Alla hjärtebarns dag

Hej,
Häng med och gör något meningsfullt på Alla Hjärtans Dag och ge ditt stöd till kampen mot medfödda hjärtfel.
Swisha 14 kronor ( eller mer, typ 28

, 42, 56 osv ), 14 februari klockan 14 till 9005877. Nu gör vi något jättebra tillsammans.
Välkommen!
/Hjärtebarnsfonden

▼ Show More Information

Kungsgatan 84, 112 27
Stockholm
14 February , Wednesday 00:00

More Events Nearby

 30 August , Thursday
 Gröna Lund, Stockholm
 25 August , Saturday
 Zinkensdamms IP, Stockholm
 12 September , Wednesday
 Ericsson Globe, Stockholm
 26 August , Sunday
 Gröna Lund, Stockholm
 20 August , Monday
 Gröna Lund, Stockholm
 07 September , Friday
 Gröna Lund, Stockholm
 14 September , Friday
 Gröna Lund, Stockholm
 07 September , Friday
 M/S Romantika, Stockholm
 25 August , Saturday
 Skansen, Stockholm
 06 September , Thursday
 Gröna Lund, Stockholm
 31 August , Friday
 Eriksdalsbadet,
 23 August , Thursday
 Gröna Lund, Stockholm
 31 August , Friday
 Gröna Lund, Stockholm
 29 August , Wednesday
 Ericsson Globe, Stockholm
 01 September , Saturday
 Stockholm - Gärdet,
 26 August , Sunday
 Skansen, Stockholm
 25 August , Saturday
 Tough Viking, Stockholm
 25 August , Saturday
 Djurrättsalliansen, Skarpnäck
 24 August , Friday
 Botaniska Trädgården, Uppsala,
 15 September , Saturday
 Stockholm Halvmarathon, Stockholm
 01 September , Saturday
 Ericsson Globe, Stockholm
 08 September , Saturday
 Silja Line Galaxy, Stockholm
 24 August , Friday
 Münchenbryggeriet,
 31 August , Friday
 Gröna Lund, Stockholm
 21 August , Tuesday
 Gröna Lund, Stockholm
 25 August , Saturday
 Gillinge, Vallentuna
 14 September , Friday
 Kraken Sthlm, Stockholm
 25 August , Saturday
 Ettettsex Bike Shop, Stockholm
 13 September , Thursday
 Stockholm, Sweden, Stockholm
 01 September , Saturday
 Vikingagården Gunnes gård, Upplands-Väsby
 25 August , Saturday
 Vintervikens Trädgård, Stockholm
 01 September , Saturday
 Münchenbryggeriet,
 25 August , Saturday
 Fryshuset Klubben/ Arenan, Stockholm
 18 September , Tuesday
 Melodybox, Hägersten
 31 August , Friday
 Stockholm, Sweden, Stockholm
 09 September , Sunday
 Riksdag, Stockholm