko pojętej muzyki elektronicznej. Nieistotne jest dla niego czy gra na dużej scenie, w klubie czy w innych nietypowych miejscach. Każdy jego występ to pełna serca i pasji podróż po obszarach tego co w muzyce klubowej najlepsze. W swoich setach lubi taneczną elektronikę. Zatapia się w głębokim brzmieniu house. Nie gardzi także brzmieniem Techno. Jego zapał pozwolił mu pokazać się gościnnie w wielu punktach klubowej mapy Polski. W tym, m.in. Forty Kleparz - Kraków, Inqbator - Katowice, Piastonalia 2012 i 2013 - Opole, Regres - Bytom, RedHouse - Mikulovice/Czechy, Audiopole – Płock, Log:In – Wrocław. Jego zawzięcie do organizowania imprez umożliwiło mu m.in. wystawienie własnej sceny podczas Silesia In Love w 2013 roku.

www.muno.pl/dj-art/edwin
www.soundcloud.com/edwindjofficial

▼ Show More Information

Krakowska 39, 45-018
Opole
30 January , Saturday 21:00

More Events Nearby