Barokní hudba: Schütz a jeho češti současníci v Bechyni

Pro: zpěváky (sólisty i zkušené sborové zpěváky), instrumentalisty (barokní smyčce, violy da gamba, renesanční zobcové flétny, dulcian, dobový pozoun, cembalo/varhany, teorba, pouze dobové nástroje, ladění 440 Hz).
Lektoři: Enrique Gómez-Cabrero Fernandez (orchestr, housle), Cassandra Luckhardt (orchestr,

cello & gamba), Dirkjan Horringa (zpěváci a umělecké vedení), Mitchell Sandler (zpěváci) a Marco Vitale (basso continuo).
Hlavní společné skladby: Heinrich Schütz, Musikalische Exequien SWV 279-281 a Litanie de SS Nomini Jesu od Schützova současníka, českého skladatele Adama Michny.
Barokní (raná) komorní hudba pro instrumentální, vokální nebo kombinované vokálně-instrumentální soubory.
Českým a slovenským účastníkům kursů pořádaných agenturou La Pellegrina nabízíme zvýhodněné podmínky, mimo jiné i výrazně snížené ceny. Vid www.pellegrina.net

▼ Show More Information

adress is not specified
20 July , Thursday 18:00

More Events Nearby

 19 January , Friday
 Střelnice - spolkový dům, Tábor
 26 January , Friday
 Kulturní dům města Písku, Písek
 19 January , Friday
 KDMS | Kulturní dům města Soběslavi, Sobeslav
 09 February , Friday
 Hotel Palcát Tábor, Tábor
 19 January , Friday
 Kulturní dům města Písku, Písek
 09 February , Friday
 Centrum kultury města Písek, Písek
 09 February , Friday
 Milevsko, Czech Republic, Milevsko
 11 February , Sunday
 Střelnice - spolkový dům, Tábor
 26 January , Friday
 Kulturní dům Veselí nad Lužnicí, Veseli nad Luznici
 17 February , Saturday
 Lesnické školy Písek, Písek
 26 January , Friday
 Hotel Palcát Tábor, Tábor
 02 February , Friday
 Sokolovna, Týn nad Vltavou
 16 February , Friday
 Divadlo Pod čarou Písek - Alternativní hudební a divadelní klub, Písek
 17 February , Saturday
 Na Staré Želeč, Zelec
 20 January , Saturday
 Třináctka Opařany, Oparany
 09 February , Friday
 Divadlo Pod čarou Písek - Alternativní hudební a divadelní klub, Písek
 20 January , Saturday
 Divadlo Pod čarou Písek - Alternativní hudební a divadelní klub, Písek
 03 February , Saturday
 Hospůdka Na Hradě, Jistebnice
 20 January , Saturday
 Protivín, Czech Republic, Protivín
 20 January , Saturday
 Hostinec U Křivánků, Sezimovo Ústí
 26 January , Friday
 Dům kultury Milevsko, Milevsko
 13 February , Tuesday
 Divadlo Oskara Nedbala Tábor, Tábor
 02 February , Friday
 Hostinec U Křivánků, Sezimovo Ústí
 16 February , Friday
 Dům kultury Milevsko, Milevsko
 10 February , Saturday
 Středověká krčma Písek, Písek
 20 January , Saturday
 Písek, Czech Republic, Písek
 26 January , Friday
 Divadelní společnost Vltavan, Týn nad Vltavou
 03 February , Saturday
 Hostinec U Křivánků, Sezimovo Ústí
 19 January , Friday
 Kotnov music club, Tábor
 02 February , Friday
 ORION music club, Tábor
 20 January , Saturday
 Kulturní dům Veselí nad Lužnicí, Veseli nad Luznici
 26 January , Friday
 Divadlo Pod čarou Písek - Alternativní hudební a divadelní klub, Písek
 21 January , Sunday
 Zimní Stadion Soběslav, Sobeslav
 28 January , Sunday
 OLH Spartak Soběslav, Sobeslav
 01 February , Thursday
 Střelnice - spolkový dům, Tábor