België - Panama

De eerste match van onze Rode Duivels op het WK in Rusland.
Net zoals tijdens het WK in Brazilië en het EK in Frankrijk zal de Kapelle weer omgetoverd

worden tot een kolkende voetbaltempel.
Het is tegen Panama. Met minder dan 5 goals van onze Duivels zijn we niet content.
Tous ensemble!

▼ Show More Information

Bruinbekestraat, 9260
Schellebelle
18 June , Monday 17:00

More Events Nearby

 20 October , Saturday
 Eskimofabriek, Gent
 19 October , Friday
 Gent, Belgium, Gent
 29 September , Saturday
 Rietgors Restaurant, Temse
 14 October , Sunday
 Stadshal van Gent, Gent
 17 October , Wednesday
 Capitole Gent, Gent
 13 October , Saturday
 Sint-Annazaal Aalst, Aalst
 13 October , Saturday
 Rietgors Palace, Temse
 06 October , Saturday
 Ömer oğlu Düğün Sarayi, Nazareth
 07 October , Sunday
 Sporthal Oudegem, Dendermonde
 13 October , Saturday
 Made In Belgium, Destelbergen
 19 October , Friday
 Jeugddienst Lochristi, Lochristi
 30 September , Sunday
 Mazenzele, Belgium, Mazenzele
 30 September , Sunday
 Friendly with Dogs, Mere
 21 October , Sunday
 Collegekerk Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
 29 September , Saturday
 Studio M Melle, Melle
 29 September , Saturday
 Gonzo, Ninove
 06 October , Saturday
 De Kuip Ninove, Ninove
 13 October , Saturday
 Sotto's, Zottegem
 01 October , Monday
 Puzzle Escape Rooms Ghent, Gent
 14 October , Sunday
 Belgium,
 21 October , Sunday
 Swishing.be, Gent
 30 September , Sunday
 Winterhof hotel. Wetteren. Belgium,
 13 October , Saturday
 FreeDogz, Heusden
 21 October , Sunday
 Malderen, Belgium, Malderen
 05 October , Friday
 Belgium Events, Wondelgem
 06 October , Saturday
 Coaster, Aalst
 21 October , Sunday
 Flanders Expo, Gent
 30 September , Sunday
 café de loge, Gent
 28 September , Friday
 Oostakker, Belgium, Oostakker
 13 October , Saturday
 Hofstade (Aalst),
 29 September , Saturday
 Playground, Gent
 14 October , Sunday
 Gemeente Erpe-Mere, Erpe
 06 October , Saturday
 Wichelen, Belgium, Wichelen