Artur, Eduard Izmestjev (eks Andrey Bandera), Roždestvo

Pirmą kartą Lietuvoje Trys ryškiausios šansono žvaigždės !
3-jų valandų šou-koncerte, kurio metu nuskambės visi atlikėjų šlageriai.
Dalyviai:
Auksinis baritonas - Артур (Artur Rudenko)
Šansonjė princas –Эдуард Изместьев ( E. Izmestjev buves sceninis vardas Андрей Бандера (Andrei Bandera )
Populiariausias

Rusijoje šansono muzikos kolektyvas – grupė "Рождество" (Roždestvo)

Tik gyvas garsas!

Video prezentacija Artistu

http://www.bilietai.lt/lt/event-video/28749


Rusijos šansonjė princu tituluojamas E. Izmestjev (Andrej Bandera ) balandžio 16 d po dvejų metų pertraukos lankysis Lietuvoje. Vienas jausmingiausių ir romantiškiausių Rusijos dainininkų išskirtiniame koncerte savo gerbėjams žada nepakartojamus ir jausmingus šou, kuriuose klausytojai išgirs ne tik naujausius atlikėjo kūrinius, bet ir seniai pamiltas dainas „Mylimoji“ («Любимая»), „Ivuški“ («Ивушки»), „Šerementjevo“ («Шереметьево»), „Golubi “ («Голуби»), „Zhemciuzina “ («Жемчужина») ir kt.

Eduard Izmestjev (anksčiau vadinęsis Andrejumi Bandera, Андрей Бандера ) — vienas talentingiausių ir romantiškiausių Rusijos atlikėjų, taip pat kompozitorius, aranžuotojas bei garso režisierius. 2004 metais kompanija „Sojuz Production“ Eduardui Izmestjevui sugalvojo vardą, sukūrė įvaizdį ir kūrybinę koncepciją – taip gimė „Andrejus Bandera“. Sudainavęs dainą „Ivuški“ ( Ивушки ), Andrejus Bandera akimirksniu tapo populiarus ir pradėjo savo solo karjerą. Jausmingas vokalas, atviro, nuoširdžiai mylinčio gyvenimą žmogaus balsas, kurio kūryba tapo atsaku į daugybės žmonių norą išgirsti lyrišką ir nuoširdžią dainą. Kasmet, pradedant nuo 2007 metų, Eduardas Izmestjevas Andrejaus Banderos slapyvardžiu pelno visuotinį pripažinimą „Metų šansono“ (Шансон года) projektuose. 2009 metais jo daina „Skrisk, mano siela“(Ты лети, моя душа), atliekama kartu su jauna dainininke Rada Raj, laimėjo „Metų dainos“ nominaciją. Tačiau gyvenimas nestovi vietoje – Eduardui Izmestjevui projekto „Andrejus Bandera“ kūrybiniai rėmai tapo per siauri. 2014 metų sausio 1 dieną baigėsi kompanijos „Sojuz Production“ ir Eduardo Izmestjevo sutartis dėl projekto „Andrejus Bandera“, tad Eduardas tęsia savo muzikinę karjerą savo vardu — EDUARD IZMESTJEV! Tai leis dainininkui, be jau populiarių dainų, gerokai praplėsti repertuarą. Eduardas Izmestjevas – romantikas, solidus vyras ir drąsus maištautojas. Jis atlieka savo dainas taip, kaip sugeba tik jis: dainos-atviravimai, dainos-prisipažinimai, dainos-atradimai.

Balandžio 16 d. į Vilnių atvyks ir Rusijos šansono grupė „Roždestvo“, kuri pristatys savo programą „Taip norisi gyventi…“. ( Ты знаеш, Так хочется жить)

Idėja sukurti grupę kilo 2008-ųjų metų sausio 6–7 dienomis, todėl ir buvo pavadinta „Roždestvo“ . Tą dieną gimė talentingo autoriaus ir atlikėjo Genadijaus Selezniovo bei bosisto Andrejaus Nasyrovo tandemas, o vėliau prie grupės prisijungė ir kiti muzikantai. Pastaruosius kelerius metus kolektyvą sudaro Genadijus Selezniovas – vokalas, Andrejus Nasyrovas – bosinė gitara, Viktoras Bojarincevas – gitara, saksofonas, Dmitrijus Aliochinas – bajanas, Sergejus Kalininas – mušamieji, grupės direktorė – Nina Cvetkova.

2008 m. pavasarį pasirodė debiutinis grupės albumas, o pirmaisiais jo klausytojais tapo muzikantų draugai ir gerbėjai. Dabar grupė gali didžiuotis išleidusi penkis populiarius albumus. Kolektyvas jau užsitarnavo žmonių meilę, nes kiekvienas jų koncertas suteikia publikai laimės, teigiamų emocijų ir nepamirštamų įspūdžių. Muzikantų gastrolių tvarkaraštį nuolat papildo nauji renginiai skirtinguose NVS regionuose. Kolektyvas jau dalyvavo ir svarbiausiuose festivaliuose bei išskirtiniuose koncertuose. Hitas „Taip norisi gyventi“ (Ты знаеш, Так хочется жить) muzikantams Kremliuje pelnė „Metų šansonas 2013“ (Шансон Года 2013) laureatų titulą ir garbės statulėlę. Taip pat jie ir „Šansono maestro 2011“ vardo laureatai, radijo stoties „Piter FM“ pagrindinės premijos „Liaudies pasirinkimo“ nominacijos laureatai, festivalių „Guliaj duša“, „Ech, Razguliaj“ ("Ээхх,разгуляй!") laimėtojai, tarptautinių festivalių „Slavianskij bazar“ Vitebske ir „Jurmala šanson“ koncertų dalyviai.

Artūras Rudenko (Артур Руденко)
Žiūrovams prašant, kylanti šansono žvaigždė ,auksinis baritonas – nuoširdus ir stipriu vokalu pasižymintis atlikėjas – Artūras Rudenka ir grupė balandžio 16 d. su geriausiomis dainomis „Pamiršti negalima“, „Krito baltas sniegas“ (падал белый снег) , „Be tavo meilės negaliu“, ( «Без любви твоей не смогу» )„Tu mano laimė mėlynakė“ ( счастье ты мое голубоглазое) , „Meilės ašaros“ (слезы любви) , „Nesupratimas“ ir naujais kūriniais atvyksta į Vilnių.

Artūras Rudenka, kylanti šansono žvaigždė, nuoširdus ir stipriu vokalu pasižymintis atlikėjas. Žmogus, kuris pats save sukūrė. Jis troško patekti ant scenos, o likimas jam padėjo tai pasiekti. Dainos, kurias publika pamėgo iš karto ir, atrodo, ilgam, net nežinodama, kas jas atlieka, ir yra šio atlikėjo fenomenas. Dainininkas Artūras Rudenka su hitu „Pamiršti negalima, grįžti neįmanoma..." visai neseniai tiesiog įsiveržė į milijonų klausytojų radijo imtuvus ir širdis visoje Rusijoje. Nuoširdi, labai švelni ir jaudinanti daina akimirksniu tapo šalies hitu – šiandien ji skamba pro važiuojančių automobilių langus, mokyklų išleistuvėse ir Maskvos metro keleivių ausinėse. Ne mažiau populiarios ir kitos jo dainos („Krito baltas sniegas", „Pasilik", „Neišmylėtas pavasaris", „Kaip gaila", „Dar vakar" ir kt.), o jo koncertai visada susilaukia didelės sėkmės.
Žemutiniame Naugarde Artūras Rudenka surengs vienintelį solinį koncertą! Visos mėgstamiausios ir naujos dainos – didžiajame koncerte!

▼ Show More Information

Ąžuolyno g. 9, 07004
Vilnius
16 April , Saturday 19:00

More Events Nearby

 20 April , Friday
 Nepriklausomybės Aikštė, Vilnius
 06 April , Friday
 Compensa koncertų salė, Vilnius
 24 March , Saturday
 Katedros Aikštė, Vilnius
 25 March , Sunday
 Miesto Laboratorija, Vilnius
 23 March , Friday
 Kongresų rūmai, Vilnius
 24 March , Saturday
 Siemens Arena, Vilnius
 29 March , Thursday
 LOFTAS, Vilnius
 13 April , Friday
 Contemporary Art Centre (CAC), Vilnius, Vilnius
 20 April , Friday
 Siemens Arena, Vilnius
 12 April , Thursday
 LOFTAS, Vilnius
 07 April , Saturday
 Crowne Plaza Vilnius, Vilnius
 14 April , Saturday
 LOFTAS, Vilnius
 23 March , Friday
 Keistuolių Teatras, Vilnius
 13 April , Friday
 Legendos klubas, Vilnius
 14 April , Saturday
 Compensa koncertų salė, Vilnius
 03 April , Tuesday
 nArauti, Vilnius
 20 April , Friday
 Vilnius, Lithuania, Vilnius
 15 April , Sunday
 Kongresų rūmai, Vilnius
 23 March , Friday
 LITEXPO, Vilnius
 14 April , Saturday
 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
 29 March , Thursday
 Siemens Arena, Vilnius
 24 March , Saturday
 Vilnius, Lithuania, Vilnius
 29 March , Thursday
 Pelėda, Vilnius
 15 April , Sunday
 Vilnius, Lithuania, Vilnius
 23 March , Friday
 Turgus, Vilnius
 31 March , Saturday
 LOFTAS, Vilnius
 21 April , Saturday
 LOFTAS, Vilnius
 24 March , Saturday
 Malibu Disco Club, Vilnius
 15 April , Sunday
 Radisson Blu, Hotel Lietuva, Vilnius
 01 April , Sunday
 Užupio Respublika, Vilnius
 24 March , Saturday
 Pramogų salė "Vakaris Vilnius", Vilnius
 01 April , Sunday
 Profsąjungų Rūmai, Vilnius
 21 April , Saturday
 LKA Keliautojų Klubas, Vilnius
 27 March , Tuesday
 Kongresų rūmai, Vilnius
 05 April , Thursday
 Rock River Club, Vilnius