Arabiske filmdager 2018

19-22. april 2018 går Arabiske filmdager av stabelen for åttende gang på Vika kino.

I løpet av fire dager kan du synke ned i kinosetet til filmer som engasjerer, berører, opplyser og får deg til å smile.

I tillegg til rundt 20 filmer fordelt på ca. 50 visninger inviterer vi til interessante debatter,

vi får besøk av spennende filmskapere fra den arabiske verden, og selvsagt blir det fest og annen moro.

Vi ønsker trofaste og nye publikummere velkommen, og gleder oss til å gi deg de beste filmene fra den arabiske verden.

Hele programmet slippes først 5. april, men årets åpningsfilm og hovedgjest er allerede offentliggjort på våre nettsider: http://bit.ly/2DJEecw. Flere oppdateringer om program og gjester kommer de neste ukene, så følg med!

Most of the films will have English subtitles. For information in English: http://bit.ly/2GQm0Ya

▼ Show More Information

Ruseløkkveien 14, 0251
Oslo
19 April , Thursday 16:00

More Events Nearby

 10 August , Friday
 Telenor Arena, Fornebu
 14 August , Tuesday
 Telenor Arena, Fornebu
 10 August , Friday
 Telenor Arena, Fornebu
 02 August , Thursday
 Telenor Arena, Fornebu
 11 August , Saturday
 Ullevaal Stadion, Oslo
 07 August , Tuesday
 Øyafestivalen, Oslo
 17 August , Friday
 Bislett stadion, Oslo
 15 August , Wednesday
 Telenor Arena, Fornebu
 14 August , Tuesday
 Telenor Arena, Fornebu
 02 August , Thursday
 Nebbenfestivalen, Lillestrøm
 02 August , Thursday
 Oslo, Norway, Oslo
 10 August , Friday
 Oslo, Norway, Oslo
 07 August , Tuesday
 Kalvøya, Oslo
 14 August , Tuesday
 Telenor Arena, Oslo
 17 August , Friday
 Vallhall, Oslo
 18 August , Saturday
 Misfornøyelsesbar, Oslo
 08 August , Wednesday
 Øyafestivalen, Oslo
 12 August , Sunday
 Den Norske Opera & Ballett, Oslo
 11 August , Saturday
 Norges KFUK-KFUM, Oslo
 24 July , Tuesday
 Oslo, Norway, Oslo
 15 August , Wednesday
 Røverstaden, Oslo
 18 August , Saturday
 Cosmopolite Scene, Oslo
 07 August , Tuesday
 KRIK, Kristen Idrettskontakt, Oslo
 12 August , Sunday
 Salsademika Oslo, Oslo
 15 August , Wednesday
 Oslo Konserthus, Oslo
 17 August , Friday
 Ingensteds, Oslo
 01 August , Wednesday
 SALT Art - Music, Oslo
 13 August , Monday
 Rockefeller / John DEE / Sentrum Scene, Oslo
 19 August , Sunday
 Kulturverket Flammen, Rotnes
 10 August , Friday
 Movement Arts, Oslo
 15 August , Wednesday
 Telenor Arena, Oslo
 04 August , Saturday
 SALT Art - Music, Oslo
 17 August , Friday
 Oslo, Norway, Oslo
 11 August , Saturday
 Oslo Triathlon, Oslo
 03 August , Friday
 Grefsenkollen, Oslo
 18 August , Saturday
 Oslo Vinterpark, Oslo