Barokní hudba: Schütz a jeho češti současníci v Bechyni

Pro: zpěváky (sólisty i zkušené sborové zpěváky), instrumentalisty (barokní smyčce, violy da gamba, renesanční zobcové flétny, dulcian, dobový pozoun, cembalo/varhany, teorba, pouze dobové nástroje, ladění 440 Hz).
Lektoři: Enrique Gómez-Cabrero Fernandez (orchestr, housle), Cassandra Luckhardt (orchestr,

cello & gamba), Dirkjan Horringa (zpěváci a umělecké vedení), Mitchell Sandler (zpěváci) a Marco Vitale (basso continuo).
Hlavní společné skladby: Heinrich Schütz, Musikalische Exequien SWV 279-281 a Litanie de SS Nomini Jesu od Schützova současníka, českého skladatele Adama Michny.
Barokní (raná) komorní hudba pro instrumentální, vokální nebo kombinované vokálně-instrumentální soubory.
Českým a slovenským účastníkům kursů pořádaných agenturou La Pellegrina nabízíme zvýhodněné podmínky, mimo jiné i výrazně snížené ceny. Vid www.pellegrina.net

▼ Show More Information

adress is not specified
20 July , Thursday 18:00

More Events Nearby

 22 September , Friday
 Kotnov music club, Tábor
 13 October , Friday
 Střelnice - spolkový dům, Tábor
 28 September , Thursday
 Tábor, Czech Republic, Tábor
 13 October , Friday
 Divadlo Pod čarou Písek - Alternativní hudební a divadelní klub, Písek
 17 October , Tuesday
 Divadlo Oskara Nedbala Tábor, Tábor
 23 September , Saturday
 Ustrasice, Czech Republic, Ustrasice
 22 September , Friday
 Tábor, Czech Republic, Tábor
 23 September , Saturday
 Sobeslav, Czech Republic, Sobeslav
 28 September , Thursday
 Žižkovo náměstí Tábor,
 14 October , Saturday
 Všechov Airport, Vsechov
 14 October , Saturday
 Hotel Palcát Tábor, Tábor
 27 September , Wednesday
 Stánek, Tábor
 23 September , Saturday
 RVL13 Park - Free Workout Písek, Písek
 29 September , Friday
 Kotnov music club, Tábor
 23 September , Saturday
 Zimní Stadion Tábor, Tábor
 22 September , Friday
 Music club Divadelka, Písek
 14 October , Saturday
 Centrum kultury města Písek, Písek
 23 September , Saturday
 Žižkův vraždící palcát festival, Tábor
 30 September , Saturday
 Transforma, Tábor
 22 September , Friday
 Meziříčí, Czech Republic, Meziříčí
 22 September , Friday
 Disco Paluba Sobeslav, Sobeslav
 02 October , Monday
 Centrum kultury města Písek, Písek
 07 October , Saturday
 MDK Sokolovna, Týn nad Vltavou, Týn nad Vltavou
 06 October , Friday
 Kemp Rusalka, Týn nad Vltavou
 22 September , Friday
 Kino Bechyně, Bechyne
 20 September , Wednesday
 Nemocnice Písek, a. s., Písek
 22 September , Friday
 Knížecí Rybník, Tábor
 23 September , Saturday
 Spartak Soběslav, Sobeslav
 30 September , Saturday
 Bechyne, Czech Republic, Bechyne
 24 September , Sunday
 Zimní Stadion Tábor, Tábor
 13 October , Friday
 Kotnov music club, Tábor
 20 September , Wednesday
 OLH Spartak Soběslav, Sobeslav
 23 September , Saturday
 Veseli Nad Luznici, Czech Republic, Veseli nad Luznici
 28 September , Thursday
 Lyžařský vlek SK Hůrka, Jistebnice
 23 September , Saturday
 Pivnice u Zlatého LVA, Tábor