Bootcamp in Noordwijkerhout! let op eenmalig een uur eerder

De trainingen zijn erop gericht om kracht/uithoudingsvermogen, conditie, fitheid en lichaamscoördinatie te verbeteren. De trainingen bevatten gerichte krachtoefeningen om de stofwisseling van het lichaam te verbeteren. Door de stofwisseling te verbeteren kunt u op een goede gezonde manier afvallen.

De

trainingen worden op een verantwoorde manier geleid door mensen met een sportopleiding. Wij stellen een maximum van
12 personen per training om de begeleiding optimaal te houden. Dus wees er snel bij.

De kosten van de lessen zijn als volgt:
- 6 rittenkaart voor 40 euro (deelname 1x in de week, kaart is 2 maanden geldig)
- losse les is 7.50 euro

Voor meer informatie stuur een pb of een mail naar kapteingijs@gmail.com.

▼ Show More Information

Boekhorsterweg 18, 2211 AL
Noordwijkerhout
02 April , Monday 19:00

More Events Nearby

 29 September , Saturday
 SnowWorld, Zoetermeer
 04 October , Thursday
 Patronaat Haarlem, Haarlem
 30 September , Sunday
 Halve van Haarlem, Haarlem
 05 October , Friday
 Patronaat Haarlem, Haarlem
 29 September , Saturday
 Boerderij Cultuurpodium, Zoetermeer
 21 October , Sunday
 Circuit Zantvoort, Haarlem
 30 September , Sunday
 Circuit Zandvoort, Zandvoort
 11 October , Thursday
 SugarCity, Halfweg
 29 September , Saturday
 Gebr de Nobel, Leiden
 08 October , Monday
 Theater Floralis Lisse, Lisse
 18 October , Thursday
 Gebr de Nobel, Leiden
 08 October , Monday
 Floralis Lisse, Lisse
 04 October , Thursday
 Café Anno 1890, Amsterdam
 19 October , Friday
 Floralis Lisse, Lisse
 06 October , Saturday
 Stadsschouwburg & Philharmonie Haarlem, Haarlem
 29 September , Saturday
 TriPodia Katwijk, Katwijk aan Zee
 30 September , Sunday
 Amsterdamse Bos, Amsterdam
 29 September , Saturday
 De Branding/keldertje, Katwijk aan Zee
 21 October , Sunday
 Expo Haarlemmermeer, Vijfhuizen
 06 October , Saturday
 Hondenschool Feedback, De Kwakel
 19 October , Friday
 Theater Floralis Lisse, Lisse
 07 October , Sunday
 Amsterdamse Bos, Amsterdam
 08 October , Monday
 FEBO Boulevard, Amsterdam
 13 October , Saturday
 Speeltuin Groenendaal, Heemstede
 29 September , Saturday
 WV Braassemermeer, Roelofarendsveen
 26 September , Wednesday
 P60, Amstelveen
 05 October , Friday
 Boerderij Cultuurpodium, Zoetermeer
 28 September , Friday
 Het Lichthuis, Zandvoort
 07 October , Sunday
 Yoga-Touch, Centrum voor Mindful Bewegen, Roelofarendsveen
 20 October , Saturday
 Café Rembrandt Leiden, Leiden
 18 October , Thursday
 Gebr de Nobel, Leiden
 06 October , Saturday
 Circuit Zandvoort, Zandvoort
 06 October , Saturday
 DJ Flexy Frank, Overveen
 05 October , Friday
 Sufi Trail, Haarlem
 27 September , Thursday
 Podium Duycker, Hoofddorp
 13 October , Saturday
 Floralis Lisse, Lisse