BOW Studiereis 2016: Edinburgh and Newcastle

Het hoge woord is eruit! BOW gaat op studiereis naar Edinburgh en Newcastle! En dat voor slechts €300,-. Het programma tijdens de studiereis blijft een verassing. Er zullen in ieder geval zowel formele als informele activiteiten plaatsvinden.

Inschrijven voor de studiereis kan vanaf morgen. Om 12:45

gaat de inschrijving open in de patio bij de BOW-kamer. WIl je zeker zijn van een plekje op de inschrijflijst? Kom morgen dan even langs de BOW-kamer om je naam op de lijst te schrijven!
Ben je verhinderd? Dan kan iemand anders je naam opgeven. Let op! Een persoon mag maximaal 2 andere namen opgeven!

Aangeven dat je aanwezig bent op het facebookevent is geen geldige aanmelding. Je staat alleen ingeschreven als je je naam op de inschrijflijst hebt gezet in de BOW-kamer. De uiterlijke uitschrijfdatum is 17 december 2015, inschrijven kan daarna nog wel.

▼ Show More Information


London
30 April , Saturday 00:00

More Events Nearby

 14 July , Saturday
 London, London
 07 July , Saturday
 BST Hyde Park, London
 07 July , Saturday
 London, United Kingdom, London
 29 June , Friday
 Finsbury Park, London
 07 July , Saturday
 Hyde Park, London
 06 July , Friday
 Finsbury Park, London
 23 June , Saturday
 London Stadium, London
 06 July , Friday
 London, United Kingdom, London
 07 July , Saturday
 BST Hyde Park, London
 14 July , Saturday
 BST Hyde Park, London
 22 June , Friday
 Wembley Stadium, Wembley
 15 July , Sunday
 Twickenham Stadium Events, London
 13 July , Friday
 BST Hyde Park, London
 20 June , Wednesday
 Barbican Centre, London
 24 June , Sunday
 Royal Albert Hall, London
 14 July , Saturday
 Twickenham Stadium Events, London
 08 July , Sunday
 BST Hyde Park, London
 07 July , Saturday
 London, United Kingdom, London
 15 July , Sunday
 BST Hyde Park, London
 02 July , Monday
 The O2, London
 24 June , Sunday
 V&A Museum, London
 22 June , Friday
 London, United Kingdom, London
 09 July , Monday
 The O2, London
 01 July , Sunday
 Hainault Forest Country Park, London
 09 July , Monday
 London, United Kingdom, London
 05 July , Thursday
 Eventim Apollo, London
 06 July , Friday
 BST Hyde Park, London
 06 July , Friday
 BST Hyde Park, London
 23 June , Saturday
 Wembley Stadium, Wembley
 22 June , Friday
 London Stadium, London
 07 July , Saturday
 O2 Academy Brixton, London
 23 June , Saturday
 Queen Elizabeth Olympic Park, London
 23 June , Saturday
 Old Elizabethans Barnet Cc, Barnet
 01 July , Sunday
 Community Festival, London
 30 June , Saturday
 Finsbury Park, London
 01 July , Sunday
 The SSE Arena, Wembley, Wembley