Alpe D'HuZestival

Omcirkel 21 april met een dikke stift in je agenda voor het (muziek)festival Alpe'DuZestival op de Rooye Plas, te Handel. Van 14.00 tot 18.00 een heuse kidsmiddag met dans, muziek, sport en spel. Vanaf 18.00 zal in de feesttent de gezelligheid losbarsten op de klanken van diverse bands en DJ's (o.a.

Eclips Band Allround, Dailyfools & Bandits Live).

▼ Show More Information

Haveltweg 21, 5423 VV
Handel
21 April , Saturday 14:00

More Events Nearby

 19 May , Saturday
 Harmony of Hardcore, Veghel
 19 May , Saturday
 Harmony of Hardcore, Veghel
 19 May , Saturday
 Harmony of Hardcore, Veghel
 27 April , Friday
 Aquabest, Best
 10 May , Thursday
 Student Sports Centre Eindhoven, Eindhoven
 20 May , Sunday
 7th Sunday Festival, Veghel
 27 April , Friday
 Outdoor Laarbeek, Beek en Donk
 19 May , Saturday
 Harmony of Hardcore, Veghel
 19 May , Saturday
 Oorlogsmuseum Overloon, Overloon
 28 April , Saturday
 Noorderlicht Schaijk, Schaijk
 27 April , Friday
 Aquabest, Best
 27 April , Friday
 Aquabest, Best
 06 May , Sunday
 Philips Stadion, Eindhoven
 05 May , Saturday
 Stratumseind Eindhoven, Eindhoven
 21 May , Monday
 Aquabest, Best
 29 April , Sunday
 Geffense Plas, Oss
 19 May , Saturday
 Harmony of Hardcore, Veghel
 26 April , Thursday
 Skifit Ski & Party Centrum Eindhoven, Eindhoven
 11 May , Friday
 Effenaar, Eindhoven
 28 April , Saturday
 E.S.W.Z.V. Nayade, Eindhoven
 11 May , Friday
 Udo Nederland, Berlicum
 19 May , Saturday
 Harmony of Hardcore, Veghel
 19 May , Saturday
 Overloon, Netherlands, Overloon
 12 May , Saturday
 Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
 21 May , Monday
 TU Eindhoven, Eindhoven
 05 May , Saturday
 Club Broadway, Erp
 19 May , Saturday
 Harmony of Hardcore, Veghel
 06 May , Sunday
 Central Harley-Davidson, Veghel
 26 April , Thursday
 Concours Hippique Mierlo, Mierlo
 12 May , Saturday
 NXT events, Gemert
 19 May , Saturday
 Harmony of Hardcore, Veghel
 19 May , Saturday
 Harmony of Hardcore, Veghel
 27 April , Friday
 Loods 61 Eindhoven, Eindhoven
 27 April , Friday
 Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
 21 May , Monday
 Raceway Venray, Vredepeel
 03 May , Thursday
 Effenaar, Eindhoven