Bir Yaz Gecesi Rüyası

Shakespeare'in yazdığı olayların tüm karmaşasını kendine rehber edinerek yeni baştan bir izlek oluşturan Popovski, sıradan olan herşeyi yıkıp, Sven Jonke'nin muhteşem sahne tasarımıyla Bir Yaz Gecesi Rüyasına yeni bir boyut getiriyor ve oyunu Puck, Titania, Oberon üçgeninden kurtarıp en küçük rol kişisine

kadar tüm karakterlerin sahnede iz bırakmasını sağlıyor.

Tasarımcı Sven Jonke'yse seyirciye renk algısının ne denli önemli olduğunu adeta ispatlarcasına yaptığı bu tasarımla, aynı zamanda zaman ve mekan algısını sahne üzerinde ne denli ustaca değiştirebileceğini kanıtlıyor.

Yazan : WILLIAM SHAKESPEARE

Çeviren : ÖZDEMİR NUTKU

Yöneten : ALEKSANDAR POPOVSKİ

Yapımcı: ARDA AYDIN - BİRADERLER YAPIM

Yardımcı Uygulamacı Yapımcı: OĞUZALP KUTLU

Sahne ve Işık Tasarımı: SVEN JONKE

Kostüm: JELENA PROKOVIC

Müzik: KİRİL DZAJKOVSKİ

Koreografi: GİZEM AKSU

Süre : 2 SAAT 15 DAKIKA

İKİ PERDE

OYUNCULAR*
SEZAİ AYDIN, LEVENT ÜZÜMCÜ, NESLİHAN YELDAN, BEYTİ ENGİN, ARDA AYDIN

▼ Show More Information

Maslak sarıyer, 34396
Istanbul
09 November , Thursday 20:30

More Events Nearby

 14 March , Wednesday
 Beşiktaş Vodafone Park Stadyumu, Besiktas
 08 March , Thursday
 Institut français de Turquie - Istanbul / İstanbul Fransız Kültür Merkezi, Istanbul
 15 March , Thursday
 Salon, Istanbul
 09 March , Friday
 Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Istanbul
 02 March , Friday
 Volkswagen Arena, Istanbul
 14 March , Wednesday
 Salon, Istanbul
 03 March , Saturday
 KadıköySahne, Istanbul
 09 March , Friday
 Babylon, Istanbul
 03 March , Saturday
 Hypnos Hall, Istanbul
 09 March , Friday
 ROXY CLUB Istanbul, Istanbul
 22 February , Thursday
 İstanbul Fuar Merkezi, Istanbul
 16 March , Friday
 FLOOR., Istanbul
 22 February , Thursday
 IFM - Istanbul Fuar Merkezi, Istanbul
 14 March , Wednesday
 Vodafone Park, Istanbul
 16 March , Friday
 Facebook:))), Fatih
 20 February , Tuesday
 IF Performance Hall Beşiktaş, Istanbul
 16 March , Friday
 Babylon, Istanbul
 24 February , Saturday
 Istanbul Province,
 03 March , Saturday
 Sinan Erdem Spor Salonu, Istanbul
 17 March , Saturday
 Studio, Istanbul
 28 February , Wednesday
 Institut français de Turquie - Istanbul / İstanbul Fransız Kültür Merkezi, Istanbul
 22 February , Thursday
 Versus Art Project, Istanbul
 06 March , Tuesday
 Istanbul, Istanbul
 25 February , Sunday
 Beşiktaş Vodafone Park Stadyumu, Besiktas
 21 February , Wednesday
 Kadıkoy Sıneması, Istanbul
 02 March , Friday
 Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Istanbul
 22 February , Thursday
 CNR Expo Istanbul, Yesilkoy
 25 February , Sunday
 KadıköySahne, Istanbul
 02 March , Friday
 Salon, Istanbul
 10 March , Saturday
 Volkswagen Arena, Istanbul
 22 February , Thursday
 Ülker Sports Arena, Istanbul
 03 March , Saturday
 T.C. Maltepe Üniversitesi, Istanbul
 22 February , Thursday
 İstanbul Araştırmaları Enstitüsü, Istanbul
 13 March , Tuesday
 Salon, Istanbul
 02 March , Friday
 Istanbul, Istanbul
 03 March , Saturday
 Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall, Istanbul