[Bezpłatne szkolenie] Umiejętne Zarządzanie Stresem.

Naucz się zarządzać stresem w taki sposób, żeby Cię motywował i wspierał!
Bywają sytuacje życiowe, w których stres całkowicie paraliżuje człowieka, uniemożliwiając mu wykonywanie czynności prawidłowo. Najczęściej ma to miejsce podczas silnie stresujących sytuacji jak rozmowa rekrutacyjna, egzamin na

prawo jazdy, egzamin ustny na studiach i wiele innych. Ponadto stres, który odczuwany jest w pracy może w konsekwencji doprowadzić do często występującego wypalenia zawodowego.

Zastanów się jak wartościowe byłyby dla Ciebie umiejętności zarządzania stresem w taki sposób, żeby był dla Ciebie motywujący i wspierający. Kiedy podczas ważnego wydarzenia, spotkania lub ważnej sytuacji masz świeżość umysłu, pewność siebie i dostęp do swoich zasobów.


Wynieś ze szkolenia praktyczne umiejętności!
Podczas 3 godzinnego szkolenia dowiesz się czym jest stres i jak na niego reagować w sposób wspierający. Poznasz techniki, które będziesz mógł wykorzystać w każdej chwili, kiedy znajdziesz się w stresującej sytuacji.

Naucz się od eksperta i praktyka!
Szkolenie poprowadzi Rafał Dryja - psycholog i trener rozwoju osobistego, który specjalizuje się w zarządzaniu stresem i budowaniem relacji. Jak sam mówi: "Istnieją 2 rodzaje stresu - wspierający i de-motywujący. Każdy ma możliwość wyboru pomiędzy nimi".

Co zrobić?
Zarezerwuj swoje miejsce, zapłać kaucję zwrotną i bądź obecny na szkoleniu!
http://uzs.evenea.pl/

▼ Show More Information

Opole, ul. Jesionowa 15 - Sala szkoleniowa
adress is not specified
21 January , Thursday 17:00