Bilkent Chill Out Festivali

Bilkent Müzik Kulübü Gururla Sunar:

Bilkent Chill Out Festivali!

Okulumuza büyük bir gurur ve heyecanla bir elektronik müzik festivali kazandırıyoruz!

Okulumuzun henüz ilk günlerinde, yeni akademik döneminin başlangıcını büyük bir festivalle kutluyoruz! Gün boyu house müzik ve türevlerine, chill out

keyfine ve festival eğlencesine doyacağımız bu etkinliğe hepiniz davetlisiniz!



-Line-up ve ayrıntılar en yakın zamanda duyurulacaktır.

▼ Show More Information

, 06800
Ankara
23 September , Saturday 12:00

More Events Nearby

 23 November , Thursday
 Seğmenler Parkı / Ankara, Çankaya
 23 November , Thursday
 Seğmenler Parkı / Ankara, Çankaya
 23 November , Thursday
 Seğmenler Parkı / Ankara, Çankaya
 01 December , Friday
 Hacettepe Universitesi Kultur Merkezi M Salonu, Ankara
 02 December , Saturday
 Evrim Ağacı, Çankaya
 23 November , Thursday
 Kızılay Meydanı, Ankara
 18 December , Monday
 Jolly Joker Ankara, Kocatepe
 09 December , Saturday
 6:45 KK Ankara, Ankara
 17 December , Sunday
 IF PERFORMANCE Hall, Ankara
 25 November , Saturday
 Beşevler Meb Şura Salonu, Ankara
 09 December , Saturday
 IF PERFORMANCE Hall, Ankara
 25 November , Saturday
 CerEdebiyat, Sıhhıye
 09 December , Saturday
 *Açık Öğretim Lisesi*, Ankara
 02 December , Saturday
 Erimtan Arkeoloji Ve Sanat Müzesi, Ankara
 01 December , Friday
 Pixel, Ankara
 08 December , Friday
 Jolly Joker Ankara, Kocatepe
 17 December , Sunday
 Ankara, Ankara
 22 November , Wednesday
 Siyah Beyaz, Ankara
 09 December , Saturday
 ODTU Beseri, Ankara
 30 November , Thursday
 Ankara YENİ SAHNE, Ankara
 02 December , Saturday
 Park Inn by Radisson Ankara, Ankara
 22 November , Wednesday
 IF PERFORMANCE Hall, Ankara
 09 December , Saturday
 Türkiye'nin Her Yeri,
 18 December , Monday
 Beşevler Meb Şura Salonu, Ankara
 24 November , Friday
 Ankara HiltonSA, Ankara
 30 November , Thursday
 Noxus Bar, Kocatepe
 06 December , Wednesday
 Jolly Joker Ankara, Kocatepe
 25 November , Saturday
 Çankaya Tohumlar Köyü,
 06 December , Wednesday
 IF PERFORMANCE Hall, Ankara
 25 November , Saturday
 İda Psikolojik Hizmetler, Dikmen
 21 November , Tuesday
 Nazım Hikmet Kültür Merkezi, Ankara
 22 November , Wednesday
 6:45 KK Ankara, Ankara
 08 December , Friday
 IF PERFORMANCE Hall, Ankara
 09 December , Saturday
 NEFES, Ankara
 23 November , Thursday
 IF PERFORMANCE Hall, Ankara
 01 December , Friday
 NEFES, Ankara