Bir Yaz Gecesi Rüyası

Shakespeare'in yazdığı olayların tüm karmaşasını kendine rehber edinerek yeni baştan bir izlek oluşturan Popovski, sıradan olan herşeyi yıkıp, Sven Jonke'nin muhteşem sahne tasarımıyla Bir Yaz Gecesi Rüyasına yeni bir boyut getiriyor ve oyunu Puck, Titania, Oberon üçgeninden kurtarıp en küçük rol kişisine

kadar tüm karakterlerin sahnede iz bırakmasını sağlıyor.

Tasarımcı Sven Jonke'yse seyirciye renk algısının ne denli önemli olduğunu adeta ispatlarcasına yaptığı bu tasarımla, aynı zamanda zaman ve mekan algısını sahne üzerinde ne denli ustaca değiştirebileceğini kanıtlıyor.

Yazan : WILLIAM SHAKESPEARE

Çeviren : ÖZDEMİR NUTKU

Yöneten : ALEKSANDAR POPOVSKİ

Yapımcı: ARDA AYDIN - BİRADERLER YAPIM

Yardımcı Uygulamacı Yapımcı: OĞUZALP KUTLU

Sahne ve Işık Tasarımı: SVEN JONKE

Kostüm: JELENA PROKOVIC

Müzik: KİRİL DZAJKOVSKİ

Koreografi: GİZEM AKSU

Süre : 2 SAAT 15 DAKIKA

İKİ PERDE

OYUNCULAR*
SEZAİ AYDIN, LEVENT ÜZÜMCÜ, NESLİHAN YELDAN, BEYTİ ENGİN, ARDA AYDIN

▼ Show More Information

Maslak sarıyer, 34396
Istanbul
09 November , Thursday 20:30

More Events Nearby

 25 November , Saturday
 Istanbul, Istanbul
 25 November , Saturday
 Istanbul Province,
 26 November , Sunday
 Istanbul, Istanbul
 23 November , Thursday
 Kadıköy Moda Sahili, Istanbul
 24 November , Friday
 İstanbul Deniz Müzesi, Istanbul
 23 November , Thursday
 Beşiktaş Çarşı, Istanbul
 22 November , Wednesday
 Istanbul, Istanbul
 16 December , Saturday
 Babylon, Istanbul
 09 December , Saturday
 Babylon, Istanbul
 10 December , Sunday
 Garaj, Istanbul
 27 November , Monday
 Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Istanbul
 25 November , Saturday
 Beyoğlu / Taksim, İstanbul, Istanbul
 17 December , Sunday
 Volkswagen Arena, Istanbul
 06 December , Wednesday
 Circolo Roma Istanbul, Istanbul
 26 November , Sunday
 Taksim Gezi Park, Istanbul
 17 December , Sunday
 Studio, Istanbul
 15 December , Friday
 Istanbul, Istanbul
 23 November , Thursday
 IF Performance Hall Beşiktaş, Istanbul
 01 December , Friday
 Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Istanbul
 23 November , Thursday
 Uniq İstanbul, Istanbul
 29 November , Wednesday
 Cemal Reşit Rey Konser Salonu, Istanbul
 26 November , Sunday
 Salon Figaro, Istanbul
 29 November , Wednesday
 TÜRSAB, Besiktas
 25 November , Saturday
 Beyoğlu (Tünel), Istanbul
 01 December , Friday
 Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, Istanbul
 30 November , Thursday
 Akbank Sanat, Taksim
 02 December , Saturday
 TED Spor Kulübü, Istanbul
 29 November , Wednesday
 Babylon, Istanbul
 02 December , Saturday
 Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Istanbul
 26 November , Sunday
 Salon, Istanbul
 07 December , Thursday
 Salon, Istanbul
 09 December , Saturday
 bomontiada, Sisli
 22 November , Wednesday
 Dorock XL, Istanbul
 27 November , Monday
 Salon, Istanbul
 29 November , Wednesday
 Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu, Istanbul
 27 November , Monday
 Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, Istanbul