Art Camp Portofino

III. ULUSLARASI KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİĞİ
Workshop, Karma Sergi ve Gezi
'ART CAMP PORTOFINO'
(Yunanistan – İtalya)
Tarih 24 Temmuz- 6 Ağustos 2016
Proje ve Genel Koordinator: Kani Kaya

Bu yıl 3. defa gerçekleştirilecek olan uluslararası etkinlik tüm sanatçılara açık olan organizasyon, sanat ve kültür

ağırlıklı olup kara ve deniz yolu üzerinden tanınmış bir tur şirketinin VIP otobüsü ile gerçekleştirilecektir. Organisazyonun amacı; Türk sanatçı ve sanatını yurtdışında tanıtmak ve sanatçıların eserlerini yurtdışında sergileme imkanı sağlamaktır. Ayrıca, İtalya'da Rönesans dönemine damgasını vurmuş ünlü eser ve yapıtları yakından görmek, Türk sanatçıları İtalyan sanatçılar ile buluşturmak ve workshop esnasında üretilecek eserleri sanatseverlere sunmak dır.

WORKSHOP
Etkinlik süresince santçılar, farklı kültürlerden sanatçılar ile başta resim, seramik ve fotoğraf alanlarında Portofino’da gerceklestirilecek workshop bulunacaklardır. Katılımcıların İtalya’da ürettikleri sanat eserleri, Portofino’da gerçekleştirilecek workshop’tan sonra karma sergi ve resepsiyon ile sergilenecek arzu edenler burada eserlerini satabileceklerdir. Daha sonra bu eserler Türkiye’de de sergilenip tekrar sanatseverlere sunulacaktır.

GEZİLER ve GÜZERGAH
Selanik, Igomenitsa, Bari, Napoli, Pompei, Genova, Portofino, Floransa, Pisa, Milano, Venedik, Roma, Kavala ve Dedeağaç.

KONAKLAMALAR
Napoli (1 gece)
Genova – Portofino (5 gece)
Roma (1 Gece)
Kavala (1 gece)
Gemi yolculuğu 2 gece (Gidiş ve dönüşlerde Adriyatik Denizi)
Otobüs yolculuğu 2 gece (İstanbul-Igomentsa ve Floransa-Roma arası)

KATILIM ŞARTLARI:
-Sanatçı olmak, sanat ile uğraşmak veya sanatsever olmak (Yakınları ile katılmak mümkündür)
-Etkinlikteki sanatsal grup çalışmalarına sanatcı veya izleyici olarak katılabilmesi
KATILIM BEDELİ 1175,- EUR 15 Şubat 2016 tarihine kadar geçerlidir, bu tarihten sonra İtalya’da otel fiyatlarındaki artışa göre katılım bedeli değişecektir. Erken rezervasyondan faydalanmak için 15 şubattan önce en az 250,- EUR ön ödeme yapılması gereklidir.
Katılım bedeline; Tüm oteller, katalog, afiş, basın bildirimleri, otobüs ve gemi (Pulman koltuk) ile yapılacak seyahat ve tüm geziler, kahvaltı, malzeme, workshop, sergiler dahildir.
-Vize ücretleri, müze girişleri, öğlen ve akşam yemekleri, gemide kamara dahil değildir.

Daha fazla bilgi ve katilim formu istemek için artcampbalkan@gmail.com adresine veya Facebook’tan mesaj göndermeleri rica olunur. Katılım için sınırlı sayıda yer mevcuttur.

▼ Show More Information


Portofino
24 July , Sunday 22:00

More Events Nearby

 01 January , Tuesday
 Italy,
 19 December , Wednesday
 Moneglia, Italy, Moneglia