Baby W Błocie 2018 Off-Roadowy Dzień Kobiet

Zapraszamy wszystkie kobietki, które mają dostęp do jakichkolwiek pojazdów terenowych, tych normalnych suwów i tych nazywanych tylko przez grzeczność samochodami. Dla was zorganizowaliśmy „Baby w Błocie 2018”, czyli imprezę OffRoad z okazji Dnia Kobiet. Będziecie mogły wykazać się swoimi umiejętnościami

i pokazać, kto na prawdę rządzi w aucie. Ale jeżeli nie czujecie się na siłach, żeby za bardzo dokazywać to będziecie mogły z premedytacją pomęczyć tak ukochaną przez męża terenówkę. Gwarantujemy niezapomniane emocje, dobrą zabawę i super klimat.
Lokalizacja: Jelenia Góra
Baza imprezy: Warownia4x4
Teren imprezy: tereny prywatne, „Poligon Off-Road”
Data imprezy: 2018-03-10 sobota
(będą podane namiary i plan dojazdu)

Zasady zabawy
• Kierowcą podczas zmagań Off-Road musi być kobieta
• Strzelcem (strzelającym) na strzelnicy z broni ostrej musi być kobieta
• Strzelcem (strzelającym) na strzelnicy „PaintBall” musi być kobieta
• Obowiązuje zakaz spożywania wiadomo, czego, ale dotyczy tylko kierowców ;)
• Obowiązuje całkowity zakaz darcia się pilotów na kierowców
• Obowiązuje całkowity zakaz łapania focha przez kierowców
• Obowiązuje całkowity zakaz zakazywania zakazanego wiadomo, czego, dotyczącego tylko kierowców

Opis zabawy:
Zabawa i zbieranie punktów na „Super Babę 2018” będzie podzielone na trzy etapy:

1. Off-Road – jest to najłatwiejszy etap zabawy. Będziemy się poruszać naszymi pojazdami jadąc w kolumnie za prowadzącym (prowadzącym również będzie kobieta). Na trasie przejazdu umieszczone będą „PKP-y” (punkty kontrolne), które każda z załóg będzie musiała wbić w kartę pojazdu. Poziom trudności PKP-ów i trasy będzie praktycznie zerowy, mają one potwierdzić tylko pokonanie całej trasy.
2. Strzelanie na ostro – w tej konkurencji będziemy zbierać punkty strzelając z broni palnej bojowej. Dla każdej zawodniczki przygotowany będzie pakiet amunicji do wystrzelania 5szt z pistoletu i 5szt z AK-47 lub ze strzelby gładko lufowej. Punkty zdobyte na strzelnicy będą się liczyły do klasyfikacji końcowej.
3. Strzelnica PaintBall – po treningu w strzelaniu na ostro zawodniczki przystąpią do tej ostatniej konkurencji. Konkurencja ta będzie polegała na tym, aby kierowca (kobieta) trafiła swojego pilota (mężczyznę a najlepiej męża) jak najwięcej razy, strzelając do niego z kulek z farbą. Strzelnica będzie przygotowana tak, aby ruchomy cel nie miał za wiele ruchu, i dla pewności, aby za daleko nie uciekł będzie na krótkim łańcuchu. Ruchomy cel będzie zabezpieczony maską oraz odpowiednim strojem i „symboliczną” tarczą, odległość miedzy celem a strzelającym to ok. 40-50m jak będzie za mocno bolało to tę odległość się zwiększy a jak będzie problem z trafieniem to zmniejszymy.


Posiłek i część integracyjną imprezy zorganizujemy na zasadzie „szwedzkiego stołu”, czyli każda z załóg jest zobowiązana przygotować jakąś potrawę i umieścić ją na wspólnym stole. Naczynia jednorazowe również we własnym, zakresie motywem przewodnim naszej biesiady będzie ognisko i w tym kierunku będziemy się nastawiać, czyli wszystkie padliny nadające się na ognisko jak najbardziej mile widziane. Mile widziane wszelakiego rodzaju sałatki i inne kulinarne wynalazki. Napoje wyskokowe i różnej innej maści we własnym zakresie, oczywiście kawa herbata jak najbardziej dostępna będzie dla wszystkich.
Zapisy:
Wpisowe dla załogi auta, quada i UTV ( i jakiegokolwiek innego pojazdu) wynosi 120zł. Pobieramy zaliczkę w wysokości 70zł. Wpisowe obejmuje opłatę poligonową (dobrowolny datek na remont drogi) amunicję ostrą, amunicję paintball, numer startowy, upominek dla kierowcy-zawodniczki i inne koszta organizacyjne. Podczas posiłku, przed i po ogłoszeniu wyników będzie przygrywać nam jakaś muzyka będzie się można trochę powyginać jak komuś jeszcze sił starczy, grać będziemy długo do nocy. Zgłoszenia wysyłamy wyłącznie za pomocą formularza umieszczonego na stronie www.kowary4x4.pl. (pojawi się niebawem). Po otrzymaniu zgłoszenia odsyłamy email z potwierdzeniem zapisu i z numerem konta, na które wpłacamy zaliczkę. Po otrzymaniu zaliczki załoga wpisywana jest na listę startową. Numer przydzielony na liście startowej jest równocześnie numerem startu w dniu imprezy, nie będzie losowań ani wyboru numerów. Szczegóły wkrótce na stronie www.kowary4x4.pl. W razie niejasności proszę dzwonić na telefony podane w „kontaktach”.

▼ Show More Information

jts-strzelec@wp.eu, 58-500
Jelenia Góra
10 March , Saturday 09:00

More Events Nearby