ASKER Gecesi

ASKER GECEME TÜM DOSTLARIM DAVETLİDİR...
ADRES: KARAPÜRÇEK MAH .397 CADDE KÖROGLU PARKI YANI (BİM MARKET ÖNÜ)
GECEMDE SİLAH ATMAK KESİNLİKLE YASAKTIR..
SAZCIMIZ : NECİP ALBAY..
İRTİBAT: BERAT SEFA ÇATAK 0553 068 99 08
ONUR HAN :0554 590 34 66
MEHMET ARSLAN: 0545 857 73 25
SEZER ÇINAR : 0546 414

11 12
BENİ BU GÜZEL GÜNÜMDE YALNIZ BIRAKMAYACAK TÜM DOSTLARIMA CANI GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDERİM..:) :) :)

▼ Show More Information


Karapürçek
30 September , Saturday 17:00

More Events Nearby

 27 January , Saturday
 Ankara 19 Mayıs Stadyumu, Ankara
 09 February , Friday
 Jolly Joker Ankara, Kocatepe
 26 January , Friday
 Neşet Ertaş Kültür Ve Kongre Merkezi,
 18 February , Sunday
 Kızılay Meydanı, Ankara
 17 February , Saturday
 ODTÜ KKM - Kemal Kurdaş Salonu, Ankara
 17 February , Saturday
 Kite, Ankara
 24 January , Wednesday
 Jolly Joker Ankara, Kocatepe
 14 February , Wednesday
 Congresium Ankara, Çankaya
 24 January , Wednesday
 Noxus, Kocatepe
 27 January , Saturday
 HaymatlosMekan, Çankaya
 21 February , Wednesday
 6:45 KK Ankara, Ankara
 16 February , Friday
 Congresium Ankara, Çankaya
 28 January , Sunday
 Seğmenler Parkı / Ankara, Çankaya
 24 January , Wednesday
 June Pub, Ankara
 25 January , Thursday
 Galeri Çankaya, Ankara
 17 February , Saturday
 6:45 KK Ankara, Ankara
 11 February , Sunday
 Noxus, Kocatepe
 28 January , Sunday
 Stardust Kokteyl ve Balo Salonu, Ankara
 27 January , Saturday
 Türkiye Badminton Federasyonu, Keçiören
 18 February , Sunday
 EESTEC LC Ankara, Ankara
 26 January , Friday
 6:45 KK Ankara, Ankara
 27 January , Saturday
 Ankara Başkent Öğretmen Evi, Ankara
 10 February , Saturday
 IF PERFORMANCE Hall, Ankara
 16 February , Friday
 6:45 KK Ankara, Ankara
 12 February , Monday
 Ankara, Ankara
 26 January , Friday
 Ankara Sanat Tiyatrosu, Ankara
 24 January , Wednesday
 Mazi Antika Kafe, Ankara
 28 January , Sunday
 Erimtan Arkeoloji Ve Sanat Müzesi, Demirfırka
 25 January , Thursday
 TCDD, Ankara
 27 January , Saturday
 Kite, Ankara
 27 January , Saturday
 Pembe Köşk Balo Salonları, Golbası
 09 February , Friday
 Jolly Joker Ankara, Kocatepe
 30 January , Tuesday
 Krişna Sanat Galerisi, Ankara
 06 February , Tuesday
 IF PERFORMANCE Hall, Ankara