Całoroczny Bazarek Na Kocie Potrzeby - Kramik U Ani I Kasi

Kochani,
serdecznie witamy w Nowym 2016 Roku, wszystkim naszym Stałym Klientom, a także Przyszłym Klientom składamy najlepsze życzenia, żeby Wam się wiodło i żeby każdego dnia spełniały się Wasze marzenia!
W związku z tym, że wielu z Was wspiera nas regularnie za pośrednictwem naszych bazarków postanowiłyśmy,

iż ustanowimy bazarek, który będzie trwał do końca roku 2016, podzielony będzie na etapy, a poniżej szczegółowo wyjaśnię jak będzie funkcjonował i na czym polegał, co niniejszym czynię:
Zasadniczo zmieni się tylko jedno: będziemy się spotykać przez cały rok na tymże bazarku, bez potrzeby tworzenia nowych wydarzeń, w związku z licznymi zgłoszeniami, że ktoś przegapił zaproszenie, dołączył za późno itd. przez cały rok będziemy wystawiać fanty tylko tutaj, wielu z Was udziela się na kilku bazarkach, na każdym znajduje się po kilkanaście, jeśli nie po kilkaset fantów, trudno to ogarnąć, dlatego mamy nadzieję, że taka forma usprawni i ułatwi wiele kwestii natury technicznej, po jakimś czasie nazwa bazarku będzie się Wam kojarzyła, będą się wyświetlały powiadomienia.
Zasady ogólne:

* ŚRODKI POZYSKANE Z BAZARKU PRZEZNACZONE ZOSTANĄ JAK ZAWSZE NA: KARMĘ, ŻWIR I LECZENIE KOTÓW ZNAJDUJĄCYCH SIĘ POD NASZĄ OPIEKĄ, TYCH W DOMACH TYMCZASOWYCH, A TAKŻE TYCH BEZDOMNYCH ORAZ TYCH KTÓRE W CIĄGU ROKU TRAFIĄ POD NASZĄ OPIEKĘ. CZASAMI ZDARZA SIĘ, ŻE UDA NAM SIĘ KUPIĆ SPRZĘT: TRANSPORTERY, KLATKI, MISKI, KUWETY, ITP. ZAZWYCZAJ MAMY PILNIEJSZE POTRZEBY, ALE CZASAMI UDAJE NAM SIĘ KUPIĆ COŚ Z WYŻEJ WYMIENIONYCH PRZEDMIOTÓW.
* DZIAŁAMY W DUECIE: KASIA I ANIA, W SPRAWACH DOTYCZĄCYCH BAZARU PROSZĘ O KONTAKT WYŁĄCZNIE ZE MNĄ (KASIĄ), W ZWIĄZKU Z MOJĄ PRACĄ ZAWODOWĄ W TRAKCIE ROKU SZKOLNEGO NIE MOGĘ DZIAŁAĆ W TERENIE NA TYLE AKTYWNIE, NA ILE BYM CHCIAŁA, DLATEGO PRZYNAJMNIEJ BAZAREK CHCIAŁABYM ZDJĄĆ Z BARKÓW MOJEJ WSPÓLNICZKI. NIESTETY, DOBA NIE JEST Z GUMY, ALE NA SZCZĘŚCIE BAZAREK MOŻNA ADMINISTROWAĆ W NOCY, A KOTÓW W NOCY ŁAPAĆ SIĘ NIE DA ;)
* jak zawsze po zakończonym bazarku, w ciągu 3 dni każdy otrzymuje powiadomienie z informacją o tym co i za ile wylicytował, jeżeli ktoś dokonywał u nas już zakupów nie ma potrzeby podawania adresu do wysyłki, chyba, że adres się zmienił, osoby kupujące u nas po raz pierwszy proszę o podanie namiarów.
* na wpłaty czekamy 7 dni, od dnia otrzymania wiadomości o kwocie do zapłaty - jeżeli sytuacja tego wymaga, możemy się oczywiście dogadać inaczej, jeżeli ktoś potrzebuje dłuższego terminu, nie stanowi to dla nas problemu!
* przesyłki wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej, podane koszty wysyłki są kosztami orientacyjnymi, zazwyczaj udaję mi się przewidzieć, jaki będzie dokładnie koszt, kiedy się pomylę, zawsze o tym informuję: proszę o dopłatę lub pytam, czy nadwyżkę mam zwrócić na konto, z którego była dokonana wpłata. Przy podaniu kosztów wysyłki informuję również o koszcie zakupy koperty z bąblami - niestety takich kopert poczta nie daje za darmo, a w trosce o to, żeby fanty dotarły do Was w całości, taka koperta jest niezbędna.
* przesyłki wysyłam w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania wpłaty.
* istnieje możliwość odbioru osobistego fantów w Poznaniu na Sołaczu, praktycznie każdego dnia możemy się spotkać, nie dowozimy fantów, chyba, że to wcześniej ustalimy!!!
* fanty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na koncie, w przypadku odbiorów osobistych oczywiście można zapłacić gotówką - bardzo proszę o mobilizację przy odbieraniu fantów - rozumiem, że czasami tak się składa, że ktoś może nie mieć czasu, ale proszę, abym na odbiór fantów nie musiała czekać kwartał albo i dłużej...
*osoby które chciałby przekazać nam fanty proszone są o kontakt w wiadomości prywatnej. FANTY SĄ MILE WIDZIANE ZAWSZE - PAMIĘTAJCIE O NAS, JEŻELI NIE MAMY FANTÓW, NIE MAMY CZEGO WYSTAWIĆ, A WIĘC BAZAREK NIE ISTNIEJE...
* fanty wystawiamy przez cały czas trwania poszczególnych etapów bazarku, pojawiają się nowe, dlatego warto do nas zaglądać
* Organizator bazarku zastrzega sobie prawo do wycofania fantu ze sprzedaży z powodu jego zniszczenia/uszkodzenia
* osoby które chciałyby wystawić u nas swoje fanty uprzednio proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów.
* JEŻELI NIE MOŻECIE LUB NIE CHCECIE KUPOWAĆ PROSIMY O UDOSTĘPNIANIE I ZAPRASZANIE ZNAJOMYCH, TO NAPRAWDĘ BARDZO WIELE ZNACZY.
* po zakończeniu danego etapu bazaru, wystawione zostaną nowe fanty,w kolejnym etapie, a te już sprzedane zostaną usunięte, ale dopiero po rozliczeniu (wpłata-wysyłka)
* JAK ZAWSZE KAŻDY BAZAR ROZLICZAMY PUBLICZNIE: INFORMUJEMY O ŁĄCZNYM DOCHODZIE Z BAZARU ORAZ ROZPISUJEMY, NA CO WYDAŁYŚMY PIENIĄŻKI, CO DOKUMENTUJEMY ZDJĘCIAMI FAKTUR I PARAGONÓW.
* każdy wystawiony przedmiot podlega licytacji począwszy od ceny wywoławczej, chyba, że w opisie znajduje się informacja, o cenie KUP TERAZ. Licytujemy w pełnych złotówkach.
* gdyby cokolwiek było niejasne zawsze pozostaję do Waszej dyspozycji i chętnie odpowiem na Wasze pytania.
* wyznajemy zasadę, że z każdym można się dogadać, trzeba tylko chcieć :) osobom, którym nie zależy na bezinteresownym pomaganiu, a w "biciu piany" upatrują swego sukcesu, dziękujemy! Nie mamy czasu na afery, szkoda nam go na szarpaniny słowne...
************************************************************************


SERDECZNIE ZAPRASZAMY I DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI, BEZ WAS NASZE DZIAŁANIA NIE BYŁBY MOŻLIWE, ZAPRASZAMY DO LICYTACJI. PROSIMY O UDOSTĘPNIANIE, ZAPRASZANIE ZNAJOMYCH I PRZEKAZYWANIE FANTÓW.

TUTAJ MOŻNA PRZECZYTAĆ O NASZYCH BIEŻĄCYCH DZIAŁANIACH, STARAMY SIĘ AKTUALIZOWAĆ WYDARZENIE REGULARNIE:
https://www.facebook.com/events/566925306737807/?fref=ts

▼ Show More Information


Poznan
31 December , Monday 00:00

More Events Nearby

 22 February , Friday
 Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznan
 25 January , Friday
 Murowana Goślina gmina, Poland, Murowana Goślina gmina
 02 February , Saturday
 Poznan, Poland, Poznan