Celebration • Party Night • Anděl Music Bar, Plzeň

CELEBRATION je moderní energická párty kapela, složená z hudebníků plzeňské hudební scény, kteří milujou párty!

Přijďte se s námi pobavit, zapařit a poslechnout repertoár složený z největších světových i českých tanečních hitů 20. a 21. století.
#AmyWinehouse #MichaelJackson #BryanAdams #BrunoMars

#Adele #PharellWilliams #Maroon5 #RobbieWilliams #Kryštof #Chinaski #Mig21 a mnoho dalších Vám zaručí skvělou taneční atmosféru.

POP – ROCK – DANCE – JAZZ – SWING.....v podání kapely Celebration

Web: http://theband.cz
Instagram: https://www.instagram.com/celebrationtheband/

Doors open: 19:30
CELEBRATION: 20:00 - 23:00
Vstup: 99,-

Přijďte s námi zapařit na super hity a nezapomeň sdílet aby nás bylo co nejvíc....těšíme se na vás! CELEBRATION

▼ Show More Information

Bezručova 5 a 7, 301 00
Plzen
12 April , Thursday 20:00

More Events Nearby

 04 August , Saturday
 Bolevák pláž Ostende, Plzen
 11 August , Saturday
 Vlčtejn, Czech Republic, Vlctejn
 21 July , Saturday
 Blovice, Czech Republic, Blovice
 21 July , Saturday
 TJ Lokomotiva Plzeň, Plzen
 11 August , Saturday
 Plzeň, Doubravka,
 04 August , Saturday
 Nyrany, Czech Republic, Nyrany
 22 July , Sunday
 Kemp Ejpovice, Ejpovice
 28 July , Saturday
 Bolevák pláž Ostende, Plzen
 05 August , Sunday
 Rs Máj Plasy, Plasy
 28 July , Saturday
 Plzeň Region, Czech Republic,
 27 July , Friday
 Plzen, Czech Republic, Plzen
 19 August , Sunday
 Pilsen,
 04 August , Saturday
 Úslava rockfest Šťáhlavy, Stahlavy
 30 July , Monday
 Měšťanská beseda, Plzen
 21 July , Saturday
 Brezina, Czech Republic, Brezina
 29 July , Sunday
 Město Blovice, Blovice
 10 August , Friday
 Cestovní agentura Andrea a Karel Hrdličkovi, Plzen