Bir Yaz Gecesi Rüyası

Shakespeare'in yazdığı olayların tüm karmaşasını kendine rehber edinerek yeni baştan bir izlek oluşturan Popovski, sıradan olan herşeyi yıkıp, Sven Jonke'nin muhteşem sahne tasarımıyla Bir Yaz Gecesi Rüyasına yeni bir boyut getiriyor ve oyunu Puck, Titania, Oberon üçgeninden kurtarıp en küçük rol kişisine

kadar tüm karakterlerin sahnede iz bırakmasını sağlıyor.

Tasarımcı Sven Jonke'yse seyirciye renk algısının ne denli önemli olduğunu adeta ispatlarcasına yaptığı bu tasarımla, aynı zamanda zaman ve mekan algısını sahne üzerinde ne denli ustaca değiştirebileceğini kanıtlıyor.

Yazan : WILLIAM SHAKESPEARE

Çeviren : ÖZDEMİR NUTKU

Yöneten : ALEKSANDAR POPOVSKİ

Yapımcı: ARDA AYDIN - BİRADERLER YAPIM

Yardımcı Uygulamacı Yapımcı: OĞUZALP KUTLU

Sahne ve Işık Tasarımı: SVEN JONKE

Kostüm: JELENA PROKOVIC

Müzik: KİRİL DZAJKOVSKİ

Koreografi: GİZEM AKSU

Süre : 2 SAAT 15 DAKIKA

İKİ PERDE

OYUNCULAR*
SEZAİ AYDIN, LEVENT ÜZÜMCÜ, NESLİHAN YELDAN, BEYTİ ENGİN, ARDA AYDIN

▼ Show More Information

Maslak sarıyer, 34396
Istanbul
09 November , Thursday 20:30

More Events Nearby

 25 June , Monday
 Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Istanbul
 10 July , Tuesday
 KüçükÇiftlik Park, Istanbul
 13 July , Friday
 Motocrosspark Kilyos, Kilyos
 01 July , Sunday
 Istanbul Province,
 11 July , Wednesday
 Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Istanbul
 22 June , Friday
 Bebek Parkı, Istanbul
 30 June , Saturday
 Öncü Eğitimciler, Üsküdar
 23 June , Saturday
 Ülker Sports Arena, Istanbul
 30 June , Saturday
 Öncü Eğitimciler, Üsküdar
 23 June , Saturday
 Ülker Sports Arena, Istanbul
 24 June , Sunday
 Istanbul Province,
 14 July , Saturday
 Beyaz Saray Davet & Balo Salonları, Istanbul
 30 June , Saturday
 Çırağan Sarayı, Istanbul
 30 June , Saturday
 Geyik Koşuları, Sarıyer
 28 June , Thursday
 Sait Halim Paşa Yalısı, Istanbul
 09 July , Monday
 Studio, Istanbul
 12 July , Thursday
 Mgg Moto, Istanbul
 24 June , Sunday
 Kadıköy Evlendirme Dairesi, Istanbul
 06 July , Friday
 Gala Düğün Salonu, Istanbul
 15 July , Sunday
 Türkiye, Istanbul
 23 June , Saturday
 Belgrad Ormani Kosu Parkuru,
 01 July , Sunday
 Maslak Astsubay Ordu Evi, Istanbul
 27 June , Wednesday
 ÇEKUD, Üsküdar
 02 July , Monday
 Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus, Istanbul
 21 June , Thursday
 İstanbul Fuar Merkezi, Istanbul
 06 July , Friday
 GLOW, Istanbul
 24 June , Sunday
 Kemer Burgaz Binbaşı Çeşmesi, Istanbul
 24 June , Sunday
 Boğaz Kır Düğün sosyal tesisleri, Sarıyer
 14 July , Saturday
 İkinci Yeni Kahve & Çikolata, Istanbul
 07 July , Saturday
 Kadıköy - Moda, Istanbul
 20 June , Wednesday
 Hariom Yoga Merkezi, Istanbul
 18 July , Wednesday
 Hariom Yoga Merkezi, Istanbul
 28 June , Thursday
 Bakirköy Ak Parti Ilce Baskanligi, Istanbul
 21 June , Thursday
 Istanbul Ataturk Airport - IST, Istanbul
 17 July , Tuesday
 Istanbul Ataturk Airport - IST, Istanbul