Bir Yaz Gecesi Rüyası

Shakespeare'in yazdığı olayların tüm karmaşasını kendine rehber edinerek yeni baştan bir izlek oluşturan Popovski, sıradan olan herşeyi yıkıp, Sven Jonke'nin muhteşem sahne tasarımıyla Bir Yaz Gecesi Rüyasına yeni bir boyut getiriyor ve oyunu Puck, Titania, Oberon üçgeninden kurtarıp en küçük rol kişisine

kadar tüm karakterlerin sahnede iz bırakmasını sağlıyor.

Tasarımcı Sven Jonke'yse seyirciye renk algısının ne denli önemli olduğunu adeta ispatlarcasına yaptığı bu tasarımla, aynı zamanda zaman ve mekan algısını sahne üzerinde ne denli ustaca değiştirebileceğini kanıtlıyor.

Yazan : WILLIAM SHAKESPEARE

Çeviren : ÖZDEMİR NUTKU

Yöneten : ALEKSANDAR POPOVSKİ

Yapımcı: ARDA AYDIN - BİRADERLER YAPIM

Yardımcı Uygulamacı Yapımcı: OĞUZALP KUTLU

Sahne ve Işık Tasarımı: SVEN JONKE

Kostüm: JELENA PROKOVIC

Müzik: KİRİL DZAJKOVSKİ

Koreografi: GİZEM AKSU

Süre : 2 SAAT 15 DAKIKA

İKİ PERDE

OYUNCULAR*
SEZAİ AYDIN, LEVENT ÜZÜMCÜ, NESLİHAN YELDAN, BEYTİ ENGİN, ARDA AYDIN

▼ Show More Information

Maslak sarıyer, 34396
Istanbul
09 November , Thursday 20:30

More Events Nearby

 21 October , Sunday
 Taksim Meydanı,
 06 October , Saturday
 Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Istanbul
 21 October , Sunday
 Taksim Meydanı,
 25 September , Tuesday
 Istanbul, Istanbul
 20 October , Saturday
 SALON SAFİR, Umraniye
 21 October , Sunday
 Caddebostan Sahil, Istanbul
 29 September , Saturday
 Salon Figaro, Istanbul
 30 September , Sunday
 Capitol Alışveriş Merkezi, Üsküdar
 04 October , Thursday
 Gezi Dostları, Istanbul
 29 September , Saturday
 Wedding World Kuyumcukent Alışveriş Merkezi, Istanbul
 18 October , Thursday
 Zeytinburnu Tekstil Piyasasi, Istanbul
 19 October , Friday
 1001 İstanbul, Istanbul
 19 October , Friday
 Wyndham Grand Istanbul Levent, Istanbul
 03 October , Wednesday
 Yeni Bosna Çoban Çeşme Mah, Istanbul
 07 October , Sunday
 Yildirim Dugun Salonlari, Istanbul
 15 October , Monday
 Gülsuyu Asım Kara Spor Kompleksi, Maltepe
 01 October , Monday
 Parti Kumaş Alanlar, Istanbul
 26 September , Wednesday
 İstanbul lastik alınır 05357186113, Zeytinburnu
 18 October , Thursday
 Kumaş alanlar 05356519107, Istanbul
 27 September , Thursday
 Kumaş alanlar 05356519107, Istanbul
 01 October , Monday
 Parti kumaş alanlar İstanbul 05079405162, Istanbul
 01 October , Monday
 Parti kumaş alanlar İstanbul 05079405162, Istanbul
 14 October , Sunday
 Burcu Düğün Salonu, Istanbul
 01 October , Monday
 Parti Kumaş Alanlar 05079405162, Istanbul
 02 October , Tuesday
 Parti Kumaş Alanlar, Istanbul
 30 September , Sunday
 Bayrampasa, Bayrampasa
 15 October , Monday
 By Plus İstanbul, Istanbul
 01 October , Monday
 Parti kumaş alanlar İstanbul 05079405162, Istanbul
 01 October , Monday
 Parti kumaş alanlar İstanbul 05079405162, Istanbul
 01 October , Monday
 Parti kumaş alanlar İstanbul 05079405162, Istanbul
 10 October , Wednesday
 PDR Open Platform, Istanbul
 22 October , Monday
 PDR Open Platform, Istanbul
 15 October , Monday
 Istanbul Ataturk Airport - IST, Istanbul
 16 October , Tuesday
 Merter Tekstil Merkezi, Istanbul
 27 September , Thursday
 Zeytinburnu Tekstil Piyasasi, Istanbul
 28 September , Friday
 Zeytinburnu Tekstil Piyasasi, Istanbul