Alpe D'HuZestival

Omcirkel 21 april met een dikke stift in je agenda voor het (muziek)festival Alpe'DuZestival op de Rooye Plas, te Handel. Van 14.00 tot 18.00 een heuse kidsmiddag met dans, muziek, sport en spel. Vanaf 18.00 zal in de feesttent de gezelligheid losbarsten op de klanken van diverse bands en DJ's (o.a.

Eclips Band Allround, Dailyfools & Bandits Live).

▼ Show More Information

Haveltweg 21, 5423 VV
Handel
21 April , Saturday 14:00

More Events Nearby

 21 October , Sunday
 Effenaar, Eindhoven
 05 October , Friday
 FestyLand, Volkel
 06 October , Saturday
 CHV Noordkade, Veghel
 27 September , Thursday
 Effenaar, Eindhoven
 20 October , Saturday
 Dutch Design Week, Eindhoven
 12 October , Friday
 Female Metal Event - FEMME, Eindhoven
 04 October , Thursday
 Effenaar, Eindhoven
 13 October , Saturday
 Nazar Partycentrum, Eindhoven
 06 October , Saturday
 Dynamo, Eindhoven
 12 October , Friday
 Zomaarpop festival, Oirlo
 28 September , Friday
 Popronde Eindhoven, Eindhoven
 18 October , Thursday
 Ebben Inspyrium, Cuijk
 11 October , Thursday
 Altstadt Eindhoven, Eindhoven
 29 September , Saturday
 Jan van Hoek, Asten
 19 October , Friday
 Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
 18 October , Thursday
 Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
 19 October , Friday
 Ruiterbal XXL, Asten
 20 October , Saturday
 Geldrop-Mierlo, Geldrop
 13 October , Saturday
 Noorderlicht Schaijk, Schaijk
 12 October , Friday
 Eindhoven, Netherlands, Eindhoven
 29 September , Saturday
 Wilhelminaschool Helmond 150 Jaar, Helmond
 06 October , Saturday
 Restaurant zaal de Nachtegaal, Schijndel
 04 October , Thursday
 De Denneboomsche Hoeve, Schijndel
 09 October , Tuesday
 Theater Speelhuis, Helmond
 19 October , Friday
 Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
 29 September , Saturday
 Nirwana, Lierop
 28 September , Friday
 Heeswijk, Netherlands, Heeswijk
 20 October , Saturday
 Muziekcafé Helmond, Helmond
 13 October , Saturday
 Muziekcafé Helmond, Helmond
 19 October , Friday
 Kasteel Heeswijk, Heeswijk
 14 October , Sunday
 Bakel, Netherlands, Bakel
 29 September , Saturday
 Blues Alive Boxmeer, Boxmeer
 28 September , Friday
 Kasteel Heeswijk, Heeswijk
 12 October , Friday
 Bij RooZen, Vorstenbosch
 20 October , Saturday
 Dutch Design Week, Eindhoven
 13 October , Saturday
 Gemeenschapshuis De Brink, Eerde