Artur, Eduard Izmestjev (eks Andrey Bandera), Roždestvo

Pirmą kartą Lietuvoje Trys ryškiausios šansono žvaigždės !
3-jų valandų šou-koncerte, kurio metu nuskambės visi atlikėjų šlageriai.
Dalyviai:
Auksinis baritonas - Артур (Artur Rudenko)
Šansonjė princas –Эдуард Изместьев ( E. Izmestjev buves sceninis vardas Андрей Бандера (Andrei Bandera )
Populiariausias

Rusijoje šansono muzikos kolektyvas – grupė "Рождество" (Roždestvo)

Tik gyvas garsas!

Video prezentacija Artistu

http://www.bilietai.lt/lt/event-video/28749


Rusijos šansonjė princu tituluojamas E. Izmestjev (Andrej Bandera ) balandžio 16 d po dvejų metų pertraukos lankysis Lietuvoje. Vienas jausmingiausių ir romantiškiausių Rusijos dainininkų išskirtiniame koncerte savo gerbėjams žada nepakartojamus ir jausmingus šou, kuriuose klausytojai išgirs ne tik naujausius atlikėjo kūrinius, bet ir seniai pamiltas dainas „Mylimoji“ («Любимая»), „Ivuški“ («Ивушки»), „Šerementjevo“ («Шереметьево»), „Golubi “ («Голуби»), „Zhemciuzina “ («Жемчужина») ir kt.

Eduard Izmestjev (anksčiau vadinęsis Andrejumi Bandera, Андрей Бандера ) — vienas talentingiausių ir romantiškiausių Rusijos atlikėjų, taip pat kompozitorius, aranžuotojas bei garso režisierius. 2004 metais kompanija „Sojuz Production“ Eduardui Izmestjevui sugalvojo vardą, sukūrė įvaizdį ir kūrybinę koncepciją – taip gimė „Andrejus Bandera“. Sudainavęs dainą „Ivuški“ ( Ивушки ), Andrejus Bandera akimirksniu tapo populiarus ir pradėjo savo solo karjerą. Jausmingas vokalas, atviro, nuoširdžiai mylinčio gyvenimą žmogaus balsas, kurio kūryba tapo atsaku į daugybės žmonių norą išgirsti lyrišką ir nuoširdžią dainą. Kasmet, pradedant nuo 2007 metų, Eduardas Izmestjevas Andrejaus Banderos slapyvardžiu pelno visuotinį pripažinimą „Metų šansono“ (Шансон года) projektuose. 2009 metais jo daina „Skrisk, mano siela“(Ты лети, моя душа), atliekama kartu su jauna dainininke Rada Raj, laimėjo „Metų dainos“ nominaciją. Tačiau gyvenimas nestovi vietoje – Eduardui Izmestjevui projekto „Andrejus Bandera“ kūrybiniai rėmai tapo per siauri. 2014 metų sausio 1 dieną baigėsi kompanijos „Sojuz Production“ ir Eduardo Izmestjevo sutartis dėl projekto „Andrejus Bandera“, tad Eduardas tęsia savo muzikinę karjerą savo vardu — EDUARD IZMESTJEV! Tai leis dainininkui, be jau populiarių dainų, gerokai praplėsti repertuarą. Eduardas Izmestjevas – romantikas, solidus vyras ir drąsus maištautojas. Jis atlieka savo dainas taip, kaip sugeba tik jis: dainos-atviravimai, dainos-prisipažinimai, dainos-atradimai.

Balandžio 16 d. į Vilnių atvyks ir Rusijos šansono grupė „Roždestvo“, kuri pristatys savo programą „Taip norisi gyventi…“. ( Ты знаеш, Так хочется жить)

Idėja sukurti grupę kilo 2008-ųjų metų sausio 6–7 dienomis, todėl ir buvo pavadinta „Roždestvo“ . Tą dieną gimė talentingo autoriaus ir atlikėjo Genadijaus Selezniovo bei bosisto Andrejaus Nasyrovo tandemas, o vėliau prie grupės prisijungė ir kiti muzikantai. Pastaruosius kelerius metus kolektyvą sudaro Genadijus Selezniovas – vokalas, Andrejus Nasyrovas – bosinė gitara, Viktoras Bojarincevas – gitara, saksofonas, Dmitrijus Aliochinas – bajanas, Sergejus Kalininas – mušamieji, grupės direktorė – Nina Cvetkova.

2008 m. pavasarį pasirodė debiutinis grupės albumas, o pirmaisiais jo klausytojais tapo muzikantų draugai ir gerbėjai. Dabar grupė gali didžiuotis išleidusi penkis populiarius albumus. Kolektyvas jau užsitarnavo žmonių meilę, nes kiekvienas jų koncertas suteikia publikai laimės, teigiamų emocijų ir nepamirštamų įspūdžių. Muzikantų gastrolių tvarkaraštį nuolat papildo nauji renginiai skirtinguose NVS regionuose. Kolektyvas jau dalyvavo ir svarbiausiuose festivaliuose bei išskirtiniuose koncertuose. Hitas „Taip norisi gyventi“ (Ты знаеш, Так хочется жить) muzikantams Kremliuje pelnė „Metų šansonas 2013“ (Шансон Года 2013) laureatų titulą ir garbės statulėlę. Taip pat jie ir „Šansono maestro 2011“ vardo laureatai, radijo stoties „Piter FM“ pagrindinės premijos „Liaudies pasirinkimo“ nominacijos laureatai, festivalių „Guliaj duša“, „Ech, Razguliaj“ ("Ээхх,разгуляй!") laimėtojai, tarptautinių festivalių „Slavianskij bazar“ Vitebske ir „Jurmala šanson“ koncertų dalyviai.

Artūras Rudenko (Артур Руденко)
Žiūrovams prašant, kylanti šansono žvaigždė ,auksinis baritonas – nuoširdus ir stipriu vokalu pasižymintis atlikėjas – Artūras Rudenka ir grupė balandžio 16 d. su geriausiomis dainomis „Pamiršti negalima“, „Krito baltas sniegas“ (падал белый снег) , „Be tavo meilės negaliu“, ( «Без любви твоей не смогу» )„Tu mano laimė mėlynakė“ ( счастье ты мое голубоглазое) , „Meilės ašaros“ (слезы любви) , „Nesupratimas“ ir naujais kūriniais atvyksta į Vilnių.

Artūras Rudenka, kylanti šansono žvaigždė, nuoširdus ir stipriu vokalu pasižymintis atlikėjas. Žmogus, kuris pats save sukūrė. Jis troško patekti ant scenos, o likimas jam padėjo tai pasiekti. Dainos, kurias publika pamėgo iš karto ir, atrodo, ilgam, net nežinodama, kas jas atlieka, ir yra šio atlikėjo fenomenas. Dainininkas Artūras Rudenka su hitu „Pamiršti negalima, grįžti neįmanoma..." visai neseniai tiesiog įsiveržė į milijonų klausytojų radijo imtuvus ir širdis visoje Rusijoje. Nuoširdi, labai švelni ir jaudinanti daina akimirksniu tapo šalies hitu – šiandien ji skamba pro važiuojančių automobilių langus, mokyklų išleistuvėse ir Maskvos metro keleivių ausinėse. Ne mažiau populiarios ir kitos jo dainos („Krito baltas sniegas", „Pasilik", „Neišmylėtas pavasaris", „Kaip gaila", „Dar vakar" ir kt.), o jo koncertai visada susilaukia didelės sėkmės.
Žemutiniame Naugarde Artūras Rudenka surengs vienintelį solinį koncertą! Visos mėgstamiausios ir naujos dainos – didžiajame koncerte!

▼ Show More Information

Ąžuolyno g. 9, 07004
Vilnius
16 April , Saturday 19:00

More Events Nearby

 16 November , Friday
 Kablys + Club, Vilnius
 31 October , Wednesday
 Sound Traffik, Vilnius
 11 November , Sunday
 Konkursas Pasaulio Ilgaplaukės Long-Haired World, Vilnius
 25 October , Thursday
 LITEXPO, Vilnius
 16 November , Friday
 Vilniaus geštalto institutas / Vilnius Gestalt Institute, Vilnius
 25 October , Thursday
 Vilniaus geštalto institutas / Vilnius Gestalt Institute, Vilnius
 24 October , Wednesday
 Studija 365, Vilnius
 09 November , Friday
 Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, Vilnius
 25 October , Thursday
 Vilnius, Lithuania, Vilnius
 28 October , Sunday
 Green Vilnius hotel, Vilnius