Chcemy Kaję Paschalską na KFPP w Opolu (SuperPremiery)

KAJA PASCHALSKA - finalistka III edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"
- laureatka nagrody im. Anny Jantar w konkursie Debiuty na Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2001, zdobywczyni SuperJedynki 2002 za Najlepszy Debiut
- zwyciężczyni w konkursie "Serialowy przebój lata" na KFPP Opole 2010 z piosenką "Pokaż,

na co Cię stać" w duecie z I. Trojanowską i P. Kupichą
- zwyciężczyni 8. odcinka programu "Twoja twarz..." z piosenką "Blue jeans" Lany Del Rey (nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych przekazała Fundacji „Uśmiech Dziecka” z Darłowa).
W kwietniu 2015 o jej występie jako Beyoncé z utworem "Single ladies" napisał brytyjski dziennik The Mirror.
W 2002 roku zaśpiewała duet z Beatą Kozidrak w programie "Muzyka łączy pokolenia" (TVP).
Jej piosenki "Przyjaciel od zaraz", "Tylko Ty" podbijały listy przebojów w 2001 roku. Wydała dwa albumy studyjne "Kaja Paschalska" i "Kaja 2" promowana singlem "Nie ma miłości".
Na debiutanckiej płycie znalazł się utwór napisany przez Kaję specjalnie na Dzień Matki pt. "Dla Mamy".
Jak sama podkreśla, śpiewanie zawsze było jej największą pasją. Muzyczny show Polsatu dał jej nowe możliwości, pomógł pokonać strach, wątpliwości i sprawił, że uwierzyła w siebie na nowo.
W maju 2016 wydała pierwszy singiel pt. "Karma" zapowiadający trzecią płytę.
Aktualnie sama komponuje muzykę i pisze nowe teksty. Swoją przyszłość wiąże z muzyką. "Mam nadzieję, że już wkrótce będę mogła podzielić się z Wami moim własnym materiałem" - napisała oficjalnie na swoim Facebooku.
Powrót Kai Paschalskiej do Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu byłby wspaniałą okazją do zaprezentowania publiczności na żywo swojej nowej solowej kompozycji. "Chciałabym wrócić do Opola ze swoim własnym repertuarem" - powiedziała w wywiadzie podczas prób do występu w Opolu 2010.

▼ Show More Information

, 45-001 to 45-960
Opole
30 September , Sunday 09:00

More Events Nearby