Apollon instore: John Olav Nilsen & Nordsjøen

John Olav slipper liveplaten sin som ble spilt inn på Viccen under årets Vill Vill Vest og dette feirer vi med en instorekonsert!

Den eksklusive vinylen er farget og signert av John Olav (kun 250 eksemplarer tilgjengelig)

Kan forhåndsbestilles her: http://www.brilliance.merch.no/item/152354--john-olav-nilsen-and-nordsj%C3%B8en--john-olav-%2B-victoria--vinyl

"Fra

vin til vann kledd naken i offentligheten for å få frem naturkraften til Nordsjøen. På pub i september i Bergen» - John Olav

▼ Show More Information

Nygårdsgaten 2A, 5015
Bergen
18 December , Monday 20:00

More Events Nearby

 21 December , Thursday
 Xhibition, Bergen
 15 December , Friday
 USF Verftet, Bergen
 21 December , Thursday
 Grieghallen, Bergen
 20 December , Wednesday
 Ole Bull Scene, Bergen
 16 December , Saturday
 Grieghallen, Bergen
 21 December , Thursday
 Ole Bull Scene, Bergen
 19 December , Tuesday
 Sotra Arena, Straume
 17 December , Sunday
 Grieghallen, Bergen
 16 December , Saturday
 Straffbar, Bergen
 22 December , Friday
 Ole Bull Scene, Bergen
 02 January , Tuesday
 Media City Bergen, Bergen
 15 December , Friday
 Fana Kulturhus, Bergen
 26 December , Tuesday
 Landmark Bergen, Bergen
 15 December , Friday
 Bergen Nasjonale Opera, Bergen
 15 December , Friday
 Calibar Bergen, Bergen
 16 December , Saturday
 Garage Bergen, Bergen
 22 December , Friday
 Garage Bergen, Bergen
 16 December , Saturday
 USF Verftet, Bergen
 21 December , Thursday
 Mariakirken Bergen, Bergen
 18 December , Monday
 ELSA Bergen, Bergen
 18 December , Monday
 Birkeland kirke, Nesttun
 15 December , Friday
 Garage Bergen, Bergen
 21 December , Thursday
 Åsane kirke - Åsane menighet, Ulset
 17 December , Sunday
 Korskirken, Bergen
 12 January , Friday
 MadamFelle, Bergen
 17 December , Sunday
 Søreide kirke, Søreidgrend
 15 December , Friday
 Mariakirken Bergen, Bergen
 22 December , Friday
 Grieghallen, Bergen
 26 December , Tuesday
 Norrønaheimen, Strusshamn
 12 January , Friday
 Straume Forum, Straume
 15 December , Friday
 HVL Biblioteket Bergen, Bergen
 16 December , Saturday
 Blomsterdalen Senter, Bergen
 16 December , Saturday
 Grand hotel Terminus, Bergen
 31 December , Sunday
 Zachen, Bergen
 31 December , Sunday
 Jacob Aall Brasserie & Bar, Bergen, Bergen
 20 December , Wednesday
 Skjold kirke, Bergen