Cato & Ben's 90-talls DJ show

Cato og Ben kjører i gang en ny 90-talls DJaften i kjelleren!
Vi lover meget sexet stemning med låter og band fra 90-tallet som vi elsker.
Alt dette

GRATIS i kjelleren fra 23:00.
(50 kr i Cover fra 00:30)
Kom å hyll 90-tallet med oss!!

▼ Show More Information

Christiesgate 14, 5015
Bergen
24 January , Sunday 00:00

More Events Nearby

 08 March , Thursday
 UKEN i Bergen, Bergen
 01 March , Thursday
 UKEN i Bergen, Bergen
 05 March , Monday
 USF Verftet, Bergen
 06 March , Tuesday
 Bergenhus Festning, Bergen
 02 March , Friday
 UKEN i Bergen, Bergen
 01 March , Thursday
 UKEN i Bergen, Bergen
 10 March , Saturday
 UKEN i Bergen, Bergen
 08 March , Thursday
 UKEN i Bergen, Bergen
 15 March , Thursday
 Garage Bergen, Bergen
 03 March , Saturday
 UKEN i Bergen, Bergen
 15 March , Thursday
 Landstreff Bergen, Bergen
 07 March , Wednesday
 UKEN i Bergen, Bergen
 17 March , Saturday
 UKEN i Bergen, Bergen
 16 March , Friday
 UKEN i Bergen, Bergen
 17 March , Saturday
 USF Verftet, Bergen
 10 March , Saturday
 Fana bibliotek, Bergen
 28 February , Wednesday
 USF Verftet, Bergen
 24 February , Saturday
 Bergen Kjøtt, Bergen
 21 March , Wednesday
 Garage Bergen, Bergen
 01 March , Thursday
 Inspire BI Bergen, Bergen
 16 March , Friday
 UKEN i Bergen, Bergen
 01 March , Thursday
 USF Verftet, Bergen
 03 March , Saturday
 Amalie Skram videregående skole, Bergen
 15 March , Thursday
 Høgskolen i Bergen, Kronstad, Bergen
 10 March , Saturday
 Garage Bergen, Bergen
 17 March , Saturday
 Garage Bergen, Bergen
 27 February , Tuesday
 Landmark Bergen, Bergen
 14 March , Wednesday
 USF Verftet, Bergen
 24 February , Saturday
 Vaksdal Underhaldningslag, Vaksdal
 16 March , Friday
 Scandic Flesland Airport, Bergen
 05 March , Monday
 UKEN i Bergen, Bergen
 28 February , Wednesday
 Inspire BI Bergen, Bergen
 03 March , Saturday
 Hulen, Bergen
 22 March , Thursday
 Oseana Kunst & Kultursenter, Osøyro
 01 March , Thursday
 Inside Rock Cafe, Bergen
 07 March , Wednesday
 Østre, Bergen