Anasonlu Balık Festivali

ANASONLU BALIK FESTİVALİ


20’likten 35’liğe, 50’likten 70'liğe herkesin katılmak için can attığı, yılın en keyifli festivaline hazır mısınız?

Şehrin stresinden, kalabalığından uzaklaşıp; orman içinde derin bir nefes almak ve güneşin batışını sevdikleriniz ile birlikte taçlandırmak için en doğru tercih

Anasonlu Balık Festivali olacaktır. 19 Mayıs resmi tatil olması sebebiyle 18 Mayıs akşamınızı keyif dolu bir ziyafete çevirecek olan etkinlik saat 18.00’de kapılarını misafirlerimize açacak ve gecenin ilerleyen saatlerine kadar müzik ve lezzet şöleni devam edecektir.

Efsane olmuş, yıllarca severek dinlediğimiz şarkıları seslendiren sanatçılar, en güzel performanslarını sergilerken; usta şefler en leziz mezeleri ve balıkları sunacaklar. Lezzetli mezeler ve mevsimine uygun taptaze balıklar ile rakınızı nasıl içeceğinize karar vermek size kalacak. En koyu sohbetlerin gerçekleşeceği bu çok özel etkinliği kaçırmayın. 18 Mayıs Perşembe akşamı Anasonlu Balık Festival’de buluşalım.

Bu unutulmaz akşam için yerinizi ayırtmak ve dostlarınızla keyifli bir akşam geçirmek için bize ulaşabilirsiniz.


Sahne Alacak Sanatçılar:
Yakinda aciklanacaktir.


Fiyat Listesi
Yakinda aciklanacaktir.


Menü
Yakinda aciklanacaktir.


İletişim:

İstanbul Student Life Organizasyon Şirketi
ISL Ofis: +90 212 216 47 52
ISL Ofis Cep: +90 553 063 60 44

https://www.facebook.com/anasonlubalikfestivali
www.anasonlubalikfestivali.com
İnstagram: anasonlubalikfestivali

▼ Show More Information


Istanbul
12 May , Saturday 18:00

More Events Nearby

 25 June , Monday
 Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Istanbul
 08 June , Friday
 Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Istanbul
 22 June , Friday
 Bebek Parkı, Istanbul
 23 June , Saturday
 Ülker Sports Arena, Istanbul
 02 June , Saturday
 Garaj Organizasyon Istanbul, Istanbul
 23 June , Saturday
 Ülker Sports Arena, Istanbul
 01 June , Friday
 Taksim Gezi Park, Istanbul
 24 June , Sunday
 Istanbul Province,
 09 June , Saturday
 RocknRolla Live, Istanbul
 01 June , Friday
 RocknRolla Live, Istanbul
 29 May , Tuesday
 Constantinople - Κωνσταντινούπολη, Fatih
 09 June , Saturday
 Hypnos Hall, Istanbul
 28 May , Monday
 Studio, Istanbul
 08 June , Friday
 Istanbul, Istanbul
 31 May , Thursday
 Saint Michel Fransız Lisesi - Page Institutionnelle, Istanbul
 24 June , Sunday
 Kadıköy Evlendirme Dairesi, Istanbul
 05 June , Tuesday
 Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Istanbul
 18 June , Monday
 Yildiz Teknik Universitesi Davutpaşa, Esenler
 29 May , Tuesday
 Salon, Istanbul
 23 June , Saturday
 Belgrad Ormani Kosu Parkuru,
 07 June , Thursday
 İstanbul Lütfi Kırdar / Istanbul Lutfi Kirdar - ICEC, Istanbul
 29 May , Tuesday
 Bogazici Universitesi Kennedy Lodge, Istanbul
 12 June , Tuesday
 Istanbul, Turkey, Istanbul
 17 June , Sunday
 Istanbul Province,
 21 June , Thursday
 İstanbul Fuar Merkezi, Istanbul
 15 June , Friday
 Zeytinburnu Tekstil Piyasasi, Istanbul
 09 June , Saturday
 Zeytinburnu Tekstil Piyasasi, Istanbul
 14 June , Thursday
 Zeytinburnu Tekstil Piyasasi, Istanbul
 29 May , Tuesday
 İş Sanat, Adapazarı
 31 May , Thursday
 Zeytinburnu Tekstil Piyasasi, Istanbul
 08 June , Friday
 Zeytinburnu Seyitnizam, Zeytinburnu
 08 June , Friday
 Zeytinburnu Tekstil Piyasasi, Istanbul
 01 June , Friday
 Zeytinburnu Tekstil Piyasasi, Istanbul
 01 June , Friday
 Zeytinburnu Tekstil Piyasasi, Istanbul
 31 May , Thursday
 Zeytinburnu Tekstil Piyasasi, Istanbul